Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
171 postów 6197 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Smacznego ukraińskie dupki !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jednym z dań mięsnych polecanych, a jakże ... jest bowiem danie mięsne p.t. „Rzeź wołyńska”Ukraiński prezydent Petro Poroszenko ustanowił w mijającym roku , 14 października dzień powstania zbrodniczej UPA,  świętem państwowym.

A żeby jeszcze bardziej wyszydzić i upodlić ofiary, stwierdził że to dzień oddania czci Matce Bożej... tyle, że tego właśnie dnia tłumy zwolenników Bandery idą ulicami miast ukraińskich oddając nie Jej a jemu tą cześć.

Każdy naród ma takich bohaterów na jakich zasłużył, warto o tym pamiętać...

Będąc w grudniu w polskim sejmie powiedział :

 

//Jesteśmy inspirowani przez liderów naszych Kościołów, którzy po bardzo tragicznych kartach wspólnej historii mówili właśnie o tym, że wybaczamy i prosimy o wybaczenie//

 

No i jak się podoba? Inspiracja liderami naszych Kościołów? Takie „prawie przeprosiny” i to za co? Za „tragiczne karty wspólnej historii” niech go szlag!!

Za karty historii nas przeprosił, a rzeź na setkach tysięcy Polaków nazwał „tragedią”

Tragedia....  to jest, panie  Poroszenko wtedy jak się zupa przypali!! Albo dziecko matury nie zda, ewentualnie jak żona mężowi rogi przystawi... a wy tam dokonaliście ludobójstwa na Polakach !!!!

No ale co miał powiedzieć jak 2 miesiące wcześniej uczcił zbrodniarza i jego organizację fundując w tym dniu oficjalne święto państwowe.

 

Panu prezydentowi Komorowskiemu proponuję następnym razem zabrać ze sobą ulubioną broń myśliwską, bo zamiast jak do tej pory rzucać w niego jajami, mogą się jednak zradykalizować i rytualnie go wyrezać.

Jak będą mieli więcej „serca” to jedynie zastrzelą tak jak  ministra spraw wewnętrznych  Bronisława Pierackiego w 1934r.  polecenia  Bandery.

//Opowiadał się także za porozumieniem z umiarkowanymi grupami ukraińskimi, z pominięciem kierownictw radykalnych, nacjonalistycznych organizacji. Powołał m.in. Komitet ds. Narodowościowych (w 1934). Prowadził zdecydowaną politykę, ale potępiał rasizm i terroryzm[1].

 

Postrzelony 15 czerwca 1934 przed restauracją przy ul. Foksal, przez członka Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) Hryhorija Maciejkę. Zmarł tego samego dnia.//

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Pieracki

 

Sam pan widzisz, panie Komorowski... opowiadał się za porozumieniem...

 

Dla tych naiwnych, którzy myślą, że mamy przyjaciół wśród tego 45 milionowego a więc bardziej ludnego od naszego kraju, któremu chcemy pomagać się dozbrajać, rozbroiwszy przedtem własny kraj, mam informację.... partie probanderowskie dostały się do ich parlamentu, a ukraińska armia na koniec listopada 2014 liczy  385 tysięcy żołnierzy i ponad milion rezerwistów.

//Łącznie Kijów może mieć pod bronią na koniec listopada nawet od 335 do 385 tys. ludzi wspieranych przez ok. 75-80 tys. pracowników cywilnych w ramach sił zbrojnych oraz formacji ochotniczych i z MSW (bez sił milicji). Mobilizacja dalszych rezerw nadal trwa. Powstają nowe jednostki wojskowe, terytorialne i ochotnicze. Na bieżąco uzupełniane są także straty//

http://www.nowastrategia.org.pl/sily-zbrojne-ukrainy-stan-koniec-listopada-2014-r/

 

To taka informacja, bo oni zamierzają się zgłosić po nasz Przemyśl:

//Sprawiedliwość nakazywałaby, aby Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Andrij Tarasenko, rzecznik radykalnej organizacji Prawy Sektor, najmocniej zaangażowanej w walki z milicją wokół Majdanu.//

http://www.wprost.pl/ar/434318/Przemysl-ikilkanascie-powiatow-powinny-wrocic-doUkrainy/

To wypowiedź ze stycznia 2014 roku ... że nie weszli do ukraińskiego parlamentu?

Ale ich koledzy już tak:

//Wprawdzie pierwsza z tych partii nie weszła (na szczęście!) do parlamentu , a druga znalazła się tuż pod progiem wyborczym, to jednak trzecia z nich, której szefuje nieobliczany Ołeh Laszko, uzyskała całkiem niezłe piąte miejsce. Co więcej, wielu jawnych lub ukrytych banderowców zdobyło mandaty z list „Samopomocy” mera Lwowa Adrija Sadowego (trzecie miejsce) i „Batkiwszczyzny” Juli Tymoszenko (szóste miejsce).

 

 Oprócz nich sympatycy UPA weszli do parlamentu także z list Frontu Narodowego Arsenija Jaceniuka (pierwsze miejsce) i Bloku Petro Poroszenki (drugie miejsce). Niezależnego od tego, czy dojdzie do współpracy wszystkich tych partii i do utworzenia koalicji rządowej, czy też nie, to skrzydło banderowskie, choć rozproszone, będzie stanowiło ważny element gry politycznej.//

http://www.prawy.pl/felieton/7356-banderowcy-weszli-jednak-do-parlamentu-w-kijowie

 

Spośród wszystkich sojuszników do których jakoś nigdy nie mieliśmy w historii szczęścia, ten obecny wydaje się być najbardziej groźny i bezwzględny.

Więc kiedy dziękują nam za  poparcie w ich „zbliżeniu z zachodem” czuję się nieswojo, bo w końcu jesteśmy jakby pierwsi na drodze „zbliżenia”

 

Moje subiektywne przemyślenia na temat naszego sąsiada zostały właśnie niedawno w jakiś sposób zaalarmowane.

Czytam sobie oto, że w kijowskim lokalu Bar Hot, wręczono prześmiewcze nagrody Watnika Roku. Otóż ten „watnik” to nazwa pochodząca od kufajki tzw waciaka i oznacza ludzi, którzy całą swoją wiedzę czerpią z TV i jej praniu mózgów, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć.

Wszystko pięknie, tyle że ci „samodzielnie myślący” Ukraińcy wręczając te nagrody ułożyli  bardzo „śmieszne” menu. Jednym z dań mięsnych polecanych, a jakże ... jest bowiem  danie mięsne p.t. „Rzeź wołyńska”

Wiecie jak się uśmiałam? A kiedy obejrzałam nagranie dotyczące konsumpcji innych specyficznych dań :

//W menu podczas rozdania "nagród" znalazły się także takie dania jak "odeski dom związków zawodowych" (w maju 2014 żywcem spłonęło tam kilkadziesiat osób) - mięsny burger czy też potrawa "zgwałcona emerytka".

 

W happeningu brała udział Jelena Wasiliewa - założycielka grupy informacyjnej Gruz-200 ("Gruz-200" to potoczne określenie zwłok żołnierzy transportowanych z frontu do kostnicy), mającej ujawniać udział wojsk rosyjskich w wojnie na Ukrainie wschodniej.

 

Na deser podano tort w kształcie dziecka, które leży na rosyjskiej fladze.//

 ... i ten rechot konsumujących !!

http://youtu.be/8mufKDf5uIg


 

 

Niedawno jeden z blogerów opisał inną knajpę w Kijowie, teraz znów to....

http://trybeus.neon24.pl/post/117077,kryjowka-czyli-folklor-a-la-stepan-bandera

 

Tak sobie pomyślałam o tych setkach tysięcy pomordowanych Polaków, bez grobów do dzisiaj... jakbyśmy o nich zapomnieli...

 Nawet ludobójstwa nie potrafimy nazwać po imieniu, bo włazimy już w dupę nawet tym rechoczącym rezunom !! na koniec i takim gnojom też !!

 

Najbardziej moją wściekłość z tego powodu oddaje komentarz zamieszczony pod informacją z przebiegu tej „zabawy”:

 

//Votum_separatum:

12.01.2015 20:40

 

 Standardowo dla satanistów nie mogli się powstrzymać od wyszydzenia symboliki chrześcijańskiej co widać w "Special Menu". Proponuję nowe danie "Banderowiec po tatarsku z dodatkiem żelaza" jako karmę dla rybek. Danie przygotowuje się 14 października, wtedy właśnie można zdobyć najłatwiej produkty. Podaję przepis: odszukać w ZapUkr prasie miejsce patriotycznego pochodu, wyznaczyć współrzędne na mapie i wprowadzić do komputera celowniczego РСЗО 9К58 «Смерч» 300 mm. Do przyrządzenia potrawy będą nam potrzebne rakiety 9М55К z głowicą kasetową - wtedy mięso będzie dobrze posiekane a przyprawy będą dobrze wnikać. W czasie kulminacji pochodu odpalić salwą nie mniej (ważne!) niż 6 rakiet. Jeżeli dysponujemy pełnym zapasem bojowym możemy odpalić 12 sztuk z dużej odległości c.a. 80 km - wtedy uzyskamy większy rozrzut i więcej mięsa. Następnie mięso wyzbierać do kontenerów i spuścić w rzece do Morza Czarnego ze słowami "Idzcie do diabła!". Smacznego ukraińskie dupki!

Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz//

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/miesne-danie-rzez-wolynska-w-menu-podczas-happeningu-w-kijowie-video-foto  

KOMENTARZE

 • Wychodzi na to, że Prezydent Czech bardziej nas broni niż polski sejm..
  //Prezydent Czech jest doskonale znany z ostrego języka i moralizatorskiego tonu. Grupa Ukraińców, która wysłała do niego list "w obronie Stepana Bandery" (Bandera to przywódca nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej, współodpowiedzialny za zbrodnię wołyńską, który na Ukrainie uznawany jest za bohatera narodowego - przyp.red.)., właśnie się o tym przekonała.

  "Szanowni Ukraińcy, otrzymałem od was list w obronie Stepana Bandery. Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania" - rozpoczyna swój list Zeman. Dalej stawia sprawę jasno: "Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery: »Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?" Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami. A jeżeli znacie, to czy się z nim zgadzacie, czy nie?" - pyta prezydent Czech.

  "Jeżeli się zgadzacie, tu kończy się nasza dyskusja" //
 • @
  Z takimi materiałami trzeba być bardzo ostrożnym. Są one naprawdę ciężkiego gatunku. Równie dobrze mogą być jedną wielką manipulacją
  lub bezrozumną zabawą bandy młodych idiotów którzy nie zastanowili się nad wymową ich czynu. Na filmie jako kolor ciasta użyte są barwy flagi rosyjskiej ale w tym wypadku nie ma różnicy. Bandera oczywiście także mówił że wojuje z ZSRR lecz mordowali Polaków. Jeszcze raz powtórzę, zalecam ostrożność gdyż materiały te są gatunkowo bardzo ciężkie.
 • @Astra 00:08:11
  Tutaj link

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/milosz-zeman-do-ukraincow-czy-znacie-rozkaz-bandery-dot-mordowania-polakow/5yr74
 • @Stara Baba 01:26:54
  Pewnie, że są "ciężkiego gatunku"!!
  Pierwszą informację przeczytałam na portalu PCH24.pl
  http://www.pch24.pl/miesne-danie--rzez-wolynska--w-menu-podczas-happeningu-w-kijowie,33290,i.html
  Dopiero szczegóły na kresy.pl
  l
  //bezrozumną zabawą bandy młodych idiotów którzy nie zastanowili się nad wymową ich czynu.//

  To wszystko było bezrozumne ? a nazwa dania mięsnego "rzeź wołyńska"?
  Zalecam również ostrożność w udawaniu, że nic się nie stało... stało się.

  Jak Pan myśli, czy pozwolili by sobie na nazwę dania mięsnego, albo deseru ośmieszającego Holokhaust? Zapewniam, że nie.
 • @night rat 02:00:19
  A gdzie ja niby napisałam o ich prezydencie jako zbrodniarzu?
  Proszę wskazać, nie manipulować.

  //ukraina nam nie podskoczy a jesli zacznie zadzierac, to sama, po umiędzynarodowieniu sprawy, będzie wykopana z Europy. a wtedy będzie zadupiem gorszym niż byle kraik azjatycki.//

  Ty sie sam przeczytaj, co za głupoty wypisujesz.
  Że jak? "wykopana z Europy" ?? i kto ją "wykopie"??

  //są u siebie to niech se nawet pohajlują, czemu nie. ich prawo.//
  Noo brawo, wyrezać też w końcu mogą... bo są u siebie..
  Żałosny jest ten Twój koment...
 • @Astra 02:01:06
  Najpierw należy ustalić czy zdjęcia te są prawdziwe a nie ustawka. Od tego trzeba zacząć. Pani nie wie czy są prawdziwe. Zawsze szuka Pani agentów wiec ma pani możliwy przykład. Działania mogą być typowe dla służb Rosji lub Niemiec.
  Zalecam ostrożność gdyż propagowanie tego może mieć rzeczywiste konsekwencje wśród zachowań zwykłych ludzi.
 • @Stara Baba 02:10:37
  Ja agentów? :)) Stara Babo, chyba pomyliłaś mnie z kimś.
  Przyjmuję wiadomość jaką zamieszczono i nie podejrzewam tutaj żadnych agentów ani niemieckich ani rosyjskich.
  Dlaczego? bo ta sytuacja wpisuje się w to co banderowcy głoszą i z czego, dzięki polskim władzom nie muszą się tłumaczyć jako ze brodni ludobójstwa a jedynie wpominać o "tragicznej histrorii".
  Takie postępowanie... "aby nie urazić" kończy się właśnie takimi imprezami i zapowiedziami odzyskania m.in. Przemyśla.

  //propagowanie tego może mieć rzeczywiste konsekwencje wśród zachowań zwykłych ludzi.//

  Zwykli ludzie w Polsce zawsze zachowywali się jak ludzie, a nie bestie...
  Czy temu też nalezy zaprzeczać, bo co? będzie przykro naszym "braciom"
  Może jeszcze zmienić historię? bo i takie próby sie dzisiaj dokonuje.
 • @Astra 02:25:44
  Wowww... . no comment.
  Ja nie wiem czy jest to prawda czy ustawka wiec nie będę na nikim psów wieszał. Pani jak sobie chce. W końcu to jej blog i post.
 • @Astra 02:25:44
  I jeszcze to..

  //Premierem został Arsenij Jaceniuk (Antoni Mak: „Jaceniuk, choć pochodzi z Batkiwszczyny, nigdy nie krył, że jest wielbicielem UPA”), a wicepremierem (drugim obok Hrojsmana) Ołeksandr Sycz, wołyński historyk-nacjonalista, propagator antypolskiego „Dekalogu ukraińskiego nacjonalisty” (autorstwa Stepana Lenkawskiego), będącego — w ujęciu OUN-owców — swoistym regulaminem ludobójczej czystki kontrpolskiej.

  Z kolei ministrem środowiska został zaciekły „banderowiec” Andrej Mochnyk, inicjator (wraz z Syczem i Tiahnybokiem) nadania Banderze przez prezydenta Juszczenkę tytułu „Bohatera Narodowego Ukrainy”.

  Spośród nominacji tego rządu warto też zwrócić uwagę na mianowanie dyrektorem Instytutu Pamięci Narodowej byłego bezpieczniaka Wołodymira Wiatrowycza, który fałszował w archiwum SBU dokumenty (dla wybielania OUN i UPA) i ma wśród polskich ukrainistów opinię „czołowego falsyfikatora historii, twierdzącego, że mieszkańcy polskich wsi sami się pozabijali wzajemnie”.//
  http://www.radiownet.pl/publikacje/powtorny-atak-na-waldemara-lysiaka-z-masoneria-w-tle

  W takim "klimacie" danie "rzeź wołyńska" ma ogromną przyszłość...
 • ...
  W tym roku uroczyste pożegnanie zimy, będzie się odbywało pod ambasadami ukraińskimi i innymi przedstawicielstwami Ukrainy w Polsce, poprzez palenie 'Marzanny" stylizowanej na Banderę, przypomnimy im, ich podłe czyny.. Pozdrawiam
 • @Astra 02:06:46
  Astra ! nigh rat to żyd !!! a żydostwo Zawsze pisze w interesie żydów !
  !
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Aryjczyk lach .
 • @lju 05:57:33
  Właśnie tak.. jesteś tym oburzony tak jak ja i nie tylko.
  Oto co pisze o tym Red. Anna Wiejak z KSD:

  //Dla mnie jest to rzecz przerażająca, ale winę widzę przede wszystkim w działaniach, obojętności, jakiejś znieczulicy ze strony władz polskich. Nie ludzi, bo część ludzi nie wiedziała, a część, która wiedziała nie miała dostatecznej siły przebicia, aby poprzez media dotrzeć z tymi informacjami do szerszego grona.

  Happening to naśmiewanie się z tych ofiar. Dla mnie jest to katastrofa. Co ciekawe, jesteśmy zwarci i gotowi do walki z islamistami, krzyczymy, że jest źle, a tutaj robimy sobie zdjęcia, a nasi przywódcy przyjmują tych ludzi. W tej sytuacji my nie wiemy, czy ta wysyłana pomoc, czy ta broń nie zostanie obrócona przeciwko nam, a to jest bardzo poważne zagrożenie.

  Co ciekawe Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie zareagowało na ten incydent. Co więcej - unika rozmów na ten temat. O czym to może świadczyć?

  - To może świadczyć o tym, że jesteśmy państwem niesuwerennym. Gdyby za pośrednictwem mediów informacja ta dotarła do przeciętnego Polaka, niekoniecznie nawet zorientowanego w stosunkach polsko-ukraińskich, wywołałoby to odruch oburzenia. Tymczasem nasze władze, jako władze niesuwerenne, realizują cudze wizje.//

  Cały jej artykuł, którego tylko małą część wstawiam jest wart przeczytania:
  http://www.prawy.pl/z-kraju/8073-terroryzm-za-nasza-wschodnia-granica-jest-gorszy-od-dzihadu

  Pozdrawiam
 • @Stara Baba 02:40:29
  no tak, Stara Baba jak zwykle wyważony, ostrożny i obiektywny...dla mnie bezpłciowy, pisałeś, że ci w domu mówili , że ględzisz jak stara baba...po prostu trafili w sedno :)))
 • Astro...
  ...wyjątkowe skurwysyństwo, a polskojęzyczne szabesgoje bezkrytycznie hodują na wschodzie potwora....pozdrawiam
 • @Astra 00:08:11
  ...czytałem to... prezydent Czech ma jaja...brakuje tych jaj niektórym w Polsce...kiedy to się zmieni do cholery...
 • @trybeus 10:21:01
  Dokładnie o tym jest ten link.
  O ty, pisze Anna Wiejak, o tej nieodpowiedzialnej ciszy w polskich mediach i dyplomacji, o ich pogardzie i dla nas i dla ofiar.
  Stawia te same pytania co ja i Ty.

  I ten sposób morodwania .. jakby zabić to za mało... i te żarty dzisiaj nowego ukraińskiego pokolenia ze stara mentalnościa swoich dziadków.
  Kiedy to wczoraj przeczytałam... wściekłość i obrzydzenie to za mało..

  pozdrawiam :)
 • @trybeus 10:18:00
  Był Pan z tym na policji? Jeżeli nie to tylko Pan pianę trzepie!

  ps: nie bezpłciowy lecz doświadczony.
 • @night rat 15:30:53
  //Jakie masz prawo narzucac ukraincom co mogą w swoim kraju?//
  Ty normalny jesteś?
  Człowieku weź się zastanów!! Mnie Ukraina nic nie obchodzi... nic!! Mam gdzieś czy ją podzielą czy nie!!
  Jak przylezą po "swój Przemyśl" to się zgłoś na ochotnika.
  Opisałam coś wstrętnego, szydzenie z polskich ofiar ludobójstwa ukraińskiego, czego i kogo bronisz?
  Podoba Ci się to danie... jedź tam w cholerę i poczęstuj się.!!!
  Smacznego dupku, nieważne jakiej narodowości !
  I wypad mi stąd !!!!
 • @Stara Baba 15:25:40
  ...sam żeś się pan wygadał w którymś komencie, więc nie musiałem iść na Policję :)))

  ...doświadczony ??:)))

  http://www.hasiok.com.pl/upload/20141002110904uid.jpg
 • @trybeus 16:07:51
  ???
 • @Astra 10:51:12
  Ciekawe czy gdyby żył rezydent L. Kaczyński miałby inne zdanie w sprawie żydo-banderowszczyzny na Ukrainie jak jego brat czy Komorowski, Sikorski, Sariusz Wolski czy Biedroń z Palikotem???
 • @Astra 02:41:43
  Polska: Morderca z Odessy z polską wizą
  5 stycznia 2015
  Jak poinformował dr Mateusz Piskorski w wywiadzie dla radia RDC, potwierdzając i zamieszczając później tę informację na swoim blogu, jeden z banderowskich morderców odpowiedzialnych za masakrę i spalenie żywcem kilkudziesięciu ludzi w domu związkowym w Odessie, przebywa obecnie na terenie Unii Europejskiej i posługuje się polską wizą.
  Niejaki Mykoła Wołkow (ur. 1981), znany wśród swoich kumpli z Banderomajdanu jako „sotnik Mykoła”, widoczny jest na nagraniu z masakryw Odessie gdy strzela z pistoletu do ludzi wyskakujących z okien płonącego budynku.

  Jak komentuje dr Piskorski: Ustaliliśmy też, że człowiek ten znajduje się na terenie Unii Europejskiej… wykorzystując posiadaną przez niego polską wizę. Rodzi to pytanie o to, czy możemy czuć się bezpiecznie, gdy polskie MSZ i służby wklejają polskie wizy tego rodzaju indywiduom. Czy sotnik Mykoła strzela tylko u siebie, czy może wyciągnie broń też nad Wisłą? Wreszcie – jak w takich warunkach liberalizować reżim wizowy dla obywateli Ukrainy? Ilu takich sotników jest wśród tych, którzy zamierzają przekroczyć naszą granicę?

  (Na podst. RDC, inf. własnych)

  Za: http://xportal.pl/?p=18428

  PS. O tym w/w fakcie poinformowałęm mailem ABW, Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego, BBN.
  Zachęcam aby wszystkie takie w/w teksty czy wpisy dotyczące nas Polaków oraz naszej Ojczyzny były wysyłane do instytucji Polskich i nie ważne kto tam urzęduje, ślad niech zostaje, może kiedyś ich za to osądzimy jak nie zrobią nic w sprawach fundamentalnych naszego narodu i państwa.
 • Astro,
  jeśli chodzi o stosunek władz polskich do intensywnego rozwoju idei i ruchu banderowskiego na Ukrainie, to sytuacja - jest moim zdaniem - jeszcze gorsza.

  Polskie władze zezwalają, aby dzialali swobodnie u nas w kraju pro-ukraińscy lobbyści. Wielu z nich funkcjonuje też w blogosferze. Wyróżnia ich to, że są niesłychanie agresywni wobec osób podnoszących jakiekolwiek wątpliwości wobec tego, co się dzieje na Ukrainie. Oponent z miejsca jest poniżany, nazywany ruskim agentem, wyśmiewany, nastaje się na jego reputację. Lobbyści działają stadami. Atakują gremialnie, osaczając z miejsca swoją ofiarę tak drastycznie, aby nikt nie miał już więcej ochoty ryzykować narażenia się na taką napaść.

  Lobbyści posługują się takimi samymi argumentami i bez skrupułów kłamią.

  Trudno powiedzieć, czy działają z nadania władz polskich, czy amerykańskich (może to być też diaspora ukraińska z Kanady, czy Stanów, bardzo tam liczna), czy też jest to agentura ukraińska.
 • W każdym bądź razie
  internetowy lobbing proukraiński nie jest spontaniczny. Początkowo myślałam, że to tylko niekompetencja i uleganie praniu mózgów przez niektóre osoby, podatne na pseudo-argumenty, że Ukraińcy to taki sam naród, jak Polacy, że walczą o wolność, że walczą z Rosją i to także w naszym interesie, etc.

  Jednakże nieslychana agresja lobbystów i identyczne argumenty przez nich wykorzystywane, nie pozwalają mi wierzyc w spontan.
 • @Rebeliantka 21:46:20
  ...masz rację Rebeliantko, to nie jest spontan ...czujne Oko Saurona banderowców koordynuje akcje w Polsce...ja jednak jeszcze liczę na zdrowy rozsądek Polaków...pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 20:10:05
  Właśnie tak powinno to być załatwiane. Dlatego tez wspomniałem do
  @trybeus o zgłoszenie na policji zamiast bicia piany i wytykanie wszystkim złą wole. Dla mnie ten "tort" (bez prowokacji służb) wciąż jest nie do uwierzenia ale tym właśnie powinna się zając policja (odpowiednie służby) po uprzednim ich poinformowaniu. Tak jak Pan napisał, nie ważne kto rządzi lecz oficjalny ślad po tym incydencie zawsze by pozostał.
 • @trybeus 10:21:01
  Astro...
  ...wyjątkowe skurwysyństwo, a polskojęzyczne szabesgoje bezkrytycznie hodują na wschodzie potwora....pozdrawiam

  >>> w krótkich słowach przedstawiłeś sedno problemu.
  Myślę, ze z polskiego punktu widzenia byłoby dobrze gdyby Ukraina straciła południowy wschód. Im mniejszy będzie bandrland tym lepiej.
 • -- ech !!!!!! MICHALE ANIELE to nie Ty tam jesteś ! -to fałszywi kapłani
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/02/05/w-kijowie-na-majdanie-na-postumencie-stanal-pomnik-sw-archaniola-michala/
 • @Wrzodak Z. 20:05:34
  Prawda jest taka panie Wrzodak, że wśród dzisiejszych polityków nie znam żadnego, który by się wypowiedział przeciw.

  Nie znam żadnego który zarządał by choćby postawienia grobów tym setkom tysięcy pomordowanych, nic... leżą pod tą nieludzką ziemią zakopani jak psy!! a w Kijowie "danie mięsne"... to ma być chyba uczczenie ich pamięci przez to bydło !!
 • @Rebeliantka 21:46:20
  //W każdym bądź razie
  internetowy lobbing proukraiński nie jest spontaniczny//

  Oczywiście, że nie jest :)
  Wczoraj ten tekst po 2 godzinach został ukryty na salonie, dlaczego?
  Nie zauważyłam żadnego innego na ten temat a opinie były prawidłowe.

  http://astra1.salon24.pl/626143,smacznego-ukrainskie-dupki#comment_9844621

  Na 3obiegu jako jedyny nie poszedł na główną,
  dopiero dzisiaj... ale dobre i to.
  Na NP nie wstawiałam, sama wiesz dlaczego, pamiętasz te "opinie" w sprawie davidka :)))) chociaż miał ponad 3 tys. odsłon.
  Lobbyści na rzecz innego państwa, broniący innych niepolskich interesów, to dla mnie mówiąc językiem zrozumiałym zdrajcy i tyle.
  Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu!!

  pozdrawiam
 • @Stara Baba 22:06:39
  Jaka prowokacja "obcych służb" ... wolno Panu tak myśleć, ale ja uważam, że to jest naturalna mentalność coraz większej części "patriotów ukraińskich"
  Tego będzie więcej jeśli nie zareagujemy.
  Nasze władze doskonale wiedzą co tam się dzieje.
  O tym incydencie poinformowały co bardziej przyzwoite portale, ale również
  "gazeta wyborcza" i co? gó..o!

  pozdrawiam
 • @pytajnik 17:49:11
  Józio !! :))))))))))))))
  Było tak nie pluć ze swoimi mindziami i innym unymi na ten portal, zwany przez was ścierwomedium, to pewnie by się Gawrion porozumiał w tym temacie.
  A tak??
  U nas apeluje Rebeliantka :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY