Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 5629 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Izraelski precedens

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawo narodowe jest tylko dla ludu żydowskiego, oswiadczył premier Netanjahu

Izraelski precedens

 

Od teraz można już powiedzieć, to co wielu podejrzewało od dawna, że  państwo Izrael stało się państwem rasistowskim, a protokóły Mędrców Syjonu to nie żadne tam bajki, bo właśnie wchodzą w życie i niech nikt nie waży się nazywać mnie antysemitką !

 

"W Państwie Izrael istnieje indywidualna równość dla wszystkich obywateli, ale prawo narodowe (jest zarezerwowane) tylko dla ludu żydowskiego" - oświadczył premier Netanjahu, otwierając posiedzenie rządu – donosi „Polska The Times”

 

Read more: http://www.pch24.pl/izrael-nie-dla-chrzescijan--bedzie-panstwem-tylko-dla-zydow-,32338,i.html#ixzz3K1s4RiDg

 

Głosami 15:7 izraelski rząd zatwierdził ni mniej ni więcej, tylko tyle, że Żydzi w państwie Izrael są „uber alles"

 

Czytam i oczom nie wierzę.. nie wierzę ale czytam !!

No i szukam i mam.. co to jest prawo narodowe:

 

„Prawo wewnętrzne (prawo krajowe, prawo narodowe) – jedna z najstarszych gałęzi prawa, obejmująca zespół norm prawnych obowiązujących na terenie danego państwa lub w danej organizacji (ale nie międzynarodowej), w przeciwieństwie do prawa międzynarodowego, regulującego stosunki między państwami, organizacjami międzynarodowymi, a także innymi podmiotami prawa międzynarodowego.

Gałęzie prawa wewnętrznego[edytuj | edytuj kod]

Prawo konstytucyjne

Prawo cywilne reguluje relacje między podmiotami prawa w relacji poziomej, czyli żaden z podmiotów pozostających w stosunku prawnym nie jest władny narzucić swojej woli drugiej stronie.

Prawo pracy reguluje stosunki między pracodawcą a pracownikiem, a także organizacjami pracowników (związki zawodowe) metodą w zasadzie cywilnoprawną, jednak z dużym zakresem norm semiimperatywnych służących wyznaczeniu minimalnego poziomu ochrony pracownika. Zobacz też: Kodeks pracy.

Prawo karne jest zbiorem norm mających na celu eliminację zachowań aspołecznych najcięższej wagi poprzez zastosowanie sankcji kary.

Prawo administracyjne reguluje relacje między podmiotami w stosunku pionowym, tj. wówczas gdy jeden z podmiotów może władczo kształtować sytuację prawną drugiego podmiotu.

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo finansowe”

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_wewnętrzne

 

Jasno więc określono w Izraelu , że odtąd prawo dotyczyć będzie jedynie Żydów, wszyscy inni „obywatele” tych praw posiadać nie będą, żadnych praw.... nieważne, że będą obywatelami Izraela!

 

Halo.. czy ktoś jeszcze ma wątpliwości?

 Protokóły Mędrców Syjonu, które są podobno fałszywe...  mówią już od dawna o tym, że goje czyli my, nie mamy żadnych praw:

 

„§ 13. Zwięzłość i jasność praw w państwie syjońskim

 

Kiedy przyjdzie okres naszych rządów jawnych oraz zaznaczenia ich dobroczynnego wpływu, wtedy przerobimy wszystkie prawodawstwa. Prawa przez nas utworzone będą zwięzłe, jasne niewzruszone i bez żadnych komentarzy, toteż każdy będzie w stanie poznać je gruntownie. Zasadniczym rysem będzie posłuszeństwo dla zwierzchności, doprowadzone do stopnia najwyższego. Wówczas znikną wszelkie nadużycia wskutek odpowiedzialności wszystkich bez wyjątku wobec władz przedstawiciela wyższych sfer rządzących.”

http://www.zbawienie.com/pms.htm

 

A co zostanie pozostałym gojom?

Się naszukałam, co to jest ta równość indywidualna.. no więc to jest takie nic, po prostu możesz sobie m y ś l e ć  co chcesz i tyle... bo nijak ma się to do praw jakie posiadasz...

 

„Tożsamość osobista, nazywana też indywidualną, jest konstruktem, który daje jednostce obraz własnej osoby, sposobów działania, przeżywania świata, odczuwania. Służy samookreśleniu się osoby z intencją odróżnienia się od innych ludzi, podkreślenia swojej wyjątkowości, indywidualności, odczuwania siebie jako jednostki wewnętrznie spójnej, w własną historią.”

http://rownosc.info/rownosc.php/dictionary/item/id/314

 

Mogą więc sobie inni mieszkający w państwie Izrael „odczuwać” co chcą,  czemu nie?

 

Ponieważ nasz „rząd” i „opozycja” tak bardzo sprzyja nadawaniu obywatelstwa polskiego Żydom, mogła by się wypowiedzieć w sprawie tego skandalicznego głosowania !!!

 

Plotki jakoby Żydzi chcieli z naszej Ojczyzny zrobić swoją drugą Polin, kiedy ich Arabowie pogonią, bardzo niepokoi i mnie i mnóstwo moich przyjaciół.

Dlaczego? ... również dlatego co przeczytałam dalej w „Mędrcach Syjonu”:

 

„§ 3. Niedostępność poznania religii przyszłości.

Zabronimy Chrystusa.

 

Filozofowie nasi będą omawiali wszelkie braki wierzeń gojów, lecz nikt nigdy nie będzie krytykował wiary naszej z jej istotnego punktu widzenia, bowiem nikt nie pozna jej gruntownie, prócz ludzi naszych, którzy nigdy nie ośmielą się zdradzić jej tajników.

 

§ 4. Pornografia i przyszłość słowa drukowanego

 

W krajach uważanych za stojące na czele, stworzyliśmy literaturę szaloną, brudną, wstrętliwą. Przez czas pewien po objęciu władzy będziemy popierali rozwój tej literatury, by uwypuklić kontrast programów i głosów, które zbiegną z wyżyn naszych. Mędrcy nasi wychowani do kierowania gojami, będą układali nowe projekty, artykuły, przy których pomocy będziemy wpływali na umysły, kierując je w stron wybranych przez nas pojęć i nauk.”

http://www.zbawienie.com/pms.htm

 

 

Bo mój kraj chyba należy do tych „stojących na czele” i jak do tej pory bronił się przed atakiem na swoją wiarę chrześcijańską.

 Ale oto, ze zdumieniem słyszę i czytam, że „państwo polskie nie istnieje” (vide ostatnie wybory i taśmy nagrane w knajpie) a Kościół  w prasie „polskiej” to jedynie źródło zła i pedofilii.

Tak mówią i piszą Mędrcy jacyś, bo na pewno nie polscy !

Tyle, że Kościół to i duchowni i wierni czyli MY WSZYSCY – GOJE POLSCY.

Wyśmiewana Intronizacja Chrystusa ? gadanie, że to jest żydowski król... nie nasz?

Nie polski?  Dla mnie i dla milionów Polaków, On jest naszym KRÓLEM, ale trzeba to ośmieszyć, nie dopuścić, wyszydzić...

 

Podejrzewam, że Chrześcijanom w Izraelu będzie jeszcze gorzej niż do tej pory, a już i tak było im ciężko... goje w końcu... bez praw.. prawa odtąd mają tam już teraz oficjalnie jedynie Żydzi!

 

„„Śmierć gojom”, „zemsta”, „Jezus to małpa” – takie napisy pojawiają się na murach katolickich świątyń w Izraelu. – Zewsząd nas otaczają kolonie żydowskie, które skazują nas na ciężkie życie. Ciągle odcinają nam elektryczność. Codziennie doświadczamy izraelskie okupacji – mówi „Gościowi Niedzielnemu” ojciec Luis Hazboun z katolickiej parafii Bir Zeit.

 

 „Ekstremiści atakują zawsze, kiedy wydaje im się, że kolonizacja nie przebiega zbyt szybko. Koloniści, wśród których wielu pochodzi z USA, przejęli amerykańską ideologię osadniczą podboju Dzikiego Zachodu – eksterminacja Indian kojarzy im się z podbojem biblijnej Palestyny – ziemi Kanaan. Uważają, że wszyscy goje – chrześcijanie i muzułmanie – powinni być usunięci (…)” – stwierdza na łamach „Gościa Niedzielnego” publicysta, Jerzy Szygiel.

 

 

Read more: http://www.pch24.pl/izraelscy-kolonisci-przesladuja-chrzescijan--wladze-milcza,17539,i.html#ixzz3K2Okif5J

 

Wiem, że ten tekst jest emocjonalny, ale jestem tymi faktami oburzona, właściwie to za mało powiedziane... jestem wściekła brakiem reakcji całego niezainfekowanego jeszcze przez syjonistów świata gojów, na takie podeptanie człowieczeństwa.

Chyba, że ten świat został już zainfekowany w całości, zgodnie z planem Mędrców Syjonu..

Idzie nowe?

Ale .. ponieważ państwo Izrael stworzyło właśnie niebezpieczny precedens, to jako kraj dla syjonistów niebezpieczny , może potrzeba by nam było, również otwartym tekstem odpowiedzieć im, w imieniu polskich gojów...

 

Cześć i Chwała Wielkiej Polsce, albo... Polska tylko dla Polaków!!

 

Dlaczego? Może również dlatego, bo grozi nam niebezpieczeństwo, że  kiedy przyjadą tutaj ze swoim obywatelstwem do „Polin”, mogą stwierdzić, w razie naszego zbyt małego entuzjazmu z tego powodu, coś podobnego jak ich 25% rodak, który napisał w swoim „dziele” że:

 

 „Zdaniem führera wszędzie gdziekolwiek mieszka choćby jeden Niemiec, Rzesza Niemiecka ma prawo zbrojnie wejść na te tereny, aby go chronić. W Mein Kampf Hitler wskazuje też, iż Niemcy powinni zdobywać przestrzeń życiową głównie na wschodzie Europy[3].//

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mein_Kampf

 

KOMENTARZE

 • Pozdrowienia!
  Polska ma być WWW! To jest naj-Ważniejsze:)))
 • @BłękitnyOceanIstniej 08:51:14
  -- złota myśl :)) - ma to zrobić żydoska głowa na polskim tułowiu ??
 • Astra
  cały problem polega na tym, ze przyjmujesz metodologię myslenia - judaistyczną.
  Niestety - Kościół wyraźnie judaizuje katolików. Choćby tym, że na każdej mszy - jest czytanie fragmentów ST z końcową uwagą: "oto słowo Boże".
  Czy zatem Kościół broni przed judaizowaniem, czy jest perfidnym tego realizatorem?

  Druga kwestia. Odwołanie do Narodu. Samo takie ujęcie ( w odniesieniu religijno- etnicznym, jest powielanie stanowiska judaizmu.
  I nie o "Protokoły..." chodzi. To jest zawarte w Biblii. Na tam zawartych wskazaniach tworzona jest idea narodowości - także lansowana i rozwijana przez KRK.

  Polskość (słowiańskość) to sposób życia - odrębny w zwyczajach od nomadycznego. Plemienność to struktura tworzona do walki z obcymi. Na tej bazie rozwinięto ideę narodową.
  A Słowianie są ludźmi współżycia, a nie walki.

  Dlatego my zwyczajów tych obcych nam ideowo pastuchów - tu w Polsce nie chcemy.
  Wszystko jedno, kto te poglądy głosi.
 • //Czytam i oczom nie wierzę.. nie wierzę ale czytam !//
  Nie wierzysz bo masz zaległości w lekturze :)
  Już kilka lat napisałem całą serię notek na ten temat (ban na szalomie, ban na NP, ban na blogmedia24).

  Ale nigdy za dużo pisania o tych szowinistach, dobra notka.
 • Brednie
  cytat
  // „Zdaniem führera wszędzie gdziekolwiek mieszka choćby jeden Niemiec, Rzesza Niemiecka ma prawo zbrojnie wejść na te tereny, aby go chronić. W Mein Kampf Hitler wskazuje też, iż Niemcy powinni zdobywać przestrzeń życiową głównie na wschodzie Europy[3].//
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mein_Kampf

  Astro, cytując żyda Karola Grünberga, którego promotorem pracy doktorskiej była Walentyna Najdus-Smolar, żona Grzegorza Smolara, oraz matka Aleksandra i Eugeniusza, stajesz w nieco kłopotliwej roli. Nie uważasz?
  Walentynka "W komunie więziennej pełniła funkcje “sekretarza agit-propu” (agitacji i propagandy)."
 • "Protokoly mędrcow Syjonu" weszly w życie przed nhapisaniem jajko dzialania frankistow
  Wyznawcow Jakuba Franka vel Zbigniewa Dobruckiego, vel....(przechrzcil sie także na mahometanizm, protestantyzm, prawosawie i oglosil Mesjaszem)
  http://telewidz.neon24.pl/post/111652,powstanie-i-warunki-kapitulacj-ratunkiem-przed-zaglada
  http://telewidz.neon24.pl/post/111297,powstanie-w-lublinie-1944
  http://telewidz.neon24.pl/post/100332,izbicki-lacznik-z-popiolow-sobiboru-do-wyzszego-systemu-pasozytniczego
  http://telewidz.neon24.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
  http://telewidz.neon24.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
  Protokoly Mędrcow Syjonu realizowala grupa niemieckich homoseksualistow z aszkenazyjskimi korzeniami trzymajaca wladzę w Reichu Hitlera i poprzednicy posowieckich oligarchow,ktorzy sprzedaweali carską biżuterię nawet angielskiej krolowej a ukraińsikie zboże tak jak zoloto i diamenty Workuty i Kolymy i od ktorych ZSRR i Stalin byl bardziej zależny niż Hitler
 • @BłękitnyOceanIstniej 11:39:21
  Skasowałem wszystkie :) Jestem osobnikiem miłującym zgodę :)
 • @Autorka
  Jest Pani oburzona i wściekła brakiem reakcji a ja się pytam skąd ludzie mają się dowiedzieć o faktach o których Pani pisze.No bo chyba nie z mediów które w 95% są w rękach żydowskich.Internet to niestety za mało a i tak jak ktoś tylko napisze krytycznie o syjonistach natychmiast zostaje mianowany wściekłym antysemitą.

  Żydzi mają jedną zaletę .Oni uczą się bardzo szybko i dlatego Hitler,Goebbels i spółka byli dla nich nauczycielami a można powiedzieć że uczeń przerósł mistrza.W kraju w którym się zagnieżdżą przejmują cichaczem władzę w każdej dziedzinie politycznej i gospodarczej i eliminują stopniowo naród etniczny a walka z kościołem jest widoczna wszędzie.Usadowili się w episkopacie i rozsadzają kościół od środka.
 • @moher 05:41:21
  Witaj moherku :))
  Kopę czasu tutaj nie zaglądałeś.
  Oczywiście, że Polska tylko WWW!!
 • @BłękitnyOceanIstniej 09:52:59
  //mamy Wielkie otwarcie - będziemy się powoływać na Braci Starszych//

  Nooo, une są zawsze namądrzejsze w końcu :))
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:20:40
  Wiem, że mamy odmienne zdanie na temat roli Kośioła w Polsce.

  Mnie najbardziej niepokoi fakt prześladowań wszystkich Chrześcijan, bez względu na wyznanie...
  Teraz będzie się już ich poniżać "zgodnie z prawem"
 • @Arjanek 10:54:49
  Nie bardzo rozumiem, że co? Mein Kampf to nie hitlerek spłodził?
  A kto, b nie wiem...
 • @Kodiak 12:32:28
  Co zostało odłożone?
  Rząd izraelski je przegłosował.
 • @Astra 13:07:34
  To co powtarza od dawna K.Wojtas (i nie tylko on) nie jest walką z Kościołem ale raczej rozpaczliwym protestem przeciw temu jak podstępnie nam Go niszczą na naszych oczach i jeszcze każą się cieszyć.
  Dla judaistów tzw. 'ekumenizm" działa tylko w jedną stronę. Należy się uważnie przyglądać kto głosi takie hasła. Wyniki obserwacji mogą być przykrą niespodzianką dla wielu. Runą autorytety...
 • @BłękitnyOceanIstniej 13:16:31
  Mylisz się. "Co wolno wojewodzie..."
 • @matterhorn 12:33:32
  Media są głównie żydowskie, a w Polsce jeszcze niemieckie i to jest fakt.

  //Żydzi mają jedną zaletę .Oni uczą się bardzo szybko i dlatego Hitler,Goebbels i spółka byli dla nich nauczycielami a można powiedzieć że uczeń przerósł mistrza.//

  Zgadzam się i właśnie to jest oburzające, że przerastają już swoich byłych oprawców.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:12:40
  //To co powtarza od dawna K.Wojtas (i nie tylko on) nie jest walką z Kościołem//

  A gdzie ja tak napisałam ?
  To, że Kościół jest rozwalany od środka, staje się faktem coraz bardziej znanym... przez kogo również...
 • @Astra 13:25:14
  Nie powiedziałaś, fakt.
  Ale taka gębę przyprawia się często. I robią to zwykle ci "zatroskani".
  Zajrzyj czasami na ekspedyta. Jest ich tam wszystkich co kot napłakał ale wszyscy to żydo-katolicy.
 • @Kodiak 13:25:56
  Bełkoczesz jak zwykle.
  Idąc za tokiem rozumowania Oceana należałoby wprowadzić podobne prawa w Polsce i żydzi znowu nosili by opaski.
  Ciekawe jak podobałaby sie im taka segregacja?

  Polska powinna znowu jak najszybciej zerwać kontakty dyplomatyczne z tym wynaturzonym państewkiem.
 • @BłękitnyOceanIstniej 10:33:26
  Słowianie są ludźmi pokoju.
  Czy turańszczyzna przyniesiona przez Mongołów - to jest słowiańska?
  Czy sowietyzm (komunizm) ma słowiańskie pochodzenie?
  A może nazizm?
 • @BłękitnyOceanIstniej 13:50:02
  Nawet TVN zamieścił informację o wyczynach swojej ulubionej nacji

  http://www.tvn24.pl/izrael-to-panstwo-zydowskie-kontrowersyjna-ustawa-stworzy-gorszych-obywateli,491689,s.html
 • @Kodiak 14:15:58
  Masz siedem fachów? Naprawdę?

  Widzę, że coraz bardziej ci wstyd za twoją koczowniczą nację...
 • @Kodiak 14:42:22
  Coś wspomniałem o jakichś "protokołach"? Masz zwidy. Przydały by się wakacje, nie? Tylko trochę dłuższe.
 • @BłękitnyOceanIstniej 13:50:02
  To tak jakby ustanowił prawo iż w USA istnieje indywidualna równość
  ale prawo narodowe maja tylko Anglicy. Oczywiście to ze coś istnieje nie musi być poparte prawem czyli "my jesteśmy równi ale jak zechce to ci przyłożę ale ty nie masz prawa. :-(

  Takie określenie wybiega daleko ponad zdrowy nacjonalizm. To jest jawna dyskryminacja na tle etnicznym. W III Rzeszy prawo zarezerwowane było także tylko dla "prawdziwych Niemców".
 • @BłękitnyOceanIstniej 15:07:33
  Prawo u Żyda działa tylko w jedną stronę.
 • @BłękitnyOceanIstniej 14:59:14
  Spokojnie, nie pozwolę na onetyzację neonu. Dlatego trzeba czasami przywołać Kodiaka do porządku.
 • @Kodiak 14:42:22
  //To znana mistyfikacja tajnej policji francuskiej po wojnach napoleonskich, potem carska ochrana dodala swoje 3 grosze, //

  Mistyfikacja czy nie i to z lat wojen napoleońskich, widocznie jednak została przyswojona przez dzisiejszy syjonistyczny rząd Izraela.
  Zaprzeczysz ? :)
 • @
  skąd ta Twoja troska o obywateli państwa Izrael , chyba nie zamierzasz tam emigrować ?czy los Koreańczyków z północy też Cię tak bardzo przejmuje?takie teksty jak ten wzmacniają jedynie pozycję starozakonnych
 • @Kodiak 15:31:42
  Ty wiesz Rendżer, że cię lubię i bezczelnie to wykorzystujesz...
  Nieładnie :)))
 • ...
  Ustawy norymberskie w Izraelu? Tego się można było spodziewać.

  https://www.youtube.com/watch?v=9Gm8px7HsWE

  Pozdrawiam
 • @BłękitnyOceanIstniej 15:44:19
  :-) Dopóki rządy innych krajów uwikłane będą w "garbate" gierki, dopóty
  tamci będą chodzić i robić co chcą bezkarnie.
 • @puuuq 15:40:02
  Ty się puuuqnij naprawdę :)))
  To nie są "teksty" tylko świeżusieńka informacja odnośnie pochwały rasizmu w świetle izraelskiego prawa.
  Niby dlaczego mamy o tym nie pisać? bo nie rozumiem... co wzmacniają ??
 • @Astra 15:57:46
  jak to co , przecież sami żydzi jeszcze uwierzą ,że są w stanie zawojować cały świat , skoro ciągle się powtarza jacy to z nich spryciarze i właściwie to już tylko są o krok od przejęcia władzy absolutnej , a tu wystarczy ich zwyczajnie ignorować
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:25:55
  "Już kilka lat napisałem całą serię notek na ten temat (ban na szalomie, ban na NP, ban na blogmedia24)."

  No to teraz nareszcie rozumiem, dlaczego jesteś tak znienawidzony przez właścicieli i służalczych trolli na Niepoprawnych!
  :)))))
 • @BłękitnyOceanIstniej 10:33:26
  A jak myślisz, kim byli bolszewicy, kto rządził ZSRR? Rosjanie?
 • @BłękitnyOceanIstniej 17:21:49
  Byłaby, gdyby w polskim rządzie zasiadali Polacy.
 • Wolna Polska wprowadzi wobec Żydów w Polsce
  dokładnie takie same prawa jak Żydzi wobec gojów w Izraelu.
  I to samo zrobią wszystkie kraje świata.

  Skoro oni są tacy "mędrcy" to trzeba z nich brać przykład.
 • Sa ruzni Zydzi
  Izraelici czesto odchodzili od nakazow JAHWE a Stary Testament w wielu miejscach aspekt etyczny uwypukla np ...Biada prawodawca ustaw bezboznychi tym co ustanowiaja prawo krzywdzace aby slabych odepchnac od sprawiedliwosci.. Biada tym ktorzy przylonczaj dom do domu i ziemie do ziemi tak ze miejsca innym nie starcza,jakbyscie chcieli sami mieszkac na ziemi. Rece wasze są pelne krwi .Obmyjcie sie czysci badzcieusuncie zlo uczynkow waszych, .Przestancie czynic zlo Zaprawiajcie sie wdobrym troszczcie sie osprawiedliwosc wspomagajcie ucisnionego. Tak wiec te nakazy etyczne istnieja .Dochodzi jeszcze tu aspekt ze pod nazwa Zydzi kryja sie dwa nurty zydzi sefradyjscy i aszkanezyjscy. Mowmy wiec o izraelitach bo pod nazwa zydzi jest tyle watkow ktore nie maja wiele wspolnego z izraelem[nie rozpoznalem jeszcze tego zagadnienia i niemam zupelnej jasnosci] W kazdym razie izraelici zrzeszeni w Naturei Karta reprezentuja [ wynika to a nauk rabinow reprezentujacych ten odlam] taki etyczny stosunek do swiata w odruznieniu od syjonistow.Finansjera i politycy to generalnie odrebna grupa, prawda jest tez fakt ze wiele grup etnicznych sie wspierai kozysta z mozliwosci grupy zydzi w tym przoduja.Wiele narodow nie potrafi tak dzialac i antagonizmy uniemozliwiaja wspolprace. Co do Polski srodowisaka takie jak gazeta wyborczan niewiem w jakim stopniu ma wiele wspolnego z izraelem tym prawdziwym. To ludzie swieccy a jedyna ideologoia jest pieniadz i wladza.
 • @jan 18:29:57
  Ale mnie osobiście wcale nie interesują odłamy żydostwa i którzy z nich są cacy a którzy mniej...
  Rząd izraelski postawił wszystkich żydów ponad innymi mieszkańcami Izraela, to jest fakt i o tym jest ten wpis.
 • @BłękitnyOceanIstniej 19:06:07
  Adamie .. tak myslisz?
  A mnie się wydaje, że Polacy są jednak od nich zupełnie inni.
  Można to wykorzystać przeciw ich osiedlaniu się u nas, ale myślę, że w Polsce nigdy by takie prawo nie powstało, dopóki tutaj jeszcze jest Polska !
 • @astra
  Masz racje w panstwie Izrael niema tolerancji i raczej jestem sklonny przyznac ze z tego co wiem jest to panstwo które dryfuje ku rasiamowi. Przed powstaniem panstwa Izrael Zydzi i palestynczycy zyli w zgodzie obok siebie. Zaczelo sie jak powstala panstwowosc. Zostala napisana jak na pewno wiesz ksiazka w ktorej autor narodowosci zydowskiej napisal ze we krwi rzolnierza który pilnuje palestynczykow jest mniej krwi czysto zydowskiej niz u pilnowanego palestynczyka, jesli tak jest naprawde to zalosne to wszystko cala ideologia jak latwo ludzie wytyczaja sobie granice podzialow ktorych nie bylo kazda expansja rodzi wojne i tragedie ,kazda pruba zmiany granic i kazda pruba ich obrony. Obrone mozna usprawiedliwic,agresji nie mozna
 • @astra
  na stronie naturei karta jest u samej gury zdjecie manifestacji jesli potrafisz jakos wkleic to prosze zrob to mi sie nie udalo.
 • @jan 19:36:36
  Ale o jakie zdjęcie Ci chodzi? gdzie jest ta manifestacja?
 • @astra
  Neturei Karta - Orthodox Jews United Against Zionism
  www.nkusa.org/Tłumaczenie strony
  Neturei Karta is an international organization of Orthodox Jews dedicated to t he propagation and clarification of Torah Judaism. Na samej gorze jest zdjecie bardzo wymowne jak wpiszesz naturei karta to na trzeciej chyba pozycji
 • @jan 20:09:50
  Ale ten protest rabinów to z 1 października i widać niczemu nie zapobiegł.
  Ale oki wklejam :)

  [[img]http://s17.postimg.org/irypah1q7/4_IMG_0346.jpg[/img][/url]
 • @astra
  Dzieki. Oto prawdziwi izraelici w ktorych niema zdrady ,parafrazujac slowa rabina jakie skierowal do Jezusa ,,oto prawdziwy Izraelita w którym niema zdrady,,
 • @jan 20:50:49
  // Oto prawdziwi izraelici w ktorych niema zdrady//

  Nooo może i prwdziwi, ale ich niewielu, garsteczka tylko:((
 • @Astra @matterhorn /''oburzające, że przerastają już swoich byłych oprawców..."
  .
  Kto naprawdę zaplanowal, sfinansował i zrealizowal projekt IIws?
  Jak już zgadniemy i dojdziemy kto też na niej najbardziej skorzystał, to może odkryjemy skad się naprawdę wzięły chore idee wmawiane na potrzebę chwili Niemcom i kto od kogo pożyczył.
 • @Astra 13:25:14-//to jest oburzające, że przerastają//?
  Zawsze byli wyżsi. Niemcy , mimo że zdolny i wytresowany naród i szybko się uczący nigdy im do pięt nie doroślli.
 • @jan 18:29:57-//Sa ruzni//
  Tak, są. I poprzeczni i podłużni.
 • @Pope Nimrod 07:55:03
  Nawklejałeś tych obrazków, po co aż tyle? :)
  O masonerii w różnych środowiskach wiedza jest znana.
  W Izraelu powstaje coś dużo gorszego, usankcjonowany przez rząd rasizm.
 • @night rat 21:14:09
  Pan uważa, że ci na fotce pijani Żydzi - to ten "wykształcony naród"?

  PS. Zdjęcie chyba z Leżajska; oni tom co roku przyjeżdżają sobie popić i pokiwać się. "U siebie" - zdaje się, ze mają zakazane. Czy mają inne cele?
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:24:53
  Zdjęcia najprawdopobniej pochodzą z Polski, ma Pan rację :)
  Wzięłam je stąd:
  http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/coraz-więcej-żydów-w-polsce


  Imprezują w "swoim" Polin... niech zapomną, im prędzej tym lepiej ...
 • @Astra 11:01:13
  Są też na frondzie pod art.

  http://www.fronda.pl/a/juz-czas-by-zydzi-wrocili-do-polski,42203.html
 • Ludziom wydaje się, że w Izraelu mieszkaja tylko żydzi. To bzdura!
  Mieszkają tam ludzie o różnej narodowości, w tym Arabowie. Od lat Izrael jest państwem rasistowskim względem swoich obywateli, bo po prostu tylko żydzi maja tam przywileje od państwa. Reszta to motłoch bez przywilei. W izraelskich dowodach osobistych jest pole z informacja o narodowości. To tak aby wiadomo było z kim władza ma do czynienia, czy ze swoim czy z motłochem. Zdaje się, że w Polsce tez są jakieś kody w PESELU, aby wiedzieć czy swój czy z motłochu.
 • Astra 11:09:13
  .
  To dobrze , ze UNE beda wszyscy w jednym miejscu . Odpadaja koszty transportu , organizacji i logistyki niemieckiej .
  Mam problem , jedna z kobiet podczas ostatniego party ogrodowego powiedziala :
  --- Jestem Niemka ale möj tylek jest miedzynarodowy .
  Jak myslisz , jest patriotka lokalna ? , bo nie wiem .
 • @Max von Stirlitz 12:21:57
  :))))))))))))
  Niemka z tyłkiem międzynarodowym ?
  Fuj!
 • @moher 01:06:29
  Tak, masz rację Niemcy to wytresowany naród... ale jedni i drudzy nie mają tego co Polacy, determinacji do życia w wolności.
  Tego nie da się nauczyć, wytresować czy nawet osiągnąć poniżaniem i mordowaniem innych.
  To się dziedziczy i po prostu ma ! WWW i tyle :))))

  pozdrawiam :)
 • @Astra 13:14:50 Dziękuję i pozdrawiam wzajemnie!
  Polska jest Wielka i Wspaniała. Co do wolności, to wszystko od nas zależy. Czy naród ulegnie tresurze? Gdybyśmy mieli wszystkich takich Polaków jak Ty to my bylibyśmy nie tresowanymi, ale tymi co dają przykład jak być wolnym. Ludzie na całym świecie chcą być wolni. Weź za przykład początki naszej oszukanej solidarności. Cały świat się nami zachwycał. Dawaliśmy przykład. Ale obcy treserzy i w tym przypadku nie zaspali gruszek w popiele...no i jako że okazało się kolejny raz iż Polacy są wciąż oporni na tresurę to zorganizowali nam okrągły stół z ukrytymi kantami. Tak to już jakoś jest na tym świecie, że ziemia jest okrągła, a więc ma kształt idealny, ale ludzie lubią robić świństwa po kątach... :))) SZCZĘŚĆ BOŻE! Sięgajmy "ad Astram". Tam jest Bóg i jego Prawda.
 • @moher 14:59:47
  Należałam do tej pierwszej solidarności, w tej drugiej po 89r już czułam jakiś fałsz, chociaż wiedzę na ten temat zdobyłam jak my wszyscy wiele lat potem.

  //Gdybyśmy mieli wszystkich takich Polaków jak Ty to my bylibyśmy nie tresowanymi, ale tymi co dają przykład jak być wolnym.//

  Teraz to.. normalnie zawstydziłeś mnie.. i co mam odpowiedzieć? :))))
  Ale to by potwierdzało to co napisałam wcześniej, to się dziedziczy, miałam to szczęście, że moi rodzice byli tacy... wolni właśnie !
 • @Astra 15:10:18- To się czuje...
  Wiem, że jesteś dobrze wychowana. Miałaś to szczęście, ale i od Ciebie to zależy kim jesteś. Człowieka szlachetnego można oszukać, ale w końcu mając rozum dochodzi do właściwych wniosków i nie trwa na manowcach szukając prawdy. Trzymaj się! Wszystkiego najlepszego.
 • @Astra 15:10:18 P.S.
  Zapomniałem wyjaśnić, że ponieważ jesteś dobrze wychowana, więc wiesz co to skromność, dlatego czujesz się zawstydzona. Ale w sumie możesz być z tego dumna. To jest Twój plus! Niestety, myślę, że cwaniakom to się nie spodoba ;)))
 • @astra Bejamin Freedman o prawdziwych przyczynach wojen światowych
  Jesli to co pisze ten Fridman jest prawda to niezly galimatias sie zrobil na swiecie.A historie trzeba by pisac od nowa. Wedlug niego to co zawiera sie w pojeciu ,,zyd,, niema nic wspolnego z izraelem. w takiej konfiguracji zdjecie protestujacych izraelitow wydaje sie miescic w schemacie jaki proponuje Benjamin Fridman
 • Faszyzmu ciag dalszy.
  Dalszy ciąg obłędu.
  -JERUSALEM (AP) — Israel's prime minister says he will work to revoke residency rights and social benefits of people who commit politically motivated violence and those who support them.

  To znaczy ze jeżeli nie myślisz jak "władza" będziesz pozbawiony obywatelstwa i wszelkiego rodzaju zapomóg.
  Zauważcie ze to prawo obowiązywać będzie także Żydów.
 • @Pope Nimrod 17:29:09
  Nie jestem znawcą tej nacji... do mnie dotarło jedynie to co postanowił rząd Izraela.
  Zapytaj Netanjahu.. on wie :)

  //ak przekazywana jest przez pokolenia ta ich tzw. "wrodzona inteligencja"?//

  Naprawdę wierzysz w te bzdury? nic takiego nie zaobserwowałam, ale znam tylko 2 mośków :))))
 • @Astra 22:44:15
  To by znaczyło, że Protokóły Mędrców Syjonu a zwłaszcza ich realizacja stają się faktem...
  Nie uda im się..świat jest inny, różnorodny, ale u siebie niech tak postępują dalej, czemu nie?
 • @Pope Nimrod 00:08:49
  To twierdzisz, że Żydzi to kozioł ofiarny?
  Mam inne zdanie na ich temat :)
 • @Pope Nimrod 02:46:58
  //Historia podaje o wielu cywilizacjach i imperiach, ale nie mówi nic o wspaniłych kulturach, czy cywilizacjach żydowskich//

  Taak? a jakie to były "wspaniałe" cywilizacje? ?????????
  Ja poznałam tą dzisiejszą i wiesz co? ona mi nie pasuje.
  Wolę tą łacińską, bo do nie należymy, ale Ty jej chyba nienawidzisz? :)
 • Astra 5+++!
  Tylko małe ale: żyd piszemy zawsze z małej litery, powinnaś wiedzieć dlaczego. Pozdrawiam.
 • Astra
  A gdyby tak w Polsce, polski rząd czy nierząd przyjął taką ustawę, też byłaby kontrowersyjną ustawą zwłaszcza dla tych starszych niby braci???. Żyd Zbigniew Brzeziński już kilkanaście lat temu napisał,że ze względu na demografię Izrael stanie się kiedyś apartheidem jak RPA. Nie pomogło zasilenie tego państwa kgbistami sprowadzonymi z byłego związku Sowieckiego jak widać…
 • @Kula Lis 62 13:38:10
  Powiem Ci Kulo Lisie, ta mieszanka żydowsko kgbowska... została już przetestowana w powojennej Polsce.
  Ilu wspaniałych Polaków wykończyli wiemy doskonale.
  Ciekawe na kim teraz przetestują ?
 • @pape nimrod
  Jesli mozesz wyjasnij ten rysuneczek anatomiczny muzgu o co twym zdaniem tam chodzi
 • @Pope Nimrod 18:05:39
  Usuwam Twoje obrazki... mam ich dosyć..
  trollujesz!!
  To jest wpis o rasiźmie żydów, jeśli uważasz, że dobrze postępują, przyznaj się do tego.
  Jeśli jesteś żydem.. jak najbardziej również, chyba że sie wstydzisz.
  Zachowujesz się właśnie jak ci z Protokółów Mędrców Syjonu.
  Może powklejaj obrazki jak żydzi mordowali Polaków, albo Palestyńczyków?
  Albo napisz swoją notkę, bo tutaj nie wypowadasz się na temat żydów w ogóle.
 • @jan 17:58:45
  Poczytaj sobie Janie kto to był Nimrod :)) wbij w google :))

  On należy do unych i nie widzi nic złego w ich postępowaniu, widzi całe zło w naszej kulturze...
 • @Pope Nimrod 19:32:44 //Egipcanie doskonale znali budowe muzgu,//
  //Ten symbol pokazuje między innymi to, że Egipcanie doskonale znali budowe muzgu, funkcje różnych jego obszarów i gdzie znajduje się główny osirodek prztwarzania informacji, tzw. trzecie oko. Szyszka to móżdżek...//-------------------------------------------------------------------------------------------------------Muzg, Egipcanie? Lecz się na mózg acanie!- Bo widzisz! twój MÓZG wysechł na szyszkę i dostałeś trzeciego oka przez które zoczyłeś jakichś EGIPCAN Ze znajomością MUZGU.
 • Ten Twój // główny osirodek prztwarzania informacji//
  coś kiepsko tłumaczy na polski? :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031