Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 5911 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Blogerzy za ruską kasę...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli, zwyczajne szambo...

 

Blogerzy za ruską kasę...
Zwyczajne szambo.
 
W grudniu 2012 roku....
Cyt:
Minister Tomasz Siemoniak wyróżnił medalem „Za zasługi dla obronności kraju” 21 dziennikarzy, którzy zajmują się tematyką wojskową. Brązowym medalem uhonorowano Edytę Żemłę, redaktor naczelną portalu polska-zbrojna.pl oraz dziennikarza Jacka Szustakowskiego, piszącego o sporcie w wojsku.


– Ten medal to uhonorowanie mojej rzetelnej działalności blogersko-twitterowej – powiedział portalowi polska-zbrojnapl.
Jacek Gotlib (bloger Azrael). – To przede wszystkim relacjonowanie na bieżąco tego, co dzieje się na misjach zagranicznych. Sam kilkakrotnie byłem w Afganistanie. Jednak główne problemy polskiej armii, zwłaszcza te socjalno-bytowe dotyczą tych, którzy zostają w kraju – podkreśla Azrael Kubacki
 
23 kwietnia 2014r...
Cyt:
Minister, którego resort współpracował ze znanym blogerem, dostał ostrzeżenie od kontrwywiadu o podejrzanych kontaktach blogera z rosyjską ambasadą.
 
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); „Wielki sukces SKW (Służby Kontrwywiadu Wojskowego). Odkryli, że pewien bloger, popularny na Twitterze, który ostatnio basuje Putinowi, bierze kasę z ruskiej ambasady”– napisał na Twitterze Cezary Gmyz. Dziennikarz śledczy Telewizji Republika i Tygodnika „Do Rzeczy” podkreślił, że uzyskane informacje potwierdził w dwóch niezależnych źródłach. Nazwisko nie padło, ale internauci szybko stwierdzili, że sprawa dotyczy blogera o pseudonimie „Azrael”, czyli Jacka Gotliba.
– Sprawę zapoczątkowało ostrzeżenie służb specjalnych. Minister, którego resort współpracował ze znanym blogerem, dostał ostrzeżenie od kontrwywiadu o jego podejrzanych kontaktach z rosyjską ambasadą – powiedział portalowi telewizjarepublika.pl Cezary Gmyz.
Dlaczego Gmyz ujawniając sprawę nie podał od razu nazwiska/pseudonimu blogera? Tłumaczy, że nie chodziło mu tylko o ostrożność procesową: – Nie podawałem pseudonimu tego blogera, ponieważ w blogosferze ujawniła się ostatnio duża grupa komentatorów powtarzających tezy kremlowskiej propagandy. Częściowo są to „pożyteczni idioci”, ale mogą to być „jurgieltnicy”(płatni agenci Ambasady Rosji w okresie przedrozbiorowym – red.), z których usług Rosja wielokrotnie w historii korzystała – dodaje dziennikarz.
Sam Azrael nie odpowiedział na naszą prośbę o ustosunkowanie się do sprawy. Wypowiedział się jedynie dla portalu Tomasza Lisa: - „To kłamstwo. Nigdy nie współpracowałem ani z ambasadą rosyjską, ani żadną instytucją, która ma coś wspólnego z Rosją. Tym bardziej nie dostałem żadnych pieniędzy” – powiedział portalowinatemat.pl.
Co ciekawe, w grudniu ubiegłego roku Azrael pochwalił się na Twitterze otrzymaniem od szefa resortu obrony Tomasza Siemoniaka medalu „Za zasługi dla obronności kraju”. Z kolei w październiku 2010 roku portal wpolityce.pl podałinformację, że bloger miał zostać doradcą prezydenta Bronisława Komorowskiego. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone.
Gmyz w rozmowie z portalem Telewizji Republika podkreśla: „Uważam, że nasze służby kontrwywiadowcze powinny interesować się działalnością agentury wpływu. Popularni blogerzy mają po kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy czytelników, mają więc siłę oddziaływania porównywalną do komentatorów tradycyjnych mediów. Z drugiej strony, nie utrzymują się z pisania blogów, a źródła ich utrzymania są nieznane. To niebezpieczne zjawisko w sytuacji wojny propagandowej”.
 
I na koniec jeszcze to....
Cyt:
 
·                                Krzysztof Kroczyński · Najbardziej aktywny komentator · SGGW
Pisze Pan, że Azrael to Jacek Gotlib. W mojej firmie pracował ok. roku 1998 osobnik o tych personaliach. Po czterech miesiącach go zwolniłem ponieważ nie tylko nie miał wyników, ale i nie wykonywał żadnych aktywności, które mogłyby go do wyników zbliżyc, pozował za to na współpracownika służb i opowiadał ku uciesze kolegów i koleżanek, czego on to nie może. Po wypowiedzeniu zaprosił mnie na śniadanie w hotelu Maria, na które to śniadanie przyszedł z jakimś wielkim łysym kulawym gościem, przedstawił go jako porucznika z UOPu i usiłował mnie szantażować śledztwem UOP w sprawie jednego z projektów realizowanego przez nasza firmę na rzecz PLL Lot. Ponieważ nie wiedział o czym mówi (nie realizowaliśmy żadnego projektu na rzecz Lotu), pozwoliłem sobie zaproponować, żeby sobie wziął jeszcze jedną jajecznicę na mój koszt i wyszedłem. Od tej pory go nie widziałem, ale zaczęły przychodzić do nas pisma od komornika, działającego na rzecz firmy Oce, której ten pan był winien niecałe 100.000 złotych (to było wówczas naprawdę mnóstwo kasy). I tak się zastanawiam on ci, czy nie on? Jeśłi on, to miło, ze wyszedł na prostą i dzięki uprzejmości służb dyplomatycznych bratniego mocarstwa nie musi juz uciekac przed byle komornikiem.
· 2 · 5 godz. temu
Cezary Krysztopa · Najbardziej aktywny komentator · Warsaw, Poland · Subskrybenci (342)
tu może gwoli wyjasnienia. rozmawialiśmy z panem Krzysztofem na tzw. "privie", pokazałem zdjęcie Jacka Gotliba, które rozpoznał
· 5 godz. Temu
Panie Siemoniak nooo brawo, bardzo interesujący doradca. Zamiast najpierw gościa sprawdzić, no ... szkoda gadać.
W normalnym państwie do dymisji, w normalnym na pewno ...
Co ciekawe Azrael Kubacki czyli bloger Jacek Gotlib nie planuje wytoczenia procesu dziennikarzowi Cezaremu Gmyzowi.
Służba Kontrwywiadu Wojskowego być może przedstawi nam więcej takich kwiatków typu “Biełyje Rozy”
Państwo polskie w szczątkowym już dzisiaj niestety stadium, próbuje, choć w części spełniać swoje zadanie.
Nie chodzi tutaj o poglądy blogerów, którzy mają prawo zachwycać się Rosją i ich przywódcą, chwalić ich agresję w Czeczenii, Gruzji czy na Ukrainie... póki co, póki nie zapukają do naszych drzwi... Chociaż uważam podobnie jak C.Gmyz, że to pożyteczni idioci.
Spotkałam się już z chwaleniem nawet Stalina (sic), poddawaniem w wątpliwość i usprawiedliwianiem jego ludobójstwa, mord na ponad 40tysiącach dzieci czeczeńskich nazywany jest walką z terroryzmem a rosyjska buta i bezwzględność nazywane są dumą...
Chodzi o ewidentne działanie na rzecz Rosji za kasę... mamonę...
I to by było na tyle....
 
 
 

KOMENTARZE

 • Jest tu trochę tych patriotów
  Tych Azraelów... Chyba na nich trochę padnie strach, okazuje się, że chłopcy z wywiadu jednak czytają te duperele:)
 • @Muni 21:18:59
  Jestem nawet w stanie zrozumieć, że niektórym, ta ich niebezpieczna dla nas wielokwiekowa wiecznie nienasycona "duma" niektórym imponuje.
  Ale to co niektórzy wypisują.... niemożliwe żeby byli aż takimi idiotami...

  //okazuje się, że chłopcy z wywiadu jednak czytają te duperele:)//

  I dobrze...
  pozdrawiam :)
 • No proszę, Azrael...
  Szukałem artykułów Azraela, bo kojarzę to pseudo (w sensie że je w ogóle słyszałem). Artykułów nie znalazłem. Jakby faceta wykasowali, jak w filmie z Sandrą Bullock.
  A swoją drogą jest przecież paru innych blogerów-zdrajców... Wymieniać nicki? ;-)) Wyobrażam sobie te ich dziś pełne pampersy :-)))))))))
 • @gsaw 23:18:48
  Jakie teorie?
  To jest informacja od Służb Kontrwywiadu Wojskowego.
  To o co ci chodzi? rzeczywistości nie zmienisz i nie mieszaj do tego szamba Boga...
 • No... jest pełno sprzedajnych blogerów.
  Sam mógłbym podać ze 40 nicków. Ale połowa z nich to raczej zwykli idioci. Nawet nie pożyteczni.
 • @SpiritoLibero 00:01:06
  40 nicków... aż się boję, czy się nie załapię na Twoją listę:)
  Może jednak zostawmy to specom od wywiadu...
 • @gsaw 00:29:57
  Wiesz co? nie kombinuj, bo przekombinujesz :)
 • @Astra 00:10:26
  Uzbierałoby się nawet więcej.
  Zauważyłem jednak ciekawą rzecz. Na NE czy na szalomie24 pojawia się coraz więcej notek poddających w wątpliwość oficjalną propagandę uprawianą przez Michnika/Sakiewicza. To co na neonie dzielnie pisało od początku kilku autorów, w tym ja. Takie piramidalne kłamstwa jakie nam serwują bossowie mass mediów upadają same pod ciężarem swojej głupoty. I jak teraz wyglądają ci blogerzy? Sprzedajni czy idioci?
 • @SpiritoLibero 00:47:23
  errata - miało być NP.
 • @gsaw 00:52:02
  Czy próby? nie wiem.
  Jedno jest pewne - kilku blogerów nie dało się zastraszyć i ogłupić propagandzie. Jestem ciekawy jak się teraz czują ci wszyscy, którzy dali się nabrać albo kłamali z premedytacją?
 • @gsaw 01:11:09
  Tym oszukanym wstyd się przyznać, że dają soba manipulować a ci zadaniowani (z obydwu stron) nie mogą mimo, że wiedzą iż kłamią. No ale to ich praca... :))
 • ktoś, kto potwierdza, ile jest 2 + 2, jest z pewnością ruskim agentem
  bo przecież Kreml nie twierdzi, że jest inaczej.
 • @SpiritoLibero 00:01:06
  a dzie się można sprzedać ?

  Tylu bezrobotnych w Polsce.

  Nie zaoferujesz im łyżki zupy !?!?!?!?!?
 • O tak
  http://www.grapheine.com/bombaytv/creation-pl-9c03c7a67e350892f8dc4b07a248a47a.html
 • Astra
  Czy tylko dla ruskich blogerzy robią za pożytecznych idiotów?
  http://innemedium.pl/wiadomosc/doradca-banku-swiatowego-oswiadcza-ze-watykanem-rzadzi-druga-rasa-inteligentnych-istot-zie
 • @interesariusz z PL 07:43:37
  Żebym to ja wiedział?
  Od zupek to był Kuroń:)) A ja mogę im jedynie zaproponować solidną pokutę.
 • @SpiritoLibero 08:00:08
  no to nie błaznuj,
  większość idiotów to jednak autentyczni idioci,
  którzy chcą sobie popluć na innych.

  Nie mylić za Lancelotem. Ten jest zadaniowany. Wystarczy prześledzić jego produkcję.
 • @lancelot 07:20:54
  przyjdzie czas, przekonasz się , że 90 % blogerów robi za użytecznych idiotów. Ty z pewnością też do tej grupy należysz, choć jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. To moja ocena sytuacji, a nie chęć obrażania kogokolwiek.
 • @SpiritoLibero 00:47:23
  // I jak teraz wyglądają ci blogerzy? Sprzedajni czy idioci?//

  To myślisz, że tym od Sakiewicza też ruskie płacą? :))))))))))))))
 • Herrn SpiritoLibero 00:47:23.CET
  .
  Wolny_Spiryt,
  --tez sie nad tym zastanawiam skad w napletku igora Jelenia janke zwanym swojsko klozet SaLöö_25H taka ilosc blogeröw of Abonament plus platna holota dziennikarska.O platnych komentatorach nie zapominajac,
  i skad pejsaty smiec ma na ta imprezke money ?
  ---moze masz jakiegos linka badz leszcza do podeslania, please ??
  .
  Max Otto von Stirlitz.
 • @lancelot 07:20:54
  Witaj lancelocie :)
  Sorki, ale ten wpis pisałam bardzo szybko. Przeczytałam .... i szlag mnie trafił :)
  To co podejrzewaliśmy jest faktem. Dla mnie oburzające było najbardziej to, że facet pisał od lat i na pewno był odbierany jako wiarygodny gość.
  Okazało się że szmata....
  A minister Siemoniak, odznaczenia... jakie to żałosne ...
 • Mr.Gsaw 01:02:00.CET
  .
  Interesujacy merytoryczny hardcore w komentarzu.
  8-)
  .
  Max Otto von Stirlitz
 • Lady_Astra 08:54:54.CET
  .
  ---Knajpa TV " Republica " z kucharzyna Gmysem , serwujacym na japonskim samurajskim mieczu zupe z zölwia * i nadredaktorzyna Tomus ssakievicz Pinokio ksywa Paragraf212 redagujacy gazetke scienna dla niepelnosprytnych Polaköw- to nie sa wiarygodne zrödla informacji.
  ----Sorry Apanaczi, zapytaj Wojtka Sumlinskiego. please ,
  i stanie sie swiatlosc.
  .
  Max Otto von Stirlitz.
  .
  P.s. * Stirlitz to sowiecki agent - rzekł Müller do Schellenberga - Musimy go zdemaskować. Niech pan stanie . Jak wejdzie, proszę go uderzyć polanem w głowę. Jeśli jest Rosjaninem zaraz się wygada.
  Po chwili wszystko przebiegło według zaplanowanego scenariusza.
  - eб твое мать тупой хуи ! - zaklął Stirlitz.
  - yбить ! - kazał Müller.
  - Ciszej, towarzysze - syknął Schellenberg, - Niemcy dokoła!
 • @Astra 08:54:54
  Czy tym od Sakiewicza ktoś płaci to trudno powiedzieć. Moim zdaniem większość to użyteczni idioci, dla których wszystko co pierdnie usraelsko - jewropejska propaganda jest święte. I niektórych nawet nie można posądzić o złą wolę - mają po prostu mózgi zainfekowane tą propagandą.
  Sami potrafią psioczyć na Unię, żeby zaraz "dobrze" życzyć Ukraińcom. To taki rodzaj schizofrenii.
  Inni to np. esbecy na emeryturze dorabiający sobie do chudych, kilkutysięcznych emerytur
 • @Max von Stirlitz 08:58:58
  Skąd kaska/
  pewnym śladem może być jedna z pierwszych notek redakcyjnych. Szalom24 jak powstał to od razu dostał "patronat medialny" pewnej dużej imprezy organizowanej w Warszawie przez pewne państewko z BW.
  Obawiam się jednak, że tego tekstu już na portalu nie ma a ja nie pamiętam gdzie go zarchiwizowałem.
 • @Max von Stirlitz 10:26:37
  Knajpa na pewno nie ale Służby Kontrwywiadu Wojskowego są ... i właśnie dlatego ten bloger nie zamierza występować do sądu przeciw Gmyzowi. Dlaczego mu ubliżasz? to dobry i odpowiedzialny dziennikarz.
  To Ty jesteś pełnosprytny? i uwarzasz że kłamie? Noo to naprawdę sory apanaczi...
 • @gsaw 10:39:24
  //Weź że się wreszcie ocknij - Mammon płaci.//

  To się zgłoś do SKW, jak masz takie informacje. Zresztą może sami się do ciebie zgłoszą :))))))))))
 • @fretka 11:21:44
  A ty co? jakąś filmotekę tutaj prezentujesz?
  Masz coś do powiedzenia, to się wypowiedz...
 • @SpiritoLibero 11:41:56
  //Inni to np. esbecy na emeryturze dorabiający sobie do chudych, kilkutysięcznych emerytur//

  Tutaj się zgodzę... jak myslisz ilu tych "biednych esbeków" wiernych przyjacieli sowietów jest tutaj na neonie? Według mnie więcej niż na innych portalach...
  Niektórym to nawet płeć się czasem pomyli.... no bo kobitki też mają takie emeryturki :)
 • @ninanonimowa 15:01:16
  Wiesz co ninaonimowa, z tą słowiańszczyzną to spadaj na inne blogi...
 • @Astra 16:41:10
  Takiej wiedzy niestety nie mam ale na jednego oko mam :)) W przeciwieństwie do niektórych nie rzucam oskarżeniami jak nie mam twardych dowodów.
 • Lady_Astra 16:32:54. CET
  .
  Kucharzyna Gmys z knajpy TV " Republica " klamie.
  Tak uwazam .
  .
  Max Otto von Stirlitz.
 • @SpiritoLibero 17:12:10
  Z hotelową to żart? masz po prostu trochę wulgarną fankę :)))
  Na kogo masz oko? :))

  //W przeciwieństwie do niektórych nie rzucam oskarżeniami jak nie mam twardych dowodów./

  Jak nierzucasz jak rzucasz? Napisałeś, że znasz ze 40...
  No i ja nie jestem chyba ci "niektórzy"??
  Naprawdę, wolę się pomylić i być uważaną za naiwną dziewczynką (sic!) niż rzucać oskarżenia...
  Ale w kiku przypadkach tutaj, nawet taka naiwniaczka jak ja, widzi t co widzi, a raczej czyta..
 • @Max von Stirlitz 17:29:13
  Cezary Gmyz nie kłamie
  Tak uważam.
 • @Astra 18:16:14
  Jaką "hotelową"?

  Napisałem "40" ale chodzi tutaj o wszystkie portale, które czasami odwiedzam. Gdybym rzucał oskarżeniami to wskazywałbym palcem a tak to mogę sobie tylko dumać czy sprzedajny czy idiota. Dowody się liczą a o nie trudno. No chyba, że kogoś na widelec wezmą służby. (A tak nawiasem mówiąc to okazuje się, że są "dobre" i "złe" służby. Zależy kogo biorą na widelec. Taka mała hipokryzja :)

  //No i ja nie jestem chyba ci "niektórzy"??//
  Oczywiście, że nie, Astro moja ulubiona ! :)
  "Użyteczna" też nie jesteś (moim skromnym zdaniem). Czasami tylko zbytnio przywiązujesz się do mitów i to przesłania Ci zdolność wnikliwej analizy :).
  Ale już ja ci pomogę wyrwać się z tego letargu mentalnego (długo się zastanawiałem jak napisać, żeby oddać istotę rzeczy a nie urazić :))
 • @Astra 18:16:14
  //Z hotelową to żart?//

  Załapałem :)
  Ale to on a nie ona. I wcale nie jest wulgarny, nic takiego nie zauważyłem. A że trybeusik się obraził? No cóż... Nie każdy ma dystans do siebie jak, nie przymierzając, ja :))
  On ma niestety mentalność przedszkolaka w piaskownicy. Dopóki sam z kogoś robi sobie jaja to jest ok.
 • @SpiritoLibero 18:31:36
  //Ale już ja ci pomogę wyrwać się z tego letargu mentalnego (długo się zastanawiałem jak napisać, żeby oddać istotę rzeczy a nie urazić //

  Oooch spirito, Ty to potrafisz mnie rozśmieszyć we wtorek po południu:))
  No i co w tym temacie wymyśliłeś ?
  Mój letarg mentalny! no nie wytrzymam... muszę to sobie zapamiętać:)))
 • @Astra 16:41:10
  Ale jaja...:)

  Zajrzałem na blog trybeusa a tam pusto.
  Nawet notki usunął, cienias...
  A uprzedzając twoje oskarżenia to zapewniam, że bana nie ma. Zresztą teraz jest opcja blokowania bez usuwania zawartości bloga.
 • @SpiritoLibero 18:46:26
  //I wcale nie jest wulgarny, nic takiego nie zauważyłem.//

  Nie jest? Tak to już jest, że inaczej odbieramy zachowania innych w stosunku do siebie co?
  Dla mnie był/a bardzo wulgarny/a. Szczerze mówiąc właśnie trybeusem, super blogerem i fajnym gościem... wali mnie to:)
 • @SpiritoLibero 18:53:20
  //Zajrzałem na blog trybeusa a tam pusto.//

  Ja tam zajrzałam już wczoraj. To jest człowiek, który z byle powodu nie skasował swojego bloga. Coś musiało się stać, ale Ty na pewno mi powiesz, że nic, bo on jest cienias co?
  Chciałabym mieć w swoim otoczeniu samych takich cieniasów....
 • @Astra 18:59:24
  //To jest człowiek, który z byle powodu nie skasował swojego bloga.//

  Niestety mylisz sie w ocenie trybeusa. SAM wykasował a o powód to go sama spytaj. Może ci odpowie (chociaż wątpię, że szczerze).
  Zachował się jak gówniarz i tyle. Lancelot też usunął wszystko wiec wygląda mi to na jakąś wspólna grę. Chociaż jego akurat nie żałuję bo bloger z niego żaden, wszystkie teksty to były przeklejki z różnych targalskich.
  A co wg ciebie mogło sie stać? Może ty mi podpowiesz? Okazuje się, ze jego "poczucie humoru" jest tylko w jedną stronę. Żenada.
 • @SpiritoLibero 19:06:24
  Noo jasne, że się mylę, jakże by inaczej.
  Jaką wspólną grę, przeciw komu? Tobie? Trybeus nigdy nie był Twoim wrogiem, jeśli to się zmieniło to musiał mieć powody, no ale co ja tam mogę wiedzieć, jestem w "mentalnyml letargu"...
  Lancelot jest dobrym blogerem, a przeklejki Ty też chyba stosujesz co?
 • @Astra 19:27:32
  A co ja mam do tego? Ja do trybeusa nic nie mam, nawet jak głupio sobie jeździł po mnie to też łykałem wszystko. Przypomnij sobie ile razy mogłem być wkurzony (ale ty pewnie uważasz, że to było śmieszne, prawda?)

  U mnie przeklejki stanowią 5% tekstów. U lancelota 95%. Jest mała różnica?

  Zachowali sie jak gówniarze. Jeśli nie chcą tu pisać to ich sprawa i krzyż na drogę ale usuwanie kilkuset notek pod którymi było KILKA TYSIĘCY komentarzy wielu osób to jak dać komuś gołą d... w twarz. Primadonny.

  //Jaką wspólną grę, przeciw komu?//
  To jakiś dziwny przypadek, że zrobili to samo tego samego dnia, prawda?

  A wiesz co można zrobić? Przywrócić wszystkie te notki, pod którymi ty także komentowałaś i ich zablokować. I to będzie zgodne z regulaminem.
 • @SpiritoLibero 19:42:51
  //To jakiś dziwny przypadek, że zrobili to samo tego samego dnia, prawda?//
  Może i prawda, ale Talbot też? Ty wiesz co jest grane, ale udajesz i robisz z nich praimadonny którymi nie są.
  //A wiesz co można zrobić? Przywrócić wszystkie te notki, pod którymi ty także komentowałaś i ich zablokować. I to będzie zgodne z regulaminem.//

  Że co? chyba żartujesz? Wsadź sobie regulamin, wiesz gdzie...
  Jestem przywiązana do wolności jak nikt kogo znam :)
 • @Astra 19:56:33
  talbot nic nie usunął. pisł do mnie, ze nałapał jakichs wirusów i czysci kompa.

  Nie wiem "co jest grane" Jeśli ty wiesz to mnie oświeć. A zresztą co mnie to...
  Nie jesteś jednak obiektywna. Trybeus (czy jak kiedyś mendzia) moze napisać każdą głupotę a ty będziesz klaskać jak mała dziewczynka.
  Tobie nawet nie przeszkadza, że twoje komentarze zniknęły bo to ulubiony kogucik zrobił.
  Lancelot najwyraźniej stwierdził, ze jego tfurczość nie ma tutaj zrozumienia bo coraz mniej ludzi akceptuje taką nachalną kaczystowską propagandę i w komentarzach to było widać. A jak jeszcze na kilkanaście ocen większość to pały...
 • @SpiritoLibero 20:47:42
  Nie jestem przywiązana do swoich komentarzy:) a trybeus nie pisał głupot. Pisał również wiele na tematy poważne, ale Ty tego nie zauważyłeś co?

  //A jak jeszcze na kilkanaście ocen większość to pały...//

  To zupełnie jak w moim wpisie:)))), większość to pały i wiesz co? czasami to jednak, te pały, świadczą o tym że uderzyłam w czułe miejsce.

  I nie mów mi że nie jestem obiektywna, bo jestem ... nawet wtedy kiedy mam inne zdanie.
 • @Astra 21:02:39
  Nie jesteś, niestety. Przynajmniej w tym przypadku.
  A jego notki znam bo czytam prawie wszystko co się pokazuje na neonie.
  A zwłaszcza moich "fanów" :))
 • @SpiritoLibero 21:33:06
  Jestem :)
 • @Astra 21:37:50
  Nie kłóć się babo bo nie jesteś !
 • @SpiritoLibero 21:52:04
  Jestem:) i wcale się nie kłócę, stwierdzam fakt !!
 • @Astra 22:05:54
  Nikt nie potrafi obiektywnie ocenić swojego obiektywizmu :)
  Więc mylisz się !
 • @SpiritoLibero 22:11:56
  Nikt nie potrafi? jak to nikt? ja potrafię:).
  A Twoja ocena jest właśnie subiektywna!
 • @SpiritoLibero 20:47:42
  "..Lancelot najwyraźniej stwierdził.."

  Tak masz rację lancelot stwierdził, że dłużej w szambie nie da się pływać a szczególnie w pobliżu takiego mierzkiego gówna jak "spirito libero", czekam na twoich głoworezów, których obiecałeś przysłać go mnie. Mam nadzieję że przyjdziesz na ich czele. Pierdolnięty megalomanie.
 • @lancelot 06:58:09
  Witaj lancelocie :)

  // czekam na twoich głoworezów, których obiecałeś przysłać go mnie. //

  No co Ty? Ktoś ci groził? Chyba niespełny rozumu, przecież Ty myśliwy jesteś? :))
  Źle robisz, że nie chcesz dalej tutaj publikować....
 • @Astra 07:13:29
  No przecie ta oszalała z nienawiści gnida już się do gróźb posunęła w swoim mailu do mnie a czy źle zrobiłem czas pokaże, widzę że "trybeus" też "dał na kamasz" i bardzo dobrze to nie miejsce dla porządnych ludzi popatrz kto tu pisze i komentuje szambo i dwa metry mułu, jest paru porządnych ludzi, ale i tych robi się coraz mniej. Pzdr

  P.S. A konta mi nie chcą zlikwidować bo z tym musieli by ten milion kliknięć usunąć, to boją się że za klikalność Opara im wpierdzieli kopów. Mierzkie gnidy
 • Sir. Lancelot 07:31:56 CET
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=YbuA_7gmWjg
  .
  Max Otto von Stirlitz
 • Sir. Lancelot 06:58:09. CET
  .
  Zupelnie nie rozumiem dlaczego spakowales mandzur i wyruszyles w droge. Jarmark w szlaczki neon23 to jak restauracja sp." Kameralna " w warszawce , walisz gaz intelektu w systemie calodobowym. I nie musisz do Krychy na meline gonca Zdzicha wysylac po dostawe.
  Holota miejscowa nie musisz sie az tak przejmowac , jak nie wysylaja trojanöw i nie banuja ( jeszcze ) to by ujac slowami poety :
  ---Nie nawalaj , dopierdalaj & Naprzöd Janöw my friend..
  Na pohybel czarnym, czerwonym i brunatnej swoloczy !
  8-)
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=wzV-ouF4y8M
  .


  Max Otto von Stirlitz.
 • @lancelot 06:58:09
  Ja obiecałem kogoś przysłać? Opublikuj tę wiadomość jeśli masz takową.
  Zgredzik w końcu zrozumiał, ze jego tępa propaganda nie ma tutaj zbyt wielkiego wzięcia i zabiera zabawki. Czy może sponsorzy już zrezygnowali?
  Krzyż na drogę.
 • @SpiritoLibero 08:41:37
  Jużeś gnido wykasował pocztę co? szybki jesteś a co do reszt to wal się cwelu, ja mam gdzie wrócić ty nie to szambo to twoja ostatnia ostoja
 • @Max von Stirlitz 08:16:00
  "..-Nie nawalaj , dopierdalaj & Naprzöd Janöw my friend..
  Na pohybel czarnym, czerwonym i brunatnej swoloczy !
  8-).."

  Na pohybel gnidom neonu!! :)) Pzdr
 • @lancelot 09:42:09
  Twoja pocztę wykasowałem? Lecz się.
  Masz gdzie wrócić? Wiem, Tworki :))
 • R E K L A M A
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=BNBHhW0Bk8w
  .
  PO REKLAMIE
 • @Max von Stirlitz 10:53:24
  Jasne, ze chłopaki nie płaczą. Za to lanc(nie)loty tak.
 • Wolny_Spiryt 11:02:59.CET
  .
  --A jaka jest tresc sporu , szmal, poglady , religia, miejsce w cieniu oparowych lisci eukaliptusöw , z wiecznie nawalonymi misiami koala ?
  Moze poszlo o laske niebieska o imieniu Zofia , przy ktörej dzinsy farbuja --pytam grzecznie bo nie wiem.
  .
  Skape wyjasnienie dotyczace finansowania napletka igora Jelenia janke z bardachy SaLöö_25H uwazam za wystarczajace, dziekuje.
  8-)
  .
  Max Otto von Stirlitz.
 • @Max von Stirlitz 11:34:19
  Spytaj lancelota. Ja się pierdołami nie zajmuję.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031