Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
130 postów 5747 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Jest milion Ukraińców do podziału panie Schulz...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak więc mamy tych ukraińskich emigrantów jak w banku – światowym - jakby kto pytał, a ponieważ wielu z nas podejrzewa, że to właśnie ci goście odpowiedzialni są za awanturę ukraińską,

Jest milion Ukraińców do podziału panie Schulz... co pan na to?

Niemcy spodziewają się około 800 tysięcy imigrantów z państw afrykańskich, tak przynajmniej twierdzą, ale 2 dni temu przeczytałam na stronie internetowej radia ZET, że mają ich już od początku roku 965 tysięcy.

Prezydent Duda w wywiadzie dla niemieckiego „Bild” pod koniec sierpnia wypowiedział się przynajmniej w tej kwestii dość rozsądnie:

Polska jako członek UE chce być solidarna, jeżeli chodzi o uchodźców, jednak my mamy do czynienia ze szczególnym problemem w związku z konfliktem na Ukrainie. Jak długo będzie trwał ten konflikt, tysiące Ukraińców będą nadal uciekać poza granice swojego kraju, przede wszystkim na Węgry i do Polski. Jesteśmy najbliższymi sąsiadami Ukraińców i u nas znajdują oni schronienie. Jeżeli dojdzie ponownie do eskalacji konfliktu, wówczas przybędzie do nas stamtąd jeszcze więcej uchodźców. Już teraz mamy informacje, że do Polski będą chciały uciec setki tysięcy Ukraińców. Inne państwa europejskie winny to uwzględnić, gdy mówimy o gotowości niesienia pomocy.“

//www.bild.de/politik/ausland/andrzej-duda/w-wywiadzie-dla-bild-a-42355680.bild.html

„Jeśli dojdzie do eskalacji”? Pewnie, że dojdzie, tyle, że całe NATO i UE doskonale wie, że Krymu Rosja nie odda, ten prezent od Chruszczowa jest już nieaktualny i tyle. Trwanie i bronienie organizatorów puczu na Ukrainie spowoduje moim zdaniem jedynie odpowiedzialność Polski za tą eskalację. Ciekawe skąd będą napływać imigranci, ze wschodniej prorosyjskiej Ukrainy? Nie sądzę... przywitamy tutaj setki tysięcy sprawców i ofiar tej eskalacji z jej zachodniej części... w dużej mierze pro-banderowskich jakby kto pytał...

Miesiąc potem, we wrześniu, na spotkaniu państw UE w Brukseli, pani premier Kopacz, wypięła się delikatnie mówiąc na naszych sąsiadów z Czech, Węgier, Słowacji i Rumunii i zgodziła się przyjąć kwotę ok.5000 imigrantów. W dodatku to wszystko ma być „dobrowolnie” bez narzucania... no kino po prostu!

Polsce zależało na tym, aby system podziału imigrantów był dobrowolny to znaczy, aby liczby uchodźców nie były narzucane krajom z góry. Ponadto Warszawa domagała się, by zwrócono uwagę na konieczność oddzielania uchodźców od imigrantów ekonomicznych oraz wzmocnienia unijnych granic.Jak mówił w Brukseli wiceminister Stachańczyk, w dokumencie podkreślono konieczność wprowadzenia wzmożonych kontroli granic unijnych. Stachańczyk dodał, że w przegłosowanym wieczorem planie są też zabezpieczenia, umożliwiające wycofanie się z niego w przypadku na przykład masowego napływu Ukraińców do Polski. Wiceszef MSZ Rafał Trzaskowski podkreślił, że w środę premier Ewa Kopacz ma negocjować na Radzie Europejskiej konkretny plan, który postawi tamę niekontrolowanej imigracji do Europy.”

//www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1509225,UE-przeglosowala-decyzje-o-podziale-imigrantow-Polska-cofnela-swoj-sprzeciw

Bardzo jestem ciekawa, czy te „zabezpieczenia” są gdzieś na piśmie, czy znikną jak słynne zabezpieczenia o Joaninie w Traktacie Lizbońskim i staną się również jedynie „umową dżentelmeńską

Zauważyć trzeba jednak, że zarówno Andrzej Duda w sierpniu jak i premier Ewa Kopacz miesiąc później jednym głosem informują o napływie setek tysięcy imigrantów z Ukrainy. Mamy chyba wszyscy podstawy twierdzić, że oboje posiadają na ten temat wiedzę... Dlaczego tak uważam? Bo jestem przekonana, że to są informacje sprawdzone.

Podobnie jak sprawdzone były informacje z września o prawdziwych danych z wyników sondaży, że wybory 25 października będą dla PO i jej rządu klęską, tak przypuszczam... Bo jak inaczej zrozumieć zachowanie córki Kasi Kopacz- Petranyuk, że wyjedzie w razie wygranych przez PiS wyborów do Kanady razem z rodziną, którą to wiadomość ogłosiła 12.10.15 a więc na 2 tygodnie przed wyborami? Dziwić może dlaczego do Kanady a nie na Ukrainę, w rodzinne strony jej męża? Jeszcze bardziej dziwi, w jakim celu ten ukraiński Kanadyjczyk tak bardzo starał się o polskie obywatelstwo.

Tygodnik „Do Rzeczy” napisał, ze wniosek o obywatelstwo trafił do podpisania 4 sierpnia, na 2 dni przed objęciem urzędu przez Andrzeja Dudę a już 5 sierpnia Petranyuk został obywatelem Polski. Bardzo jestem ciekawa, na które obywatelstwo się w końcu zdecydują...

Nie wiadomo co wynegocjowała pani Kopacz „ w środę” ale 11 września przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Niemiec a jakże by inaczej, wkurzył się chyba na naszego Prezydenta i oznajmił ni mniej ni więcej, że:

„Potrzebujemy dziś ducha europejskiej wspólnoty, który w razie konieczności musi być narzucona siłą. Należę do tych ludzi, którzy uważają, że globalne problemy w XXI wieku - wieku globalizacji, nie mogą być rozwiązywane nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba podjąć walkę i trzeba powiedzieć: postawimy na swoim, nawet siłą, jeśli pojawi się taka konieczność – powiedział Schulz.

............................................

Plan Junckera Komisja Europejska opublikowała dokument, w którym opisała rozdział uchodźców między kraje UE. Do Polski trafi w sumie 9287 osób - 1207 imigrantów i uchodźców z Włoch, 3901 z Grecji i i 4179 z Węgier. Nasz kraj ma przyjąć czwartą co do wielkości grupę imigrantów po Niemczech, Francji i Hiszpanii.”

//www.wprost.pl/ar/520694/Przewodniczacy-Parlamentu-Europejskiego-grozi-uzyciem-sily/

To chyba znaczy, że pani premier wynegocjowała zamiast pięciu tysięcy uchodźców.... coś tak około 10 tysięcy?

Pan z Niemiec nie tylko nam grozi, ale przyznaje że XXI wiek jest WIEKIEM GLOBALIZACJI !!!

No to jesteśmy w domu ... podejrzenia wielu mądrych ludzi na całym świecie że globalizacja a w jej wyniku depopulacja - idą w tym kierunku, a inwazja z krajów arabskich ma tylko to przyśpieszyć. Depopulacja ludności to nic innego jak straszna wojna na naszym kontynencie i spece od depopulacji doskonale wiedzą, iż ten obcy kulturowo eksperyment z docelowym przyjęciem kilkudziesięciu milionów imigrantów z krajów muzułmańskich tym się właśnie zakończy.

Pan Schulz po miesiącach pomstowania na Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i ostatnio Polskę zdał sobie jednak chyba sprawę, że żadne groźby i prośby nic nie dadzą i ten element układanki światowego globalizmu się sypie.

Czas leci i mamy grudzień. Wczoraj ten pan, tak się wypowiedział dla swojego niemieckiego „Die Welt”

Unia Europejska jest w niebezpieczeństwie. Nikt nie może przewidzieć, czy za 10 lat będzie jeszcze istnieć w takim kształcie jak obecnie - powiedział Schulz. Jak zaznaczył, w Unii działają "siły, które chcą nas rozbić" Niemiecki polityk wezwał do przeciwstawienia się destrukcyjnym tendencjom. - Skutki (rozpadu UE) byłyby dramatyczne - ostrzegł. Schulz powiedział, że alternatywą wobec UE jest "Europa nacjonalizmów; Europa granic i murów". Powrót do takiej Europy, "która w przeszłości była przyczyną katastrofy na naszym kontynencie, byłby straszny" - podkreślił niemiecki socjaldemokrata.”

//wiadomosci.onet.pl/swiat/schulz-dla-die-welt-o-grozbie-rozpadu-ue/233bjt

Za 10 lat się rozsypie? Panie Schulz, pańska nacja, to w tym czasie jest w stanie zrobić dwie wojny światowe, tutaj nie ma na co czekać, w końcu „nacjonalizmy” to wasza specjalność, Ukraińców zresztą również..

Uważam, że polski rząd powinien przyjąć te 9000 imigrantów, a jako „ciemny bo katolicki lud” Europy – powinien przyjąć wyłącznie Chrześcijan w zamian za ustalenie kwot emigrantów ukraińskich, których setki tysięcy spodziewają się i Pan Prezydent i była Pani Premier.

Żadnych tam burek na głowach. U nas w ciemnogrodzie powinni się przeżegnać i koniecznie krzyżyk na łańcuszku mieć. My, polska ciemnota domagamy się tego. Podobno pani Kopacz wynegocjowała wolny wybór, nawet czytałam o tym jej sukcesie.

Tak więc mamy tych ukraińskich emigrantów jak w banku – światowym - jakby kto pytał, a ponieważ wielu z nas podejrzewa, że to właśnie ci goście odpowiedzialni są za awanturę ukraińską, należy głośno i wyraźnie domagać się podzielenia kwot emigrantów ukraińskich na inne państwa europejskie.

Jest milion Ukraińców do podziału panie Schulz... co pan na to?

Co do nacjonalizmów, to pan jako Niemiec wstydziłbyś się nawet wypowiadać, jednocześnie grożąc użyciem siły.... zresztą odnośnie nacjonalizmów to nie ma jak zdanie na ten temat licznych pro-banderowskich imigrantów, a tych nie zabraknie na pewno....

KOMENTARZE

 • @Astra
  No tak ,ale wszyscy u nas. Pozdrawiam. http://www.mpolska24.pl/post/10283/aktualnosci-ze-lwowa-polakom-grozi-nowa-rzez-wolynska Co tu więcej można napisać ?.
 • @Repsol 23:08:25
  Obawiam się, że milion Ukraińców kiedy tutaj zjedzie i się poczuje jak u siebie... no cóż..

  Już jedną wymianę zdań z takim gościem zaliczyłam i napiszę tak... nigdy przenigdy nie można okazać ani niemiaszkom ani takim kmiotom że mogą się zachowywać tak jakby byli u siebie, bo nie są i nie będą!

  Obawiam się o Polaków tam mieszkających, bo wojna ma to do siebie, że wyzwala i przypomina najgorsze instynkty, a tych tym bandytom nie brakuje... rozsmakowali się w zabijaniu... znowu!

  pozdrawiam
 • @Astra 23:28:29
  Daj nam Boże że Noworosja zakopie te wszystkie banderowskie ścierwa . Ukłony. https://www.youtube.com/watch?v=tOXbUOjV2h0&list=PL-n1H1QLB2QGP4K8Q0y5j4AxoBCmtOdQy&index=1
 • Ładne okreslenie
  ,,Pan z Niemiec". :)) Samo sedno, bo to przecież nie jest Niemiec; on tylko jest z Niemiec; taki z tych, którym nie tylko Polin się marzy, ale i cała Europa na własny użytek.
 • mamy jak w banku problem band UPA na naszym terytorium
  sami chcieliśmy,

  no to będzie zabawa, znowu ludzie będą się bali chodzić w pewne okolice, spojrzeć na kogoś na ulicy, itd.
 • @Astra 23:28:29
  nie zjedzie, już tu jest prawie milion,
  tyle, że jeszcze trochę się hamuje przed pokazaniem, kto tu rządzi.
 • @Lotna 06:07:40
  " Samo sedno, bo to przecież nie jest Niemiec; on tylko jest z Niemiec; taki z tych, którym nie tylko Polin się marzy, ale i cała Europa na własny użytek."

  :))))))

  Noo.. un taki Pan z Niemiec jak nasz Jasio Hartman Pan z Polski.
  Niech marzą sobie bo jedynie to im zostało, europka unijna się kończy jak sami zauważyli :)

  Pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 08:08:39
  Kilkaset tysięcy już jest, 400 tys tych stałych gierojów po akcji Wisła, drugie tyle zarabia na czarno.
  To znaczy, że będzie ok. 2 milionów, dalej uważam, że z tym drugim milionem nasz rząd słusznie chce "ubogacić" kulturę europejską - czytaj niemiecką - bo Duda i Kopacz mają na ten temat wiedzę na pewno.
  Mnie wkurza ten brak informacji, informowanie o kwotach muzułmańskich imigrantów... natomiast na ten temat cisza!
 • należy głośno i wyraźnie domagać się podzielenia kwot emigrantów ukraińskich na inne państwa europejskie. "
  -Brawo Astruś. -To jest temat do poruszenia w Brukseli! Pzdr. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Zamknąć granice.
  Nie chcemy więcej parszywych upadlińców w Polsce.
 • @moher 11:09:45
  Poruszyć należy jak najbardziej, ale w aspekciei liczby wszystkich emigrantów zewnątrz unijnych. Wyjdzie na to, że przyjęliśmy więcej niż się zdeklarowaliśmy. Do Ukraińców nie pałam miłością, ale wolę za sąsiada ukra co jego dziadek obcinał głowy od afrykańczyka, który wraz z synem obcinał głowy. W mojej okolicy mieszka wielu ukrów, jak na razie są spokojni, nie wadzą nikomu. W większości to cherlawi dwudziestokilkulatkowie i panowie z brzuszkiem po 50-tce.
  Na dzielnicy mam zawodników MMA, bojówkarzy Kolejorza i mnóstwo innych chłopaków co to od siłowni nie stronią. Ukrów nie boję się, w zasadzie to ta sama rasa i cywilizacja co nasza. Arabusy z kindżałami pod pazuchą, czy bambusy z maczetą za paskiem to jest niewątpliwy problem dla cywilizacji białego człowieka..

  Pozdrowił
 • MOWI SIE ZE NIE MA POLITYCE PRZPADKOW.
  Jezli wiemy ze fala imigracji zalewajaca eurpe zachodnią jest zaplanowanym eleementem gloalnych planow elit,to mysle ze mozna by sie ruwniez zastanowic nad faktem wjżdzania do Polski tak duzej ilosci obywateli Ukrainy czy jest to tylko konsekwencja wojny,cz tez ktos rozmyslnie otwiera polskie granice na ten przeplyw bo wojnai kryzys nie tlumaczy takiej ilosci przyjezdzajacych. w koncu sa jeszcze pilnowane granice, osobiscie nie wierze w altruizm żądzących wiec mozna by zalozyc jakis ukrty cel tego mieszania narodowosci w naszych obszarach przygranicznych........
 • @moher 11:09:45
  "To jest temat do poruszenia w Brukseli!"

  Pewnie, że jest, tyle, że w mendiach coś słabiutko o tym naszym zagrożeniu. Jeszcze się cieszą, że te kmioty mają zastąpić Polaków wygnanych za chlebem... bo jak inaczej to nazwać?

  Szczęść Boże moherku :)
 • @wk..ny 16:22:55
  " W mojej okolicy mieszka wielu ukrów, jak na razie są spokojni, nie wadzą nikomu. W większości to cherlawi dwudziestokilkulatkowie i panowie z brzuszkiem po 50-tce. "

  Wiesz co? Ci na Wołyniu to razem mieszkali od pokoleń a rezali ich nawet kilkunastoletni Ukraińcy... tak, że jak uważasz, że jesteś bezpieczny to zaczekaj na resztę.

  pozdrawiam
 • @Nibiru 18:47:29
  Tez tak uważam :))
 • @jan 19:12:13
  Ten cel na pewno jest, masz rację.
  Wiele razy pisze się, że jesteśmy niepotrzebnie takim jednolitym narodem, czytałam o tym parę razy w Wyborczej.
  Będać monolitem jesteśmy wciąż groźni a Polaska ma wielu wrogów.

  pozdrawiam
 • @wk..ny 16:22:55 -Wyjdzie na to, że przyjęliśmy więcej niż się zdeklarowaliśmy."
  -O to chodzi. -Poza tym odrzuciwszy zatrutych szowinizmem banderowskim to nasi ludzie. -W dużej mierze polscy chłopi chrzczeni przez popów. (tatarzy tak spustoszyli ruske Księstwo Kijowske, że podróznik po trzech latach od ich najazdu w okolicy Kijowa widzał tylko pustkowia i niepogrzebane szkielety. -Polska szlachta nasiedlała chłopów z centralnej Polski, tych znów popi nasłani z Moskwy chrzcili, bo nie było księży, a tatarzy znów pustoszli (tak powstały Dzikie Pola na najżyźniejszych świata terenach. -To tak telegraficznie dla tych co nie wiedzą. Dzięki i pozdrawiam wzajemnie. :)
 • @Astra 21:32:30Jeszcze się cieszą, że te kmioty mają zastąpić Polaków wygnanych za chlebem..."///
  No to właśnie najwyższa pora zastąpić tych cieszących się i wygonić ich. -Do czorta. -Polska WWW. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Astra 21:35:56Wiesz co? Ci na Wołyniu to razem mieszkali od pokoleń a rezali ich nawet kilkunastoletni Ukraińcy..."///
  -Astruś, to było okropne. -Ale nie wszyscy. -Naprawdę byli tacy co ratowali i za to ginęli. -Znam wielu Ukraińców i jedni są paskudni, a są i tacy, że chcieliby być razem z nami w jednym kraju. -Najgorsze, że na dzisiejszej Ukrainie propaguje się tych paskudnych. :(((
 • @Astra 21:39:16Ten cel na pewno jest, masz rację."
  -Potem tylko dzieł i rządź. -Dawno wypróbowane, a obecnie wprowadzane przez "internacjonałów" jak tylko gdzie się da i jak tylko się dana całej kuli ziemskiej :(
 • -Krótko;
  https://youtu.be/Jl2eo1bYSjI
 • @Astra 10:35:27
  Witam
  Jesli ten pan ...wystawi sobie naMIOT z niebieska flagą(:)
  ....to wreszcie sam dojdzie do ....że jest u siebie,za swoje..
  ....to niech pożycza,rozdaje ...ze swojego!!

  On ma tyle do naszEGO BOGAtego Kraju,co ja do ...wymarzonych
  WYSP DZIEWICZYCH! Pozdr.serd.
 • Kontrowersyjny pomysł KE na walkę z kryzysem migracyjnym...
  Kontrowersyjny unijny pomysł na walkę z kryzysem migracyjnym. Bruksela chce utworzenia Europejskiego Korpusu Straży Granicznej. Specjalne oddziały miałyby być wysyłane do pilnowania granic w kraju, który nie radzi sobie z ich kontrolą i to nawet bez jego zgody, co budzi duże kontrowersje. Swój pomysł Komisja Europejska ma zaproponować w przyszłym tygodniu - podaje Informacyjna Agencja Radiowa. Całość tu: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kontrowersyjny-pomysl-ke-na-walke-z-kryzysem-migracyjnym/k40t5p Ps...Gdyby kiedyś przyszło malować mi portret diabła to na wzorzec wziąłbym Schultza ! Schultz powiedział, że przyczyną kryzysu imigracyjnego jest odmowa przez 20 z 28 krajów Unii udziału w rozwiązaniu problemu i jest przejawem braku solidarności. To zdanie nie wymaga w zasadzie komentarza dla myślących i rozgarniętych ludzi. To koniecznie trzeba być politykiem, żeby takie odwracanie kota ogonem stosować. Zastanawiam się czy wpływ na kretyńskie teksty i decyzje Brukseli ma fakt, że jadą tam na zsyłkę ci, którym nie powiodło się we własnym kraju. Bogatą, wypasioną, ale zsyłkę..Niech ten pederasta po powszechniaku i alkoholik żydolewak Schulz przestanie mnie straszyć odebraniem środków unijnych. Świetnie sobie poradzę bez kolejnych Aquaparków czy ekranów dźwiękochłonnych chroniących pola i lasy przed hałasem z najdroższej w Europie autostrady, jak również bez debilnych szkoleń o tym jak przelewać z pustego w próżne, norm Euro 7, 8, 9 itp. Za to nie mam ochoty na utrzymywanie bandy nierobów, którzy będą "ubogacać" naszą kulturę kobietami w workach ze szczeliną obserwacyjną, byczkami którym jądra puchną od spermy, mułłami nawołującymi do dżihadu, dzielnicami w których będzie panował szariat, czy bombowymi rozrywkami wyznawców jedynej w świecie "religii pokoju".
 • @Kula Lis 65 09:00:29
  Ps... Bez zgody kraju, do którego taki korpus ma być wysłany? To chyba jakiś koszmar, to mogli wymyślić tylko urzędnicy z Brukseli. To oznacza, że powinniśmy najszybciej uciekać z UE i spokojnie patrzeć, jak się to wszystko rozleci z wielkim hukiem i jak to całe towarzystwo weźmie się za łby. Pomysł UE w takim kształcie był od początku chory i nie rokujący nigdy powodzenia. Ma rację Cameron kiedy mówi, że UE musi być gruntownie zreformowana, bo w obecne klocki on się nie będzie dalej bawił. akie ukrawanie suwerenności po kawałku, UE przegina i nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo. Kraje członkowskie nie zgodzą się na oddanie części swojej suwerenności widząc co wyprawia Komisja Europejska, bo w razie nieprawidłowości nie będą mieć wpływu na to co dzieje się w ich kraju, a partie rządzące i tak przegrają w wyborach.
  Myśmy wchodzili do Wspólnoty Węgla i Stali - Unii Europejskiej w wymiarze ekonomicznym. A narzuca nam się rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, spraw zagranicznych ( nie reprezentując interesów mniejszych państw ), wojskowości, bankowości. Tylko czekać na jeden język narodowy - niemiecki. Jest Frontex, jest Mogherini i to nie działa. To skąd wiadomo, że nowe rozwiązania zadziałają? Ponad 80% ogłupionych Polaków dalej jest za UE, nadal wierzy, że ona nam coś dała i dalej daje. Na pewno zadłużenie i zależność większą niż za czasów komuny! Może mi ktoś łaskawie odpisze, co zrobiłaby Arabia Saudyjska gdyby rzesze Europejczyków i chrześcijan ze swoimi krzyżami i Biblią chciała wtargnąć na ich teren, do tego ociekającego złotem raju? Arabia Saudyjska nie cackałaby się tylko strzelała do Europejczyków i obcinała głowy maczetami. Niestety pachołki unijne realizują plan Kalergii.
 • @strumyk 02:25:11
  Witaj strumyku - kopę lat... a gdzie to się podziewasz?
  Miło mi Cię gościć na swoim blogu :))

  Zgadzam się z każdym napisanym przez Ciebie słowem.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie! :))))
 • @Kula Lis 65 09:09:00
  Tak to niestety wygląda jak piszesz i Wiesz co?
  Fakt wściekłości tego gościa a zwłaszcza jego wypowiedź na temat bliskiego rozpadu UE-Eurogermanii - budzi nadzieję, że rząd światowy ponosi klęskę.
  To jest ich początek końca i chwała za to ludziom w państwach które wreszcie przejrzały na oczy.

  Jeszcze będzie normalnie, mam nadzieję..

  Pozdrawiam
 • Trzeba nam stawiać takie płoty na granicy z UPAdliną!
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2015/12/5953eb3536a063271b90becfc790a0cc.jpg
 • @Kula Lis 65 09:42:13
  Szykuje się nowy „polski” korytarz migracyjny....– O nowym „polskim” korytarzu już przed kilkoma miesiącami informowali zachodni dziennikarze, — prezentując pisane i drukowane po arabsku mapki i wytyczone przez Polskę trasy do Niemiec oraz adresy ośrodków pomocy w Polsce

  – przypomina dr Andrzej Zapałowski w wywiadzie dla „Naszego Dziennika”.

  Zdaniem eksperta ds. bezpieczeństwa, — sytuacja na Ukrainie wywołuje ogromne zagrożenie dla Polski, także w kwestii nielegalnej migracji.

  – Wszystko będzie zależało od pogody i rozwoju sytuacji na Ukrainie.

  Obawiam się, — iż powolna anarchizacja życia publicznego w tym kraju będzie sprzyjała przymykaniu oczu na transport imigrantów.

  Jeśli do Szwecji dobijają już pierwsze łodzie z imigrantami, — to co dopiero mówić o Ukrainie, — która jest obecnie praktycznie pozbawiona marynarki wojennej, a co za tym idzie kontroli przestrzeni morskiej.

  Jeśli uchodźcy pokonują Morze Śródziemne, to będą także pokonywać Morze Czarne

  – mówi dr Zapałowski.

  Może się okazać, — że polska Straż Graniczna ma zbyt mały potencjał kadrowy, — by mierzyć się z tak ogromnymi migracjami.

  – Polskie służby graniczne na pewno są przygotowane pod względem monitoringu, — ale tu chodzi o coś więcej, — a mianowicie o skuteczność przechwytywania nielegalnych przekroczeń, i to na masową skalę.

  Jeśli przeciętnie oddział Straży Granicznej dysponuje liczbą ok. półtora tysiąca funkcjonariuszy do ochrony kilkusetkilometrowej granicy, — to o czym w ogóle mówimy

  – uważa dr Zapałowski.

  Zdaniem eksperta potrzebne są natychmiastowe i zdecydowane działania.

  Biorąc pod uwagę skalę migracji, z jaką możemy mieć do czynienia, — a także ograniczone możliwości liczebne oddziałów zabezpieczających nasze granice i doświadczenia innych krajów, jak chociażby Węgry,

  — już teraz prewencyjnie na granicy z Ukrainą należy pilnie stawiać płoty.

  Z Polski w świat powinien pójść przekaz, — iż ta granica jest zabezpieczona, — co może nieco ostudzić zapędy imigrantów, którzy planują kierunki przedostawania się na terytorium Europy.

  Ponadto na granicy z Ukrainą trzeba pilnie powoływać Jednostki Obrony Terytorialnej, — które byłyby przeznaczone do wsparcia Straży Granicznej.

  — Takie jednostki zlokalizowane właśnie na granicy z Ukrainą powinny powstać w ciągu najbliższych czterech miesięcy.

  Tu nie ma czasu na zwłokę, trzeba zacząć działać

  – przekonuje dr Zapałowski.

  Oprócz Straży Granicznej i Obrony Terytorialnej, — granicy powinna chronić też wojsko i tzw. obywatelskie patrole.

  – Trzeba także rozpocząć na wiosnę przygotowania do czasowej dyslokacji wojska w celu wspierania Straży Granicznej w patrolach granicznych.

  W końcu trzeba zmienić przepisy, — aby za zgodą Straży Granicznej — mogły jej pomagać „obywatelskie patrole”

  — i wprowadzić bardziej restrykcyjne prawo za nielegalne przekroczenia granicy, — co się sprawdziło na Węgrzech

  – wylicza ekspert.

  W ślad za tym powinny iść działania informacyjne zniechęcające migrantów do prób wtargnięcia do naszego kraju.

  – Należy wzorem szwedzkiej opozycji — publikować w prasie na obszarze Bliskiego Wschodu materiały informujące, — iż granica z Polską jest dobrze strzeżona zasiekami i obstawiona wojskiem

  – uważa Zapałowski.

  ————————————————————————————–

  naszdziennik.pl/KRESY.PL
 • Zamieszczam ciekawy wpis z sieci w oryginale.
  Japonia NIE Przyjmuje Emigrantów Ani Nawet Bezczelnych ŻYDÓW ! said

  2015-12-11 @ 08:05
  DLACZEGO w JAPONIA jest najbardziej ZAAWANSOWANYM TECHNOLOGICZNIE i kulturowo państwem na Świecie i tam NIE ma zamachów terrorystycznych ?

  Otóż, Japonii NIKT NIE miesza w środku, gdyż Japonia prawie w ogóle NIE przyjmuje emigrantów jakichkolwiek, a Arabów muzułmanów W OGÓLE NIE przyjmuje !

  Japonczycy wiedzą doskonale, że z muzułmanami są kłopoty, wiec NIE przyjmują i KONIEC.Kropka.

  NIESTETY ale Japonia też NIE przyjmuje emigrantów katolików … Czy można Japonii zarzucić „dyskryminacje” ?
  Czy można kogoś winic za „dyskryminacje”, za to że ktoś dokonuje samodzielnego prywatnego WYBORU z kim pójdzie razem spac do łóżka lub z KIM będzie wspólnie będzie spedzc czas i jadł obiad ?

  Japończycy NIE dopuszczają, aby u nich w Japonii PANOSZYŁO się jakieś MULTI-KULTI wymyślone przez żydów wymuszane w Europie przez lewaków !

  Japonczycy te LEWACKIE brednie pod nazwą „prawa człowieka” wymyślane przez Lenina i Engelsa mają głęboko w d*pie i tak samo tą „amerykańską FASADOWĄ zafałszowaną demokracje” …

  W Japonii jest tylko JEDNA synagoga, gdyż Japończycy też sobie NIE życzą, aby żydzi się w Japonii panoszyli i SZAROGĘSILI jak w USA, Niemczech czy w Polsce !

  Japonczycy twierdzą, że wpuszczanie OBCYCH do swojego kraju to jest bardzo POWAŻNY wybór, czyli tak SAMO jak wpuszczanie kogoś OBCEGO do WŁASNEGO domu o czym wiedzą doskonale w Japonii i dlatego BYLE KOGO nie wpuszczają na stałe do Japonii.

  Japończycy otwarcie twierdzą, że NIE byli by POTĘGĄ TECHNOLOGICZNĄ, gdyby im zabierali czas jacyś OBCY przyjezdni, którzy by walczyli z ich kulturą oraz japońskimi obyczajami.

  Japończycy twierdzą, że NIE potrzebują obcej siły roboczej jak chciwi Niemcy, którzy się ciągle kotłują z tymi co wpuścili do środka Niemiec lub jak podobnie jest w USA.

  Japończycy twierdzą, że NIE chcą OBCYCH kulturowo mącicieli, gdyż ci OBCY Japończykom NIE pozwolą SPOKOJNIE pracować nad NOWYMI TECHNOLOGIAMI, a Japończyk NIE będzie tracił czasu na ucywilizowaniu jakąś przyjezdnej hołoty.

  Etniczni Polacy zamieszkali w Polsce zostali siłą WYPCHNIĘCI z polskiej polityki przez agresywnych aktywistów MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w III RP jak żydów, ukraińców, niemców … itd. którzy skrzyknęli się przy „okrągłym stole” w 1989 roku, gdzie USTALILI wspólne zasady obowiązujace do dzisiaj jak RUGOWAĆ, zagonić do katakumb oraz zagraniczną banicje najbardziej KRNABRNYCH etnicznych Polaków !

  Polacy NIE mogą spokojnie pracowac ani się rozwijać, gdyż są ciągle GNĘBIENI przez panoszących się w Polsce zmówionych ŻYDÓW, ukrainców, niemców, sprzedawczyków kosmopolitów, którym należy zacząć bez skrupułów OBCINAĆ łeby jak będą dalej „fikac” w Polsce !

  „Basti – „Stop Islamizacji Europy” (Gitara: Michał Bartczak; Prod. Nestor)” : https://youtu.be/6JmZALpCGMM
 • @moher 02:12:17
  "Potem tylko dzieł i rządź. -Dawno wypróbowane, a obecnie wprowadzane przez "internacjonałów" jak tylko gdzie się da i jak tylko się dana całej kuli ziemskiej :("

  Tak to wygląda moherku, ale ja wierzę w ludzi i ich poczucie wolności... jakby nie było to Bóg dał nam wolną wolę i nas pokochał..

  Niedługo znów się narodzi ...
 • @Astra 10:11:31"Bóg dał nam wolną wolę i nas pokochał.."
  -Tak. Bóg stworzył ludzi na obraz i podobieństwo swoje. -Człowiek ma w sobie zakodowane dobro i do niego dąży. -Tyle tylko, że jest jeszcze wróg dobra, zbuntowany szatan, ojciec kłamstwa, który chce zniszczyć Boże dzieło, któremu udało się poprzez wolną wolę skorumpować nas w naszych wyborach. -Lecz Bóg nigdy nas nie opuścił i chce nas ratować przed zatraceniem; -"J 3,16: Albowiem ci Bóg tak umiłował świat, iż Syna swego jednorodzonego dał, aby wszelki kto wierzy weń nie zginął, lecz aby miał żywot wieczny." I jak Astro piszesz; -"Niedługo znów się narodzi ..." -"Dobra Nowina"! -Dla ludzi dobrej woli. -Zła dla szatana i tych ludzi, którzy mu ulegli. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Astra 10:11:31
  Dlaczego Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? Syryjska dziewczyna wymienia 8 powodów, które pomogą wyjaśnić obecną poważną sytuację w Syrii.

  1 Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.

  2 Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

  3 Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku.)

  4 Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w Syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.

  5 Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi niepodobna się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.

  6 Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmu i Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.

  7 W Syrii od stek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.

  8 Syria z dumą utrzymuje i chroni swoją polityczną i kulturową tożsamości narodową, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/107703-2015-12
 • @moher 13:41:09
  Czechy: Europa jak Cesarstwo Rzymskie!...Czeski prezydent Milosz Zeman podczas spotkania z mieszkańcami miasta Kadań stwierdził, że na Turcję należy patrzeć ostrożnie i z rezerwą. Prezydent Czech dodał także, że nie wyobraża sobie obecnie by Turcja mogła zostać członkiem UE. Zdaniem Zemana ostatnie działania Turcji bardziej upodabniają ją do sojusznika „Państwa Islamskiego” niż członka NATO.  Miloszowi Zemanowi nie odpowiada także reakcja UE na kryzys imigrancki i pomysł zapłacenia Ankarze 3 mld euro w zamian za zatrzymanie fali imigrantów. Czeski prezydent porównał to rozwiązanie do płaconego przez Rzymian trybutu, czyli opłaty za to, że barbarzyńcy nie wejdą na terytorium Cesarstwa Rzymskiego i nie zaczną go grabić. Przypomniał on także, że Cesarstwo jednak upadło, a Europę może czekać podobny los.

  (na podst. forsal.pl)
 • @Kula Lis 65 15:22:32
  -Miejmy nadzieję że Grupa Wyszehradzka wyjdzie obronną ręką. Nadszedł dobry czas dla Europy Środkowej. -Pora zacieśnić współpracę. -W pojedynkę możemy nie dać rady "być sobą" czyli jak politycy mówią podmiotemi nadal pozostać przedmiotem, czyli prosto mówiąc wykorzystywanym popychadłem. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • V jak Viktory! -Viktor Orban patron grupy.
  http://thumbs.dreamstime.com/z/v-kraju-wyszehradzka-grupowa-flaga-41969124.jpg
 • @moher 20:38:05
  Masz rację moherku i wiesz co?
  Tak sobie myślę, że tylko on jeden potrafił powiedzieć:
  "Niech Bóg błogosławi Polsce i Polakom"
  Nie uważasz, że to przykre? nie usłyszeć tego od wszystkich tych boho-ojczyźnianych Prezydentów?

  http://s10.postimg.org/vt5icch15/orban.png
 • @Astra 01:16:08 -No widzisz?
  -Narody Europy Środkowej na nas czekają. -Są gotowe. -Pora odbudować znaczenie naszych dawnych Królestw. - A my nie umiemy się obudzć z chocholego tańca? -Znów prześpimy okazję?
 • -Z przemówień Orbana;
  W świetle płomieni niszczących zamek Krasna Horka, wśród huku dochodzącego z międzynarodowego systemu finansowego, w samym centrum nawałnic europejskiego kryzysu gospodarczego musimy postawić najważniejsze pytanie, ale też musimy dać na nie odpowiedź. Czy zaakceptujemy stan bycia na czyjejś łasce, uzależnienie, które sięga już po uszy, czy też postawimy na te cnoty, które Węgra czynią Węgrem, suwerenność suwerennością a historię historią? Czy przyjmiemy los kolonii, czy też wybierzemy życie węgierskie, zbudowane i zagospodarowane zgodnie z najszlachetniejszą stroną naszej tożsamości.
 • .
  Często wydaje się, że Węgrzy w swych walkach o wolność pozostają sami. My jednak wiemy, że nie jesteśmy osamotnieni. Dziś też są polscy Bemowie, francuscy Richárdzi Guyonowie, serbscy Jánosze Damjaniche, austryjaccy Karolowie Leiningenowie. Stają przy nas czescy, łotewscy, słoweńscy i rumuńscy przyjaciele. Nie tylko występują w naszej obronie, ale też są tu teraz z nami. Przybyli, by razem z nami świętować, litewscy i polscy przyjaciele. Chwała Litwie! Niech Bóg błogosławi Polskę! [dosł. niech darzy życiem]. Za wolność naszą i waszą! [wypowiedziane po polsku i po węgiersku]. To było zawołanie Polskiego Legionu, które i dziś uznajemy za aktualne. Z nami jest również wiele dziesiątków milionów w ciszy cierpliwej, ukrytej Europy, która żywi przywiązanie do narodowej suwerenności i wciąż wierzy w chrześcijańskie cnoty, które kiedyś wynosiły nasz kontynent na światowe szczyty. Oni wierzą w odwagę/ męstwo, w uczciwość, w wierność i w miłosierdzie. Są, jest ich wielu, którzy pamiętają Powstanie 56 roku i uznają: Węgrzy, mieliście rację! Oni wiedzą, iż jesteśmy zdolni przeciwstawić się niesprawiedliwościom miażdżących potęg. Dlatego właśnie szanują nas ci, co nas szanują i dlatego też atakują ci, co nas atakują.
 • Viktor Orban: niech Bóg błogosławi Polskę
  - Niech Bóg błogosławi Polskę, że jest z nami, tak jak w 1848 r. - powiedział premier Węgier Viktor Orban podczas głównych uroczystości Święta Narodowego w Budapeszcie. - Za wolność waszą i naszą - dodał po polsku.
 • Orban do Pospieszalskiego: Niech Bóg błogosławi Polakom;
  -„Dziękuję za możliwość rozmowy, życzę wszystkiego dobrego, błogosławieństwa Bożego dla każdego obywatela Polski”.
 • @moher 19:08:02
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/still2015/144991258611228373852.jpg W Finlandii aresztowano islamskich uchodźców. W Iraku mordowali strzałem w tył głowy!...W 2014 r. jako żołnierze Państwa Islamskiego dokonali masakry w Iraku. We wrześniu 2015 r. przybyli do Finlandii jako "uchodźcy". Na szczęście fińskie władze były czujne i aresztowały dwóch braci-islamistów. Teraz czeka ich proces.

  Arabscy uchodźcy podejrzewani są o dokonanie przynajmniej 11 morderstw w ramach działań terrorystycznych - poinformowało Narodowe Biuro Śledcze Finlandii.

  Najważniejszym dowodem świadczącym przeciwko zatrzymanym jest nagranie wideo, na którym widać, jak mężczyźni biorą czynny udział w egzekucji przeprowadzonej w irackim mieście Tikrit przez Państwo Islamskie w 2014 r. Mordercy mieli odsłonięte twarze, stąd rozpoznanie ich nie sprawia problemów. Zabijali swoje ofiary jedna po drugiej, strzałem w tył głowy. W masakrze w Tikricie zginęło łącznie ok. 1600 osób. Ofiarami byli szyiccy kadeci Irackich Sił Powietrznych pojmani przez Państwo Islamskie w porcie lotniczym Al Sahra.

  Zatrzymani mają po 23 lata, są braćmi-bliźniakami. Przybyli do Finlandii we wrześniu 2015 r. - oczywiście jako "uchodźcy", o czym większość mediów milczy. Zostali aresztowani w ośrodku dla azylantów w fińskim mieście Forssa.

  Według fińskiej policji ok. 300 osób przebywających w Finlandii ma powiązania z islamskimi organizacjami terrorystycznymi. Ps... Złapali dwóch bandziorów, a Niemcy zgubili 30 000 nachodźców, Szwedom zawieruszyło się kilkanaście tysięcy. Kim oni są? Gdzie oni są? Dlaczego milczy się na ten temat? Uczą zabijać nawet dzieci.
  Film z takiego szkolenia http://www.documentingreality.com/forum/attachments/f166/654942d1449228312-6-young-boys-killing-syrian-security-forces-held-captive-jihadists-6youngboyskillingsyriansecurityforces.mp4
 • @Kula Lis 65 13:45:40Ofiarami byli szyiccy kadeci Irackich Sił Powietrznych pojmani przez Państwo Islamskie w porcie lotniczym A
  - Zawsze tak bywa na tym świecie, że bańdziory są w pierwszym szeregu uchodźców. -Finowie powinni ich deportować i oddać w ręce władz Iraku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31