Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
157 postów 6052 komentarze

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Powtrzymać nieuniknione...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedno jest pewnie, mówiono tam o sprawach ważnych... nareszcie!

 

Fakt, że do spotkania z premierem Węgier Viktorem Orbanem dążył Jarosław Kaczyński a nie odwrotnie ma moim zdaniem swoistą wymowę również.

Dlaczego? Uważam, że w jakiś sposób to właśnie Orban mógł poczuć się zniechęcony brakiem współpracy po wygranych przez PiS wyborach. Oficjalnych zaproszeń ze strony Polski jakoś brak... jedynie A. Duda w październiku a Beata Szydło w grudniu, przy okazji spotkania Grupy Wyszehradzkiej....

 To trochę mało jak na tak wypróbowany w historii naród węgierski a już stanowczo za mało jak na takiego przyjaciela Polski i Polaków jakim jest Viktor Orban... no cóż pierwsza wizyta PAD w Estonii? Co najmniej dziwne zachowanie...

 

Dlaczego więc PiS a właściwie osobiście J. Kaczyński dążył do takiego nieformalnego spotkania na szczycie?

Media, np. WP, sugerują, że chodzi o wspólne zdanie wobec polityki Camerona w sprawie ograniczeń dostępu do świadczeń socjalnych, tyle, że na taki temat to można chyba przeprowadzić rozmowę telefoniczną chyba? Czy nie?

 

Jedno jest pewnie, mówiono tam o sprawach ważnych... nareszcie!

Bo gdyby było inaczej to rozmowy telefoniczne, które podsłuchują wywiady chyba już wszystkich państw wystarczyły by na pewno!

Uważam, że fakt iż nikt tak naprawdę nie dowie się o czym rozmawiano jest korzystny wobec nagonki szykowanej przez Eurogermanię na Polskę.

Węgrzy już to przerabiali i można jedynie podziękować, że nie wzięliśmy w tej nagonce udziału. Z tym, że o ile D. Tusk będąc premierem polskim bronił Węgier na arenie międzynarodowej, to kiedy został namaszczony przez A. Merkel na przewodniczącego Rady Europejskiej już zdanie zmienił... ja to nazwałam, że przestał myśleć po polsku, no ale cóż, tak widocznie też można i oznajmił:

Cyt;

Kiedy ktoś twierdzi, że nie ma zamiaru szanować prawa europejskiego, np. konwencji dublińskiej lub kwot czy kontyngentów, podkopują oni zasady solidarności w naszej społeczności. Uszanowanie zasad zawsze będzie oznaczało poświęcenie części naszego własnego interesu. Dedykuję te słowa Węgrom, Włochom, Słowakom i Grekom.

Tusk podkreślił, że Unii brakuje nie tylko solidarności w zakresie realizowania polityki względem imigrantów ale także brakuje jej w zakresie obrony dobrego imienia wspólnoty.

Nasze wewnętrzne spory i wzajemne obwinianie się tylko pomagają naszym przeciwników. Niemal każdy w UE dołączył do chóru krytyków, a tylko nieliczni bronili jej dobrego imienia. W Organizacji Narodów Zjednoczonych można było wręcz odnieść wrażenie, że Europa jest najgorszym miejscem dla uchodźców. Proszę mi uwierzyć, że czułem się tam izolowany, gdy broniłem reputacji Europy, próbując przekonywać, że prawda o Europie jest zupełnie inna– mówił Tusk. – Nie pozwólmy, by Europa stała się kozłem ofiarnym – dodał były polski premier.

http://prostozmostu.net/swiat/tusk-krytykuje-slowakow-i-wegrow

 

Europejczyk kuźwa się znalazł!! Napiszę tak, Donald ... parafrazując Twoją wypowiedź, mam nadzieję, że dzięki takim krajom jak w/w to Polska nie stanie się „kozłem ofiarnym” ... bo idzie nowe czyli:

 POLAKÓW CZAS ZNISZCZYĆ..

Moim zdaniem J. Kaczyński jednak musi sobie zdawać z tego sprawę.

Fakt, że Polacy (nieważne ile procent, trzeba było iść na wybory i wybierać!!) jednak oddali swoją przyszłość w ręce PiS może świadczyć o tym, że J. Kaczyński ma jednak poczucie realizmu i być może duuużo pewniejsze informacje na temat zagrożeń da Polski, skoro zdecydował się wystąpić do Węgrów o to spotkanie.

Mam również nadzieję, że skorzysta z rad V. Orbana, który jest mądrym i odważnym politykiem i potrafił zachować się rozsądnie wobec nagonki na Rosję

Cyt:

Orban wypowiadał się na briefingu dla dziennikarzy w dzień po wizycie na Węgrzech prezydenta Rosji Władimira Putina.

Węgierski premier wskazał, że Unia Europejska jest podzielona, jeśli chodzi o wizję stosunków z Rosją. Węgry, podobnie jak Czechy, Słowacja i Austria, uważają współpracę z Moskwą za konieczną - mówił. - Naszym zdaniem bez współpracy z Rosją nie możemy osiągnąć naszych celów - oświadczył Orban.

- Ten rozdźwięk w UE jest bardzo głęboki i ma charakter strategiczny - powiedział Orban. Oświadczył, że "po drugiej stronie" linii podziału jest obecny szef Rady Europejskiej i były premier Polski Donald Tusk.

Reuters, który relacjonuje wypowiedź węgierskiego premiera, ocenia, że jako szef polskiego rządu Tusk był jednym z najbardziej zaciętych stronników sankcji wobec Rosji. Jako szef Rady Europejskiej Tusk kontynuował ten kurs - dodaje Reuters. Zastrzega przy tym, że Orban poparł unijne sankcje wobec Rosji.”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Viktor-Orban-skrytykowal-UE-i-Donalda-Tuska-za-proby-izolowania-Rosji,wid,17271193,wiadomosc.html

 

Bardzo bym sobie życzyła takiej mądrości wśród obecnie rządzących.

Prawdziwi narodowi politycy potrafią tak wyważyć swoją politykę, żeby była z korzyścią dla ich kraju.

Ten wspaniały polityk daje jasny przekaz – wielcy rządzą, ale dla nas ważne są nasze ojczyzny... tylko naśladować, polecam...

Może w końcu Polska się określi, przyjmie czy nie – kwoty imigrantów, bo te sprzeczne informacje stają się żałosne dla obecnego rządu..

 

Może Viktor Orban uzmysłowi naszym politykom, że to co się stało na Węgrzech może dotyczyć w Polsce nie tylko polityków PO - ciekawe kiedy rusza procesy przeciw nim..- ale również obecnej władzy, jeśli zdarzy się to co na Węgrzech:

Cyt:

„Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem.”

„I wówczas, zresztą, nic nie robiliśmy w ciągu czterech lat. Nic. Nie możecie mi podać ani jednego poważnego środka rządowego, z którego moglibyśmy być dumni, poza tym, że na końcu odzyskaliśmy władzę z gówna. Nic. Kiedy trzeba będzie rozliczyć się z krajem, powiedzą co robiliśmy w ciągu czterech lat, co mówimy?”,

„Nie ma wielu opcji. Nie ma, dlatego, że spieprzyliśmy. Nie tylko trochę, ale bardzo.”

http://wpolityce.pl/polityka/200716-gyurcsany-klamalismy-rano-noca-i-wieczorem-spieprzylismy-nie-tylko-troche-ale-bardzo-sienkiewicz-ch-dupa-i-kamieni-kupa-panstwo-polskie-istnieje-tylko-teoretycznie

 

Jeśli prezesowi J. Kaczyńskiemu marzy się zarządzanie z Żoliborza jak kiedyś Marszałkowi z Sulejówka ... może niech wspomni jego maxymę...

 

Cyt:

W polityce zagranicznej nasze pole działania jest na wschodzie – tam możemy być silni. Bezsensownym jest wdawanie się Polski zbyt skwapliwe w stosunki zagraniczne zachodnie dlatego, ponieważ tam nic innego nie może nas czekać, jak tylko włażenie zachodowi w dupę... i bycie w tej dupie obsrywanym.
Józef Piłsudski”

http://jpilsudski.org/artykuly-historyczne-pilsudski/cytaty-jozefa-pilsudskiego

 

... bo jest możliwe, że to premier V. Orban ma większy szacunek dla Marszałka, chociaż prawnik z wykształcenia, napisał w końcu pracę magisterskąRuch społeczny wewnątrz systemu politycznego – przykład Polski[2][3].

Przykre by było, chociaż niekoniecznie wstydliwe gdyby węgierska głowa państwa miała większą wiedzę na temat Polski i Polaków...

 

KOMENTARZE

 • @Astra
  Podpisuje się obiema recoma pod Pani tekstem.
  Brawo Panowie Kaczynski i Orban , atutejsze "lemingi" spala sie z ciekawosci o czym byla tam rozmowa. Pojawi sie zaraz tu watek spisku, zydowskiego spisku
 • *5
  Jeżeli Orban jest naprawdę rozważny nie wypaple Kaczyńskiemu wszystkiego co go boli i ma na myśli. Doktryna "uszy i oczy szeroko otwarte" jak najbardziej wskazana.
 • @Oficer Prowadzący 18:41:25
  Polish Fourth Republic


  https://youtu.be/4_jdGII4xpQ?list=PL1cAturoTLPMlMFhTGkhjJYENVDWABYmQ
 • @Astra
  Wydaje mi sie, że po okresie zniechęcenia widać, że powoli zaczynamy wychodzić z niego i zaczynamy wierzyć w to, że my, że władze mogą prowadzić własne działania, choć jest cholernie ciasno, bo tu Niemcy i UE, tam Rosja, a jeszcze Usrael.
  Tego typu działania zmuszają, że tamci muszą podążać za nami, a nie my za nimi. Wiem, że to nie zawsze jest możliwe, ale podbudowuje to narodowe ego.
  U PP podkreślono jeszcze jedną symboliczną sprawę, a mianowicie obok siebie stoją dwa zamki Czorsztyn i Niedzica, ten pierwszy był w polskich rękach, a ten drugi w węgierskich.
  Dodam jeszcze jeden smaczek, a mianowice Niedzica leży w Pieninach Spiskich, nomen omen.
 • @Autorka
  Znając zwierzęcą wrogość Kaczyńskiego do Putina i jego rusofobię ,można śmiało założyć,że Kaczyński z 5 godzin 4 i pół godziny przeznaczył na przekonywanie Orbana by zerwał dobre stosunki z Putinem.

  Ot i cała tajemnica spotkania.
 • @Oficer Prowadzący 18:43:46
  Pewnie, że się o "naczelnika " nie martwię, jemu to już niepotrzebne, a wiadomo, że Marszałek wielkim Polakiem był i basta! :))
  O czym romawiali przez aż 5 godzin? jak myślisz?
  Być może to właśnie Orban wytłumaczył Kaczyńskiemu o co chodzi w polityce? jak uważasz?

  pozdrówka
 • @tadman 19:21:41
  Tadziu... zgadzam się z każdym Twoim zdaniem, mądry gość jesteś :))))

  pozdrawiam
 • @matterhorn 19:29:08
  "Znając zwierzęcą wrogość Kaczyńskiego do Putina i jego rusofobię ,można śmiało założyć,że Kaczyński z 5 godzin 4 i pół godziny przeznaczył na przekonywanie Orbana by zerwał dobre stosunki z Putinem."

  Chyba niezupełnie jest jak piszesz... PiS jest w potrzebie i może wreszcie to V. Orban im wytłumaczy na czym polega polityka prawdziwie narodowa?

  Nadzieja matką głupich? może, ale jak bez niej zaistnieć i potem żyć?

  Pozdrawiam
 • @Astra 19:38:23
  Chciałem dać *****, ale nie mogę, bo juz wcześniej dałem. :))))
 • @Oficer Prowadzący 19:47:04
  Nie dla żartu wpomniałeś? :))))

  Dla mnie to żaert całe to wspólne stanowisko... Brytyjczycy i tak zrobią co chcą... jak zawsze!

  Chodzi o to, żebyśmy my tutaj również zaczęli robić to co chcemy, bo mamy takie prawo!! i o tym, mam nadzieje rozmawiali tam w Nidzicy... nie o interesach UE, Niemiec czy Rosji... tylko o własnych...

  pozdrówka w nowym roku :))
 • @Oficer Prowadzący 19:40:46
  Na pewno nie jest to wrogość większa jak twoja wrogość i nienawiść do Polski i Polaków.
  Możesz mi kłamco znależć dowody mojej zwierzęcej wrogości do Kaczyńskiego?Ja ci w zamian przedstawię setki dowodów wrogości Kaczyńskiego do Rosji.
 • @banaco 19:56:53
  Napiszę tak... Lech Kaczyński był filosemitą na pewno... pytanie kto go skasował i czy na pewno podejrzenia w stosunku do Rosjan mają uzasadnienie? chyba nie...
  Wielcy tego świata wiedzą i bardzo możliwe, że i PiS ma dzisiaj taką wiedzę... bo jakoś dziwnie się cicho zrobiło i wokół komisji i zwrotu wraku?
  Jeśli chodzi o minione rządy to uni byli i filosemiccy i proniemieccy i prorosyjscy... jak najgorsze szmaty niestety...

  pozdrawiam
 • @Astra 19:41:23
  Wierzy Pani w to,że Kaczyńskiemu można coś wytłumaczyć?Chyba Pani pamięta reakcję Kaczyńskiego na spotkanie Orbana z Putinem.Kaczyński jest tak zaślepiony nienawiścią do Rosji,że na żaden układ z tym krajem nie pójdzie.A powinien pójść śladem Piłsudskiego ,który poszedł na układ z Leninem i komunistami.
 • @Astra 20:05:17
  //Napiszę tak... Lech Kaczyński był filosemitą na pewno... pytanie kto go skasował i czy na pewno podejrzenia w stosunku do Rosjan mają uzasadnienie? //

  To 'rzydzi' naprowadzali samolot, dzwoniac w trakcie z 'israela' do 'szefa' lotniska.
  To 'rzydzi' uznali jaka konwencja bedzie najlepszym sposobem na wyjasnienie tej 'dziejowej katastrofy' na ziemi przodkow naszych uswieconej...
  To 'rzydzi' przetrzymuja w skandalicznych warunkach wrak samolotu ktory wczesniej 'remontowali'.
  To 'rzydzi' przeprowadzali sekcje zwlok.
  'Rzydzi' przetrzymuja oryginaly skrzynek...

  Putin nic nie moze, jest ofiara spisku 'rzydow'.
  Nawet placze do spolki z obama czym wzrusza dusze wielkiego bratniego narodu slowianskiego.
  W koncu to putin przyjmie na siebie role lidera ruchu anty nwo...nadanego mu przez 'rzymian'...taki los, taki dramat nie 'rzyda'.
 • @Oficer Prowadzący - @Astra
  zaledwie nieco ponad godzine temu :
  // a tutejsze "lemingi" spala sie z ciekawosci o czym byla tam rozmowa. Pojawi sie zaraz tu watek spisku, zydowskiego spisku//

  http://astra.neon24.pl/post/128703,powtrzymac-nieuniknione#comment_1265852

  mowisz (piszesz) i masz
 • Gdzie Dywersyfikacja Eksportu ?
  żydostwo w Polsce w ciągu 25 lat Zlikwidowali eksport do Rosji ! skutek jest taki ze jesteśmy całkowicie uzależnieni od Unii Europejskiej ! i dlatego żydostwo z Unii Europejskiej-niemieckiej pozwala sobie na zastraszanie Polskiej polityki !!!!!!!!!
  !
  Bezczelnie Brutalnie za namową żydo-targowicy lewacko-globalnej w Polsce stawia się nas do pionu i straszą nas ze Polskę wykopią z tego i owego !
  !
  Pytam sie was żydowskie ścierwa ! W JAKIE GÓWNO [ UE ] NAS POLAKÓW WPAKOWALIŚCIE ??!!!!! zamiast być krajem Neutralnym robiące dobre interesy ze Wschodem i Zachodem staliśmy sie wasalami pomyleńców żydowsko-lewacko-globalnych z UE !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowiański lach ! Unia Słowian od Łaby do Władywostoku !
 • @matterhorn 20:09:49
  Czyli masz dobra pamiec, a pamietasz final tego ukladu (paktu o nieagresji) z Rosja
 • @eonmark 20:22:27
  "Putin nic nie moze, jest ofiara spisku 'rzydow'.
  Nawet placze do spolki z obama czym wzrusza dusze wielkiego bratniego narodu slowianskiego.
  W koncu to putin przyjmie na siebie role lidera ruchu anty nwo...nadanego mu przez 'rzymian'...taki los, taki dramat nie 'rzyda'."

  Ja tam ponoć rusofobką jestem... ale jakąś nadzieję w nim (Putinie) pokładałam... a Ty? straszne jest to co piszesz, ale być może to Ty masz rację?... nie wiem...

  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 20:24:17
  Ale o co chodzi? że niby ja o jakimś żydowskim spisku?
  To już nie można samodzielnie myśleć, czy jak? :)))
 • A ja chciałem zapytać odnośnie tego cytatu z Piłsudskiego, czy on to powiedział....
  przed Rewolucją, czy po Rewolucji?
 • @Astra 20:32:51
  alez oczywiscie ze nie,
  ja napisalem ze tut;lemingi zaraz narobia jazgotu i wmieszaja w to "aspekt" zydowski
  Pozdr.
 • @Oficer Prowadzący 20:26:15
  Oj tam, teoretycznie mogliby.
  Tyle tylko ze ani 'rzydzi' nie 'zadza' swiatem ani rosyjskie elity nie sa slowianskie.

  ; )

  System naczyn polaczonych...
  A i 'kuba rozpruwacz' [wedlug nowej teorii brytyjskiego badacza - 'polski emigrant - :))); ) ] juz sie rozpisywal na scianach biblijnymi cytatami mowiacymi o tym ze 'rzydzi' nie zostana znalezieni winnymi.

  ; )
 • @Jan Paweł 20:33:26
  Nie wiem :))))))))))))))))))) ale powiedział!
 • O czym rozmawiali Kaczyński z Orbanem?
  //Orban i Kaczyński zjedli wspólnie obiad w niedzickim pensjonacie „Zielona Owieczka”. Prywatne spotkanie trwało prawie sześć godzin, a po jego zakończeniu nie udzielono mediom żadnych komentarzy na jego temat. – Spotkanie odbywało się w pewnej dyskrecji. Rzeczy ważne często dzieją się w ciszy. Miejscem spotkania była Niedzica. Przypomnijmy ciekawostkę, że ten zamek należał kiedyś do Węgier. Obaj politycy doskonale zdają sobie sprawę, że Polaków i Węgrów łączą nie tylko sentymenty, ale też i interes polityczny – podkreślał Czarnecki//

  //Wymienił też punkty zbieżne dla obu krajów. – Wyraźnie widać, że na zakręcie historii Unia Europejska dzieli się na starą i nową. I ta stara chce dbać głównie o siebie. Konieczne jest reanimowanie Grupy Wyszehradzkiej, która została przez rząd Donalda Tuska poświęcona na ołtarzu współpracy z Niemcami i Francją w ramach Trójkąta Weimarskiego. Obaj premierzy Orban i Kaczyński są tego zwolennikami – wyjaśniał europoseł.

  – Jest też kwestia związana z dużą ekspansją imigrantów do Europy. Z całą pewnością warto, żeby Polska, Węgry, Czechy i Słowacja mówiły tutaj jednym głosem. Przypomnijmy, że na szczycie w październiku w Brukseli wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej, poza ówczesną premier Ewą Kopacz, były przeciwne ustaleniom przymusowej kwoty przyjęcia uchodźców. To są główne wspólne mianowniki – mówił Czarnecki.

  Jego zdaniem, „są też różnice jak stosunek do Rosji, jednak w sytuacji kryzysowej powinni szukać tego co łączy, a nie dzieli”.//

  https://pbs.twimg.com/media/CYCqQ4sWMAAmZJf.jpg

  http://niezalezna.pl/74625-o-czym-rozmawiali-kaczynski-z-orbanem-ekspansja-imigrantow-i-grupa-wyszehradzka
 • Lord
  Astra, filo....zofujesz. Odpływasz :))))))))))))////

  Oj Lordzik, Lordzik... Czy ty mnie musisz denerwować?

  Astra to jest ciężka Baba ale ja Ją lubię. Starczy?
 • @Oficer Prowadzący 20:51:17
  No to dobrze czułeś :))
 • @Astra 20:30:25
  Jezeli do tej pory nie uzyskalas ostrego ( w terminologii fotografii ) obrazu przywodcy rosji 'rzadzacego ' od 1999, nie zauwazylas ruchow jego zaplecza w kierunku odbudowy i rozbudowy sily militarnej, znikniec politycznych, dziwnych zamach wykorzystywanych jako wymowki w posunieciach geopolitycznych, przeinwestowania z okazji olimpiady, i wielu innych kwestii, to przynajmniej otworz biblie na stronie takiej a takiej i poczytaj o tym jak rosja poprowadzi koalicje panstw przeciwko centrum energetycznemu tego swiata, zakodowanego w biblii pod 'pseudonimem' 'wielkiej nierzadnicy'...
  Poczytaj o nastepstwach...swiat kleka...poczatek konca...

  To co obserwujesz jest szykowaniem sie kazdej ze stron do tego 'przedsiewziecia'...
  'Budujacy' beda rozwalac...Celem bedzie inna forma 'enterprise'.
 • @Filosemici wszelkiej maści
  Z ludźmi, którzy uważają nadal samozwańca na Kasztance za wielkiego Polaka, a także Jahwe w wersji dla goim jako Jeshue zbawcę Świata.. nie ma dyskusji.. Przejęli portal, argumentem jest.. 9mm... może być nawet nóż.. to nie prawda, że Polacy pozbawieni prawa do posiadania broni są bezsilni..

  Astra, jesteś mniejszością, nie chcesz wojny domowej..
 • @Oficer Prowadzący 21:07:22
  Pomysl na Polske w/g :


  Publicysta "Newsweeka": Skończmy z tą Polską. Niechże już ta Polska zdechnie

  //Może więc niechże już ta Polska zdechnie, będzie nam wszystkim trochę lżej – pisze publicysta 'Newsweeka" Dawid Karpiuk. Do słów dziennikarza odniósł się Wojciech Wybranowski z tygodnika "Do Rzeczy": Mam nadzieję, że dane będzie mi spotkać kiedyś autora tego tekstu. I potraktować go z całym szacunkiem na jaki zasłużył. Jak Korwin Boniego.//

  //W artykule zatytułowanym "Skończmy z tą Polską" publicysta tygodnika Tomasza Lisa opisuje swoje przemyślenia na temat tego, jak jak "PIS wziął Polskę na własność". W prezentowanej historii dochodzi do konkluzji:

  Polska historia hańby jest, niestety, długa i niespecjalnie barwna. Ludzie nowej władzy i ich medialni klakierzy zajęli w niej miejsce odpowiednio eksponowane. Na ich upadek będzie się oczywiście patrzyło ze złośliwą przyjemnością. Tylko szkoda czasu. Może więc niechże już ta Polska zdechnie, będzie nam wszystkim trochę lżej – czytamy na łamach "Newsweeka".//

  http://telewizjarepublika.pl/publicysta-quotnewsweekaquot-skonczmy-z-ta-polska-niechze-juz-ta-polska-zdechnie,28105.html#.Vo1PWKre-Ac.facebook
 • @Oficer Prowadzący 21:28:50
  Łgarzowi nikt nigdy nie wierzy, tylko czasem on sam sobie.
  A.Fredro
 • @Oficer Prowadzący 21:07:22
  //Np. opinia, że Międzymorze jest pomysłem rzymiańskim przeciw Rosji. I co z tego? Równie dobrze Ameryka jest pomysłem rzymiańskim, Niemcy są pomysłem rzymiańskim, Rosja jest pomysłem rzymiańskim, albo Brytania. A kto wie, czy nie Chiny?//

  Dokladnie tak jest.

  Sumerowie raz opusciwszy gniazdo, przeszli do realizacji planu o nazwie 'globalizacja'.

  Zobacz jak sie uklada droga z obeliskow.

  Tak szli.

  Oczywiscie inne kultury mialy wiedze z tego samego zrodla zanim sumer czesciowo przeksztalcony zlal sie w babilon, ale to sumer i egipt stoja za marszem 'wiedzy' o budowaniu globalnego teatru na tej planecie poprzez wybrzerze morza srodziemnego do europy.
  Grecja potem rzym, pozniej 'francuski lacznik' i 'wielka brytania' jedna z emanacji isztar.

  Z tamtad juz potega nowej ziemi, polnocna ameryka.
  Wielkie chiny nigdy nie bylyby w tym miejscu gdyby nie przenoszenie przemyslu ze stanow i czesciowo europy do panstwa srodka, tak jak z technologiami nuklearnymi.

  3 rzesza w duzym stopniu glowami 'rzydow' dala na duza skale technologie rakietowe, nowoczesna propagande oparta o zasady psychologi tlumu, oraz podwaliny pod technologie nuklearne, a to tylko glowne elementy z wielu innych ktore w zadziwiajaco krotkim czasie zaczelo kwitnac w niemczech.
  Kiedy mowimy o przemysle rakietowym dwuch najwiekszych 'konkurentow' zimnej wojny, usa i rosji, mowimy tak naprawde o nazistowskiej wiedzy przejetej przez obie strony.

  Gdyby usa grala na rzecz rozegrania heartlandu na swoja korzysc, to nigdy nie walilaby kasy, sprzetu oraz szkolenia w rosje podczas drugiej wojny swiatowej.
  Nie musialaby.
  A jednak swiadomie to robila.
  Malo tego, swiadomie pozwolily rosji uzyskac technologie rakietowe oraz nuklearne.
  To nie wszystko, pozwolono rosji naprzyklad na skopiowanie wahadlowca.

  No dobrze, to bylo rozdanie sprzed 65 lat.

  Kto rosje tak naprawde podniosl po implozji z 91?

  Znowu usa i europa.
  Umowy gazowe pozwolily rosji na wzrost i odbudowe potegi militarnej w regionie, a dzieki tysiacom rakiet z glowicami rosja w rozdaniu potencjalnie grozacym wywroceniem stolu, jest pelnoprawnym 'graczem'...

  Europa i rosja mogla wybrac droge inwestycji w gaz z bliskiego wschodu, mogla wybrac inne technologie, a jednak poraz kolejny dzwigneli rosje wiedzac jak to sie bedzie rozwijac.

  Sumer prowadzi globalna gre podyktowana kosmiczymi celami.

  Rozpisali scenariusz na wiele elementow dozowanych przez wieki historii, dajac dostep 'statystom' do jego zawartosci, ktora dzieki wiodacym aktorom przy aktywnym ale nieswiadomym udziale statystow realizuja.


  Ja wiem ze dla Ciebie to moze byc fantastyka, pierdoly...a i z komentarza nie masz szans wywnioskowac jak prawdopodobna to moze byc teoria jezeli wogole.

  Ja zajmuje sie tym od dekady i nie rzucam haselek dla poklasku u gimnazjalistow albo z deficyt wartosci wlasnego ego : )))


  Nie zastanawialo Ciebie nigdy dlaczego usa wsparlo rosje i dopuscilo ja do posiadania technologii?

  Ja wiem ze jestesmy programowani w szkolach na okreslone wersje historii, ktorych z reguly nie sprawdzamy, naprzyklad zadajac proste pytania.

  Dlaczego usa stoi za industrializacja chin?
  Kosztem wlasnego podworka, takie detroit jest tylko symbolicznym pomnikiem tej polityki.

  Powiesz ze to plan w celu unifikacji swiata, rownomiernemu rozlozeniu centrow produkcyjnych i konsumpcyjnych wzajemnie uzaleznionych...ze to taka prosta struktura, przepis na globalizacje w swiecie roznych kultur, jezykow, geografii...

  Ok, ale np. dlaczego w takim razie dzielic sie bronia masowej destrukcji?

  Gdyby chcieli zglobalizowac swiat, polaczyc go siecia wzajemnych uwarunkowan tak by zaden duzy region nie chcial i nie mogl sie oderwac proawdzac do ruchow rozprezajacych jeden swiat, ustalona 'centrala' nie rozdzielalaby broni nuklearnej dajac ja osilkom.
  Gdyby chciano przy realizacji planu globalizacji upewnic sie zeby stworzyc trwala strukture, nie rozdawaliby poszczegolnym graczom naladowanych koltow...

  Tak sie robi z zamiarem doprowadzenia do 'jatki' po tym jak 'ktos narwany' umiejetnie podebrany, wywroci stolik.

  Jezeli jestes w dodatku autentycznie 'wierzacym chrzescijaninem' to slyszales zapewne o bibli a w tej wlasnie ksiedze opisany jest caly mechanizm powstania globalnej cywilizacji i jej ognistego upadku.
  Zreszta biblia jest tylko jedna z wielu tego typu przekazow wzajemnie sie uzupelniajacych.
 • *****
  czy dwie osoby z "prowincji " mogą coś zmienić na światowych salonach ?za póżno , o ćwierć wieku , teraz gdy wszystko sprzedane ,gdy "zachodni kapitał " przejął co było do przejęcia ,pozostają dwa wyjścia , dalsze usługi i pozory gry w "pierwszej lidze" albo powrót w objęcia zawsze gotowej do troski i wyjątkowo "opiekuńczej " Federacji Rosyjskiej ,sytuacja podobna do gry w szachy, gdzie pionek ma też szansę na zmianę statusu ale gdy gra się z faworytem i jedynie z założeniem ,że "jakoś to będzie ", to nie ma co liczyć na jakieś przypadkowe pozyskanie hetmana
 • @Oficer Prowadzący 22:12:24
  //O tym, że Chiny podniosła Ameryka, to już dawno pisałem na neonie i nikt mi nie wierzył.//

  Pisales o tym po mnie, a ja po innych : )))

  Trzymajmy sie faktow.


  Pewnie, mozna powiedziec zdanie o braoku rumunskim z nadzieja ze tam sprowadzisz argumenty ktore przytaczam, ale to tak nie dziala.

  Nie jest latwo zrobic bron nuklearna.

  ROsja dostala ja od stanow kiedy te ja wsparly przeciwko niemcom i wpuscily do berlina.
  Dostala 'swoj przydzielony zestaw' naukowcow ktorzy przetransferowali ta technologie do zwiazku radzieckiego.

  W usa nazywali ten konyngent 'paper clip'...

  Rosja miala swoj 'pseudonim' na ta grupe operacyjna.

  Swiat jest wpsolzalezny to fakt, ale zostal takim stworzony przez konkretne centra ktore porozdawaly technologie zaglady wszystkim stronom.

  To jest wymowne, tak jak twoje splaszczanie, infantylizowanie egzystencjalnych zagadnien.


  Jestes tym wierzacym chrzescijaninem czy nie?
 • @Oficer Prowadzący 22:16:01
  no jasne , chodzi mi tylko o to , by pogodzić się z pewnym dyskomfortem pozostania statystą , może kiedyś tam , następnym pokoleniom uda się zagrać na pierwszym planie
 • @Oficer Prowadzący 22:12:24
  //Zapewne są jakieś odwieczne archetypy władzy, ale one nie wynikają ze spisku Sumerów, tylko ze stałości natury ludzkiej (i zasad społecznych) w zmieniającym się anturażu tego, co zmienne.//


  Wlasnie dlatego ze nie posiadasz tej wiedzy, nie jestesmy w stanie znalezc zadnej wspolnej plaszczyzny.

  Ty widzisz w tym rumunski barok, ja z twojej strony ignorancje.

  Wiesz dlaczego europe upodobaly sobie konflikty o najwiekszej skali?

  Albo dlaczego polska ma numer kierunkowy 48 a anglia 44 ?


  : )))
 • @Oficer Prowadzący 19:47:04
  " ''wśród tematów poruszanych w trakcie spotkania były m.in. wspólne stanowisko odnośnie przyszłości Wielkiej Brytanii w UE''"

  Co oni sobie powiedzieli tego się nie dowiemy i chyba o to chodziło...
 • @puuuq 22:29:46
  Na pierwszym planie mze teoretycznie zagrac kazdy statysta.

  : )))

  I niejeden w histori gral oraz gra.

  Tyle tylko ze role przydziela rezyser przez asystentow a jak sie jakiemus aktorowi zdarzy zagrac na spontonie co nagina scenariusz, robia ciencie, i zaczynaja od nowa, czasem zastepujac niezdolnego aktora albo niepokornego innym, karnym.
 • @matterhorn 20:09:49
  "Wierzy Pani w to,że Kaczyńskiemu można coś wytłumaczyć?Chyba Pani pamięta reakcję Kaczyńskiego na spotkanie Orbana z Putinem."

  Pamiętam... niech się chłopak zacznie w końcu uczyć od mądrzejszych :))))
 • @Zbójnicki pies 20:42:07
  Co Ty mi tutaj wklejasz "Niezależną" hę?

  "Prywatne spotkanie trwało prawie sześć godzin, a po jego zakończeniu nie udzielono mediom żadnych komentarzy na jego temat."

  ... i tyle wiedzą.. co ja napisałam w swoim wpisie.. i tak ma zostać!
 • @eonmark 21:08:05
  Więcej zauważam jak myślisz... niestety :(

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 21:20:29
  "Astra, jesteś mniejszością, nie chcesz wojny domowej.."

  Co Ty nie powiesz? wiesz czego chce większość?... gratulacje!
 • @Oficer Prowadzący 22:40:52
  //Ruscy dostali bombę, bo tak się umówili. Musieli mieć gwarancję, że będą supermocarstwem i że będą dysponować argumentami na to. Inaczej tacy ludzie jak Patton zrobili by im z tyłków jesień średniowiecza.//


  Jestes inteligentym czlowiekiem, a jednak potrafisz sobie zaprzeczyc w jednym zdaniu.

  Jezeli usa ruskim zrobilaby jesien sredniowiecza z tylkow...no cytuje klasyka : ), bo usa mialy po swojej stronie wszystkie argumenty:

  -to rosja byla atakowana przez najwieksza armie konwencjonalna w europie
  to rosja posiadala najwiekszy obszar ladowy na swiecie ktory sprawia wielka trudnosc w kontroli z racji odleglosci oraz klimatu i uksztaltowania nawet w 21 wieku a co dopiero w latach 40-stych
  -rosyjska armia byla przestarzala z ogolnego punktu widzenia...


  A usa mialy nowoczesny sprzet, wielka gospodarke, bezpieczna izolacje ze strony dwuch oceanow, wspolpracownika pod postacia jakby nie patrzec wcale nie slabej brytani, w dodatku juz pracowaly na wlasna reke nad technologia nuklearna...

  To czego sie obawialy stany ze musialy ulec rzadanion rosji?

  To calkiem tak, jakbys uzbrojony w mlotki, napadniety przez bandziora rzadal od gangstera pelna gemba jednej z dwuch rakietnic w zamian za to ze on ci pomoze w przegrywanej przez ciebie walce...

  : )))


  Rosja dostala technologie nuklearne i rakietowe w celu zgodnym z zamierzeniami rezyserow globalnego spektaklu, anie dlatego ze wymogla to na tych ktorzy przyszli jej z pomoca.


  Nie wiem dlaczego ludzie maja taki problem z wyciaganiem oczywistych wnioskow z obserwacji historycznych wydarzen?
 • @Astra 22:39:19
  //Więcej zauważam jak myślisz... niestety :(//


  i nadal masz nadzieje ze putin uratuje swiat?

  : )))
 • @Oficer Prowadzący 22:40:52
  //A przecież mogli trzymać z Niemcami, i to Ameryka musiałaby poświęcić te 25 milionów.//


  Nie mogli trzymac z niemcami, bo to ameryka wspolsponsorowala 3 rzesze, tak jak pozniej zwiazek radziecki.

  Ruskie hitlera tez przed bunkrem spalonego znalezli?

  A stalin i adolf tylko zbiegiem okolicznosci ksztalceni byli przez jezuitow?


  : )))
 • ...
  Wprowadzający cytat "Jeżeli naród największych..." jest fałszywy, te słowa podobno nie padły nigdy z ust Orbana. Pozdrawiam (5) za notkę...
 • @Oficer Prowadzący 22:45:49
  Mam nadzieje, że grube sprawy tam były...

  "Sama wiesz, że wszystko da się załatwić na telefon." :)))))))))))))))))))
  Żartujesz chyba, czy rozmawiałeś z Merkel? ona też przez telefon gadała o wszystkim :))

  A Cameron jest w tym wszystkim najmniej ważny... on rozgrywa Polaków tam na wyspach i tyle..
 • @eonmark 22:53:17
  "i nadal masz nadzieje ze putin uratuje świat?"

  Ty chyba blogerów pomyliłeś. A gdzie ja tak kiedykolwiek napisałam? hę?

  Świat mogą uratować jedynie zwykli ale świadomi tego ludzie... a oni wiedzą,że politycy, zwłaszcza ci "światowi" chcą go unicestwić... chyba też zdajesz sobie z tego sprawę?
 • @Oficer Prowadzący 22:40:52
  //Normalna dyplomacja do której nie trzeba podtekstów. Nie należy mnożyć bytów bez potrzeby.//

  ...wnikania w sedno spraw - powinienes dodac.

  Natomiast one istnieja.Te podteksty.


  //Może i jestem tym chrześcijaninem, ale na pewno nie jestem ani gnostykiem, ani kabalistą, ani radiestetą.:))))//


  Jezeli jestes chrzescijaninem to wiesz co rzecze swieta ksiega ktora jest podstawa twojej wiary?

  Czy nie wiesz jaki jest final ziemskich zabaw chlopcow rozkochanych w geopolityce?  //Globalne know how oparte na długiej historii i jakimś elemencie religijnym mają tylko rzymianie, którzy w dodatku opierają się na fenicjanach. Sumerowie nie mają ciągłości.//


  Alez maja sumerowie ciaglosc, wlasnie w religiach wyroslych z nurtu tkzw. abrahamowego.

  Moge to udowodnic, oczywiscie nie w komentarzu ; )

  Tylko do tego potrzeba lat prawdziwych prywatnych studiow nierozlacznych z pasja dazenia do poznania jak najlepszej jakosci prawdy o naszych poczatkach.

  Z tego co sie juz zorientowalem, bez obrazy , na tym polu jestes layperson.
 • @eonmark 22:35:21
  chodziło mi tylko o główną rolę .....ale widzę ,że dalej kombinujesz , tym bardziej dzisiaj gdy ta Korea "pręży muskuły" , i to północna , a stąd już blisko do "króla północy" ...:)), nawet gdyby już jutro doszło do jakiejś atomowej pożogi , to będzie to tylko jeszcze jeden epizod w dążeniu do zaspokojenia zwykłej ludzkiej ciekawości
 • @Oficer Prowadzący 22:40:52
  //A w dodatku Chrystus wszystko wywrócił. Jest kwestią czasu, kiedy uniwersalizm zdominuje te wszystkie pierwotniaki, aczkolwiek ostatnie parę stuleci mamy regres cywilizacji.//

  Chrystus nie istnial w takiej formie w jakiej przedstawiaja go skorumpowane ewangelie.

  W trakcie ludzkiej historii na tej planecie, pojawiaja sie luzdzie ktorzy widza wiecej...wpisujac sie w forme archetypow.

  Nauki spisane w ewangeli niczego nie wywracaja, byly znane na setki lat wczesniej w grecji, a na tysiace lat wczesniej w egipcie i sumerze.

  Stamtad wszystko sie 'rozeszlo'...doslownie i w przenosni oficerze.

  : )

  Juz app spiewali ze wywracanie stolow to stara sztuczka


  https://www.youtube.com/watch?v=NNiie_zmSr8
 • @Astra 22:38:12
  zrozumiano !!!! 8-)))))))))
 • @Astra 23:00:30
  //"i nadal masz nadzieje ze putin uratuje świat?"

  Ty chyba blogerów pomyliłeś. A gdzie ja tak kiedykolwiek napisałam? hę?//


  Astro, przeciez przed chwila sama napisalas:


  //Ja tam ponoć rusofobką jestem... ale jakąś nadzieję w nim (Putinie) pokładałam... a Ty?//


  Jezeli pokladasz jakas nadzieje w putinie, to w dodatku zaprzeczas swoim innym slowom:

  //Świat mogą uratować jedynie zwykli ale świadomi tego ludzie... a oni wiedzą,że politycy, zwłaszcza ci "światowi" chcą go unicestwić... //


  Albo pokladasz jakas nadzieje w putinie, albo w zwyklych swiadomych ludziach...


  Putin zbiera sily na AS...

  Swiat jest przesadzony, jezeli do konca beda trzymac sie plany spisanego glownie w biblii.
  Moim zdaniem beda, bo:

  http://i.imgur.com/ZV8RBwo.jpg

  ziemia cyklicznie hoduje okreslona liczbe nosicieli dusz ktore transportuje w okolice ( to innym razem ) kiedy zostana osiagniete zalozone proporcje oraz punkt krytyczny.

  Dlatego tacy aktorzy:

  http://i.imgur.com/atUavSO.jpg

  http://i.imgur.com/uuwe14m.jpg

  http://i.imgur.com/XRlezgO.jpg


  beda nawet plakali do kamer, zeby tylko przekonac swoje trzodki do okreslonych ruchow.


  http://i.imgur.com/ChmZt79.jpg
 • @Oficer Prowadzący 23:00:56
  //Rosja nie miałaby z niczym problemu, gdyby trzymała z Niemcami, tak, jak na początku.//


  Przypominam ze to nazisci zaatakowali rosje, a nie odwrotnie.
  Nazisci, siedzieli w kieszeni wall street a to finansowe ramie watykanu.
 • @Oficer Prowadzący 23:00:56
  //Cały problem polega na tym, że Amerykanie nie chcieli poświęcać dziesiątków milionów ludz, aby wygrać z niemiecko-rosyjską Eurazją, więc musieli zagwarantować ruskim terytoria i atrybuty.//

  To znowu nie trzyma wody...

  Usa nie musialy tracic dziesiatkow milionow...

  Po pierwsze mogly pospuszczac bomby nuklearne na niemcy i rosje.

  To fakt, mialy je pierwsze a w tej 'materii' przewaga czasu jest czynnikiem krytycznym.

  Po drugie rosja mogla dostac europe wschodnia i poludniowo-wschodnia bez dostepu do technologi masowego zniszczenia.
  Znowu pomijasz ta kwestie.
  To krotkowzroczne.
  Imperium z gospodarka, flotylla i technologia, w dodatku chronione dwoma oceanami dyktuje warunki, a nie byle osilek w komitywie z dziadowska namiastka imperium ktorego lwia czesc przypada na puszcze, tajgi, gory i bagna.
 • @Oficer Prowadzący 23:00:56
  //Cały problem polega na tym, że Amerykanie nie chcieli poświęcać dziesiątków milionów ludz, aby wygrać z niemiecko-rosyjską Eurazją, więc musieli zagwarantować ruskim terytoria i atrybuty. Dlatego ruscy zmienili front.//

  Z tego co pamietam, do zmiany frontu zmusil rosje atak niemiec...a tajemnica poliszynela jest ze za tym siedzial kapital z wall street.
 • @puuuq 23:06:05
  //chodziło mi tylko o główną rolę .....ale widzę ,że dalej kombinujesz , tym bardziej dzisiaj gdy ta Korea "pręży muskuły" , i to północna , a stąd już blisko do "króla północy" ...:)),//

  Kombinujesz?

  Przerabialem to lata temu.


  : )


  Rosja szykuje sie na ASa.
 • @Oficer Prowadzący 23:32:47
  Ile dywizji ma Papiez 8-)))))))
  Dobranoc
 • @eonmark 23:24:10
  Nie manipuluj... nieładnie :(
  Jakąś nadzieję, że stanie na przeszkodzie zalewowi islamu w europie, tylko tyle..

  "Swiat jest przesadzony, jezeli do konca beda trzymac sie plany spisanego glownie w biblii."

  Wiem jedynie, że przyszłość zna tylko BÓG... tylko i wyłącznie.

  PS
  Proszę, nie zaśmiecaj mojego bloga tymi obrazkami.. oki? :))
 • @Oficer Prowadzący 23:10:28
  //Ameryka przygotowywała się (do lat 30-tych) do wojny z Anglią, więc Anglia zrobiła Ameryce wielki kryzys.//


  Oficerze, a to ponoc ja orbituje : )))

  Anglia nie zrobila ameryce kryzysu ktory ta zaaranzowala sama na wlasne zamowienie.
  To ze anglia gra w scislej orkiestrze z usa to oczywiscie oczywista oczywistosc.

  Hitler 'przewidywal' na poczatku lat 20-tych ze jak sie wycofa z niemiec zagraniczny kapital to niemcy zostana w czarnej d..ie.

  Tak sie stalo, a hitler zaczal jawic sie w oczach czesci narodu jako prorok.
  Bezrobocie w nieczech skoczylu z kilku do 25 w pare miesiecy po tym jak przez caly swiat przelala sie fala upadkow fabryk.

  Dzieki temu ze usa zorganizowaly krach, mogly doprowadzic do trnasformacji spolecznych u siebie i w europie, wyprowadzajac na fali marazmu i rozczarowania spoleczenstw takie jednostki jak hitler, ktorego wspierala finansowo.
  Byl ich fasada, za ktora sie kryly dalekosiezne cele geopolityki.
 • @Oficer Prowadzący 23:32:47
  //Niemcy zaatakowali Rosję uprzedzając jej atak na siebie. Zresztą i tak do bitwy na łuku kuskim trwały tajne negocjacje niemiecko-rosyjskie.//

  I dlatego wehrmacht wszedl w rosje jak w maslo?

  Cos slabo sie szykowali na te niemcy, a po drodze mieli jeszcze polkse ktorej wbili wczesniej niz w plecy.


  Stalo sie tak jak mialo stac.

  Rosja dostala niezbedne technologie ktore pozwolily na powstanie dwuch bytow niezbednych z punktu widzenia dlugofalowej GRY.

  Jednym byla nastepczyni ligi narodow - UN, drugim byla zimna woja ktora urodzila NATO.

  Tylko dzieki ziemnej wojnie mozna bylo realizowac przygotowania do globalnego zniszczenia cywilizacji.
  Zrobili pierwsza wojne po to by wywolac druga, a kiedy konczyli druga juz szykowali podwaliny trzeciej...ostatniej TAK wielkiej wojny w tym cyklu PRCESYJNYM ktory trwa niespelna 26000 lat a ktorym isteniniu wiedzialy wszystkie wilkie starozytne kultury.

  Dlaczego polska ma numer kierunkowy 48, to nie przypadek.


  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 23:34:28
  Na swoim gruncie ochrania go straz szwajcarska.
  Taka symboliczna symbioza.
  Watyjkan trzyma sejfy w szwajcarii a oni pilnuja gospodarzy watykanu.

  Natomiast sznurkami polaczony jest ze wszystkimi niezbednymi globalnymi osrdokami 'mocy' na tej planecie.
  Razem modeluja tkanke poglowia.

  Przyjrzyj sie temu smokowi w watykanie, albo lepiej, zastanow sie o co chodzilo rafaelowi w jego malowidle ilustrujacym otrzymanie znaku przez konstantyna, tam 'spada smok'...
 • @Astra 23:35:30
  //Nie manipuluj... nieładnie :(
  Jakąś nadzieję, że stanie na przeszkodzie zalewowi islamu w europie, tylko tyle..//


  Nie czytam Tobie w myslach Astro, skad mam wiedziec co innego mozesz miec na mysli piszac ze pokladasz w nim nadzieje jak nie wlalka z mitycznym nwo?

  Islamem sie nie martw, i tak nic nie poradzisz, zalew bedzie jeszcze jakis czas kontynuowany.

  Jak wybuchnie wojna, glownym zmartwieniem bedzie promieniowanie, brak zywnosci, ogolny chaos.

  Ale z tym jeszcze nie sa gotowi.

  Najpierw atak na centrum energetyczne.
 • @eonmark 23:32:05
  //...Rosja szykuje sie na ASa...//..........zawsze jest tak ,że ktoś chce zabrać komuś coś , to jest zwyczajny proces dla wszystkich istot żywych czyli w przypadku ludzi ciągła walka , która w zależności od epoki i co za tym idzie udoskonalonych metod zabijania przyjmuje różne formy a te z kolei decydują o liczbie ofiar czyli nawet gdyby człowiek zdołał "wykosić " się na tyle skutecznie ,że nie pozostałby nikt , to zakończy swoją historię w sumie nawet nie aż tak bardzo długą w stosunku do samej planety , osobiście życzę lepszego scenariusza dla przyszłych pokoleń , niech też mają szansę na swoje przygody
 • @puuuq 00:07:50
  Ty naprawde widzisz w ziemi i naszej obecnej cielesnej formie prrzypadek?

  Ziemia nie jest miejscem docelowym.

  Tu nie potrzeba religii, nie potrzeba wielkiej filozofii.

  Nie wiem ile razy przygladales sie noca niebu, dlamnie to chleb powszedni.
  Fotografuje je dla wlasnych celow i przyjemnosci.
  Chwila zastanowienia nad tym co obserwujemy, odrobina wyobrazni a naturalna staje sie mysl ze ziemia jest polaczona czescia wielkiej calosci.

  Stoisz na malenkiej wyspie z jedna palma, otoczonej morzem i oceniasz rzeczywistosc tylko w oparciu o to co znasz ze swoich obserwacji na niej.

  tam w oddali widac zarysy szczytow gor na innych wyspach i kontynentach puuuqu.

  Chociaz niemasz jeszcze takiej lodzi, ktora podrozuje po niebosklonie faraon, kiedys sie pojawi...bo zawsze byla, jest wpisana w matriks fizycznego swiata odbijajcego wielka mysl.


  W cernie juz pracuja nad otwarciem portu ; )

  Morzem jednak przemieszczaja sie rozne byty, rowniez piraci.
  Czasem wyjdzie jakas afrodyta...
  :)))
 • @eonmark 00:19:21
  //Chociaz niemasz jeszcze takiej lodzi, ktora podrozuje po niebosklonie faraon,//

  w sumie to ona jest caly czas gdzies z ziemi widoczna na horyzoncie...

  Predzej czy pozniej kazdy skorzysta z jej przeznaczenia.
 • @eonmark 00:19:21
  może Cię zaskoczę ale mam swój własny i to od dobrych 20 lat teleskop czyli mam za sobą setki nieprzespanych nocy , niestety nie mam takiej wyobrażni jak obserwatorzy nieba sprzed tysięcy lat , którzy dopatrzyli sie na nim pentagramów , swastyk czy "młynka Sampo" i to bez "wspomagaczy " , dla mnie takie patrzenie to jedynie jakaś tam forma przyjemności , poznałem też historię religii i kultów , gdzie przeważnie przemoc decyduje o ich powodzeniu i popularności ale samo życie jest na tyle dużą wartością ,że coś poza nim wydaje się jakby zbędne , a nawet przerażające , wieczne trwanie ,niezależnie od jakości tego trwania to musi być wynalazek człowieka , jakiejś tęsknoty za dłuższym życiem bo tu trzeba pamiętać ,że ci co to wymyślili najczęściej umierali znacznie wcześniej niż ludzie póżniejszych epok
 • @puuuq 00:52:02
  Jestem mile zaskoczony.
  Obserwacje nieba bywaja odprezajace.
  W naszym fyrtlu szczegolnie efektownie wyglada koniunkcja ksiezycow jowisza.

  Figury geometryczne ktore tworza symbole obserwowanych planet czy gwiazd nie sa przypadkowe u starozytnych.
  Niosa ze soba konkretna informacje.

  Wszystkie starozytne kultury posluguja sie wielka liczba identycznej symboliki.

  Ono ma jedno zrodlo pochodzenia.

  Czy wiesz o tym ze we wszystkich kulturach powtarza sie 4, 8, 12 i 16 ramienny symbol gwiezdny?

  Fakt jest taki ze te kultury uzywaly substancji halucynogennych, glownie grzybow o okreslonej wlasciwosci...

  Jeszcze sporo musisz sie dowiedziec o ich wiedzy zeby moc zaczac analizowac co oni wlasciwie mowia.
 • to spotkanie zorganizowano dla odwrócenia uwagi...
  http://m.neon24.pl/01529de80322702e7edbd35e827882cd,0,0.jpg
  to nie był żaden szczyt "wielkiego wodza narodu" – to maskarada dla zakrycia decyzji PiS ws. ściągania nad Wisłę imigrantów :(((
 • @Astra dałem 5+++! a tu bardzo dobry ruch Jarosława i PiS! JEST JUŻ WYCIE!
  tej poubeckiej skorumpowanej mafii!! Jawność oświadczeń majątkowych przesądzona!!!. Sędziowie ujawnią swoje majątki! Do tej pory oświadczenia sędziów, prokuratorów oraz ministrów miały status informacji niejawnych, a ich upublicznienie zależało wyłącznie od woli zainteresowanych. To się jednak zmieni - jeszcze w tym tygodniu do Sejmu ma wpłynąć projekt poselski, który będzie zmierzał do ujawnienia majątków - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". - Wobec nowego projektu negatywnie odnosi się całe środowisko sędziowskie. Ich zdaniem jawność oświadczeń majątkowych może być dla nich źródłem zagrożenia. Sędziowie zwracają również uwagę, że żadna władza nie jest przychylna sędziom, ale ten pomysł wzmacnia podejrzenia, jakoby zawód ten łączył się bezpośrednio z korupcją. Tym bardziej że w projekcie PiS znalazły się przepisy o stworzeniu pionu, który miałby zajmować się ściganiem przestępczości wśród sędziów i prokuratorów - czytamy w dzisiejszym "Dzienniku". Ps....No w końcu jakaś konkretna decyzja odnośnie uporządkowania kwestii korupcji w sądownictwie. Teraz będzie można łatwiej przyłapać takiego nieuczciwego sędziego za branie łapówek. Wyroki za łapownictwo w wymiarze sprawiedliwości powinny być bardzo surowe włącznie z przepadkiem mienia w całości. Dopiero teraz podniesie się lament o ograniczeniu swobód obywatelskich. To środowisko wymaga gruntownej przemiany i jest to opinia wyrażana przez ludzi z tej branży którzy nie godzą się na patologie występujące w tej grupie. Wielkie brawa dla Rządu. Wtedy będzie zastosowana reguła , że wszyscy są równi wobec prawa. A nie jak dotychczas, że są równi i równiejsi. To jest MUS i powinien być od dawna: nie ma żadnego przymusu bycia urzędnikiem państwowym. komu się nie podoba - WYPAD! jeśli naród płaci komuś wysokie pensje, to chce wiedzieć KOMU. takie to trudne do zrozumienia, panowie urzędnicy państwowi?
 • @Astra PiS POWINIEN TYLKO REAKTYWOWAĆ PONIŻSZĄ USTAWĘ, MA GOTOWCA!
  Pomyśleć, że kiedyś w imię prawa urzędnik mógł ponieść karę śmierci. :
  Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników.

  Art. 1. Urzędnik, winny popełnienia w związku z urzędowaniem i z pogwałceniem obowiązków urzędowych i służbowych:

  1.kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia), albo udziału w tychże (art. 51 k. k. ros. Z r. 1903, § 5 austr. u. k. z r. 1852, §§ 47 – 49 niem. k. k. z r. 1871), jeśli mienie skradzione lub przywłaszczone (sprzeniewierzone) było mu dostępne lub powierzone z powodu służby lub stanowiska służbowego;

  2.oszustwa lub udziału w niem (art. 51 k. k. ros. Z r. 1903, § 5 austr. u. k. z r. 1852, §§ 47 – 49 niem. k. k. z r. 1871), jeśli oszustwo popełniono w ten sposób, że winny w zamiarze osiągnięcia dla siebie lub osoby trzeciej nieprawnej korzyści majątkowej wyrządził innemu szkodę majątkową przez wprowadzenie w błąd lub utrzymywanie w błędzie za pomocą przedstawienia okoliczności fałszywych, albo przekręcania lub ukrywania prawdziwych - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.

  Art. 2. Urzędnik, winny:

  1.przyjęcia bądź podarunku lub innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy takiego podarunku lub innej korzyści majątkowej, danych w zamiarze skłonienia go do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, albo żądania takiego podarunku lub korzyści majątkowej;


  2.innego przestępstwa służbowego, popełnionego z chęci zysku i z pogwałceniem obowiązków urzędowych lub służbowych w b. dzielnicach rosyjskiej i pruskiej, a w b. dzielnicy austriackiej nadużycia władzy urzędowej, popełnionego z chęci zysku

  - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.


  Art. 3. Urzędnik winny przyjęcia w związku z rozstrzyganiem spraw urzędowych lub służbowych bądź podarunku lub innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy takiego podarunku lub korzyści majątkowej, danych be zamiaru skłonienia go do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, albo żądania takiego podarunku lub korzyści majątkowej, ulegnie karze ciężkiego więzienia (domu karnego) od lat 4 do 15.


  Art. 4. Winny udziału w przestępstwach, przewidzianych a art. 1 i w ust. 2 art. 2 tej ustawy, o ile udział taki nie pociąga za sobą kary surowszej w myśl art. 1, będzie karany ciężkim więzieniem (domem karnym) od 4 do 15 lat; jeśli zaś winny dopuszcza się takiego przestępstwa zawodowo – będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.


  Art. 5. Kto osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich,chociażby bezskutecznie, skłania urzędnika za pomocą podarunku, bądź innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy tychże do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, lub dopuszcza się udziału w przestępstwie, przewidzianem w ust. 1 art. 2 niniejszej ustawy – będzie karany ciężkim więzieniem (domem karnym) od 4 do 15 lat; jeśli zaś winny dopuszcza się takiego przestępstwa zawodowo – będzie krany śmiercią przez rozstrzelanie.

  Kto osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich,chociażby bezskutecznie, skłania urzędnika do przestępstwa, przewidzianego w art. 3 niniejszej ustawy, lub w tem ostatniem przestępstwie dopuszcza się udziału, będzie karany więzieniem (w b. dzielnicy austriackiej – ścisłym aresztem) od 1 miesiąca do 1 roku.

  Jednak będzie wolny od kary ten, kto przyczyni się do wykrycia lub udowodnienia dokonanego przekupienia, zanim władza, powołana do ścigania, dowie się o jego czynie.


  Art. 6. Przepisy ustaw karnych dzielnicowych o prawie nadzwyczajnego łagodzenia lub zamiany kary nie stosują się do przestępstw, przewidzianych w niniejszej ustawie; wszakże w wypadkach mniejszej wagi lub w razie uznania okoliczności łagodzących sad wymierzy za przestępstwa, przewidziane w art. 1 – 5 ustawy niniejszej, w miejsce kary śmierci, karę ciężkiego więzienia (domu karnego) od lat 4 do 15, karę zaś ciężkiego więzienia (domu karnego) od lat 4 do 15 wyznaczy w rozmiarze od 1 roku do 4

  lat.


  Art. 7. Przestępstwa, wymienione w art. 1 – 4 i cz. 1 art. 5 niniejszej ustawy, uważane będą za zbrodnie; przestępstwo, przewidziane w cz. 2 art. 5 za występek.

  Usiłowanie będzie karane na równi z dokonaniem.

  Karom za udział, przewidzianym w art. 4 i 5 niniejszej ustawy, ulegają również osoby, nie będące urzędnikami.


  Art. 8. W wypadku przestępstw, przewidzianych w art. 2, 3 i 5 niniejszej ustawy, należy otrzymany podarunek lub wartość tegoż uznać za przepadłe na rzecz Skarbu Państwa.

  Art. 9. Urzędnikiem w rozumieniu ustawy jest ten, kogo odpowiednia ustawa karna w chwili popełnienia przestępstwa za urzędnika uważa (art. 636 cz. 4 k. k. ros. Z r. 1903, § 101 austr. u. k. z r. 1852 i § 359 niem. k. k. z r. 1871).


  Art. 10. Ustawa niniejsza nie stosuje się do osób, które w chwili popełnienia przestępstwa nie ukończyły lat 21; nie dotyczy to przestępstwa, przewidzianego w cz. 2 art. 5 ustawy niniejszej.


  Art. 11. Przepisy ustawy niniejszej nie stosują się do udziału, przewidzianego w § 49a niem. k. k. z r. 1871, tudzież do wypadków, przewidzianych z art. 151 cz. 3 k. k. ros. Z r. 1903 i w § 9 austr. u. k. z r. 1852).


  Art. 12. Przepisy szczególne ustaw karnych, stanowiące o karach łagodniejszych lub o bezkarności kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia), nie będą stosowane do urzędników, odpowiadających według ustawy niniejszej. Jeśli jednak winny kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia) dobrowolnie zwrócił mienie kradzione lub przywłaszczone (sprzeniewierzone), albo w inny sposób wynagrodził szkodę, zanim jego wina ujawniona została przed władzą do ścigania przestępstw powołaną, - wolny

  będzie od kary.  Art. 13. Sprawy o przestępstwa, przewidziane w ustawie niniejszej, o ile nie stosuje się postępowania uproszczonego, rozpoznawane będą co do winy i kary we wszystkich instancjach przez sad karny w składzie 3 sędziów państwowych.

  W b. dzielnicy rosyjskiej wyroki sadu pierwszej instancji we wszystkich sprawach, do których stosuje się niniejsza ustawa, są ostateczne i mogą być zaskarżone jedynie przy odpowiednim zastosowaniu przepisów o zaskarżeniu wyroków w drodze kasacji.

  Jeżeli przestępstwo jest zbrodnią, należy wyznaczyć oskarżonemu obrońcę z urzędu, o ile nie ma on obrońcy z wyboru.

  W b. dzielnicy austriackiej stosuje się odpowiednio przepis § 341 proc. kar.


  Art. 14. Winni przestępstw, popełnionych przed wejściem w życie ustawy niniejszej, ulegną karze w myśl ustaw dotychczasowych, o ile przepisy ustawy niniejszej nie przewidują łagodniejszej kary.

  Art. 15. Do osób wojskowych należy stosować ustawę z dnia 1 sierpnia 1919 r. (Dz. Pr. Nr 64, poz. 386) ze zmianami, zawartymi w ustawie z dnia 17 grudnia 1920 roku (Dz. Ust. z 1921 r. Nr 2, poz. 4).

  Przepisy ustawy niniejszej stosują się odpowiednio i w wypadkach, gdy przestępstw, przewidzianych w art. 4 i 5 dopuszczono się odnośnie do osób, podlegających sadownictwu wojskowemu.


  Art. 16. Rada Ministrów władna będzie uchylić moc obowiązującą ustawy niniejszej uchwałą, zatwierdzoną przez Naczelnika Państwa i ogłoszoną w Dzienniku Ustaw. Z chwilą wejścia w życie tej uchwały postanowienia ustaw karnych, uchylone, zmienione, lub ograniczone w swem działaniu skutkiem przepisów ustawy niniejszej, odzyskują moc prawną.


  Art. 17. Ustawa niniejsza wchodzi w życie z dniem jej ogłoszenia; równocześnie traci moc ustawa z dnia 30 stycznia 1920 r. w przedmiocie odpowiedzialności urzędników za przestępstwa, popełnione z chęci zysku (Dz. Ust. Nr 11, poz. 60) tudzież rozporządzenie Rady Obrony Państwa z dnia 6 sierpnia 1920 r. (Dz. Ust. Nr 73, poz. 501) w przedmiocie poddania przestępstw, popełnionych przez urzędników z chęci zysku, orzecznictwu sądów doraźnych, oraz oparte na nim rozporządzenie Rady Ministrów z dnia

  16 lutego 1921 r. (Dz. Ust. Nr 18, poz. 101).


  Art. 18. Wykonanie tej ustawy należy do Ministra Sprawiedliwości, a w b. dzielnicy pruskiej – do Ministra b. Dzielnicy Pruskiej w porozumieniu z Ministrem Sprawiedliwości.


  Marszałek: Trąmpczyński

  Prezydent Ministrów: Witos

  Minister Sprawiedliwości: w. z. Dr. J. Morawski

  Minister b. Dzielnicy Pruskiej: W. Kucharski.
 • @eonmark
  To z jakiego powodu Polska ma numer kierunkowy 48 ? Dwa razy fakt ten poruszyłeś, ale nie wyjaśniłeś.
 • @Astra
  Szwajcarski generał apeluje: Zbrójcie się przeciw imigrantom.(według naszych nadgorliwych poubeckich prokurwatur to mowa nienawiści! No i ten generał zostałby przez "polską poubecką prokurwaturę oskarżony o sianie nienawiści wobec miłujących pokój muzułmanów i przez poubecki sąd/sędziego skazany jak ta nieszęsna pani Olga!)..Szwajcarski generał Andre Blattmann zaapelował do swoich rodaków, by zaczęli się dozbrajać w celu uniknięcia zagrożeń związanych z niekontrolowaną migracją z krajów arabskich. „Zagrożenie terroryzmem wzrasta”. Wojskowy stwierdził, że „zagrożenie terroryzmem wzrasta, wojny hybrydowe trwają na całym świecie, perspektywy gospodarcze są ponure, a napływ imigrantów nabrał niespodziewanie dużych rozmiarów”. W rezultacie może dojść do dezintegracji UE, chaosu i wzrostu przestępczości, zwłaszcza inicjowanej przez tzw. uchodźców. By móc się bronić, Szwajcarzy powinni pomyśleć o dozbrojeniu. Obecnie w liczącej 8 mln mieszkańców Szwajcarii w rękach obywateli jest według różnych szacunków od 2,3 do 4,5 mln sztuk broni. Posiadanie broni jest głęboko zakorzenione w szwajcarskim patriotyzmie i tożsamości narodowej. Szwajcaria stale szkoli obowiązkowo poborowych – są to mężczyźni w wieku od 18 do 34 lat. Co roku szkolonych jest około 23 tysięcy obywateli, szkolenie takie trwa od 18 do 21 tygodni. Apel generała Blattmanna wydaje się niezwykle potrzebny ze względu na codzienne doniesienia mediów o skandalicznych zachowaniach imigranckiej dziczy. Warto przypomnieć, że szwajcarzy ćwiczyli w 2015r. ewentualny rozpad Unii Europejskiej pod kryptonimem „Conex 15”. polskiepiekielko.pl, infowars.com/mn Przeczytaj, zanim spróbują zgwałcić twoją kobietę!
  Sylwestrowa zabawa w Kolonii miała dodatkowy, multikulturowy, smaczek. Oto tłum około tysiąca nowoprzybyłych do Kolonii Arabów otoczył kilkadziesiąt Niemek i zagranicznych turystek. Wiele z nich zostało okradzionych, te które miały mniej szczęścia usiłowano zgwałcić. Policja niemal nie reagowała, a kilka dni po zajściach pani Henrietta Reker – burmistrz Koloni stwierdziła, że kobiety powinny wykształcić u siebie specjalne wzorce zachowań, które pomogłyby im uchronić się przed napaściami ze strony mężczyzny (chodzi o imigrantów). Mówiąc prościej: pani burmistrz raczyła stwierdzić, ze winę za seksualne napaści ze strony muzułmańskich nachodźców ponoszą same ofiary…I pani burmistrz – w myśl własnej lewackiej logiki – ma rację. Nieszczęsna kobiecina nie przeczuwa nawet jak jasno wypowiedziała muzułmańskie myśli, „gości” atakujących niewiasty. W islamie, a zwłaszcza w nauczaniu wahabickich mułłów, bardzo wyraźnie rysuje się bowiem takie przesłanie: „Każda kobieta, która ubiera się nieprzystojnie, nieskromnie (jak na islamskie, zakutane, standardy) zasługuje na gwałt, ba wielu imamów nawołuje wręcz, aby każdy prawowierny muzułmanin widząc nieobyczajnie (po europejsku po prostu) ubraną kobietę powinien ją przykładnie ukarać gwałtem…” Inna zasada radykalnego islamu głosi, że kobieta jest własnością swojego męża, a kobiety niewierne i kobiety niewiernych należą się wojownikom Allaha jak psu buda. Europa jest dla nich ziemią, którą muszą podbić, a skoro nie panuje na jej terytorium islam, to oznacza że na razie kontynent jest „ziemią wojny”, a na „ziemi wojny” obowiązują prawa wojenne, a więc także zasady niewolnictwa i handlu niewolnicami oraz zasady seksualnego dżihadu. Arabowie wjeżdżając do Europy nie muszą okazywać wdzięczności, bowiem – w ich rozumieniu – to nie rządy i społeczeństwa europejskie zapewniają im byt i spokojne życie – jest to jedynie dar Wszechmogącego Allaha. Europę, w ich rozumieniu, zamieszkują niewierni, a niewierni powinni islamistom płacić podatek od swojej „niewierności” – jizję. Czasem taką jizję wojownik Allaha może sobie odbierać w naturze, gwałcąc niemuzułmańską kobietę. Muzułmanie, którzy trafiają teraz do Europy nie mają żadnego długu wdzięczności, nie odczuwają konieczności – choćby emocjonalnego – rewanżu. Oni zajmują ziemię, która ma być ziemią Allaha. Tchórze z Europy Zachodniej nie są już nawet w stanie tak jasno tego wyrazić. Są sterroryzowani własnymi miazmatami. Oni już tylko będą się cofać przed rozparzoną tłuszczą. Niestety społeczeństwa Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza plemiona Arabskie, nie myślą tak jak Europa, nie czują tak jak Europa, nie wartościują tak jak Europa. Gwałty na niemuzułmankach to będzie teraz codzienność krajów, które przyjmują duże grupy arabskich muzułmanów. Nie ma inaczej. Jeśli chcecie wiedzieć do czego zdolny jest wojujący islam zapytajcie Salmana Rushdiego. Powtarzam to do znudzenia: wprowadźmy w Polsce moratorium na przyjmowanie uchodźców aż do końca Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a potem przyjmujmy jedynie chrześcijan. To racja bezpieczeństwa dla naszych rodzin, kobiet, kraju. Ps..."Do gazu z nimi". Internautka trafiła przed sąd za wulgarne komentarze o uchodźcach. http://www.tvp.info/23457546/
  Tego prokuratora i sędziego na kopach wygonić z Polski do Niemiec. Mam nadzieję, że Niemcy zmądrzeją i wystrzelają te dzicz do ostatniego. http://niezalezna.pl/74589-w-hamburgu-imigranci-takze-atakowali-kobiety-peka-mur-milczenia A oto co robią w kraju rzekomo najbardziej postępowym i cywilizowanym:
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/199264
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/199162
 • @Astra
  Tu masz mowę nienawiści, lecz żydoukropem poubecka prokurwatura się nie zajmie, swoi nietykalni! Skończmy z tą Polską. Niechże już ta Polska zdechnie – nawołuje publicysta „Newsweeka”....Frustracja i nieumiejętność pogodzenia się z wyborczym werdyktem Polaków pcha lewicowo-liberalnych publicystów do wygłaszania coraz ostrzejszych apelów. (żydoukrop!)Dawid Karpiuk, dziennikarz działu kultura „Newsweeka” tak nienawidzi Polski rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość, że proponuje likwidację naszej Ojczyzny w obecnym kształcie.
  †Na początku swojego pełnego emocji tekstu Karpiuk postanowił udowodnić swoją głęboką antysystemowość poprzez wyznanie, że żyje z dziewczyną bez ślubu, nie je mięsa, jego ojciec jest prawosławnym, a matka protestantką. Po takiej rekomendacji czytelnicy liberalnych mediów z pewnością uznają dziennikarza „Newsweeka” za godny uwagi autorytet moralny, osobę kompetentną do składania propozycji… likwidacji Polski rządzonej przez PiS.
  „To Polską tłumaczą się zwyrodnialcy, którzy biją cudzoziemców na ulicach polskich miast, albo urządzają palenie Żyda na wrocławskim rynku. Z Polską w sercach maszerują ulicami miast szowiniści, faszyści i zadymiarze. Ta Polska nie ma nic wspólnego z Polską jej prawdziwych bohaterów. Może więc czas z tej Polski zrezygnować? Chociaż na chwilę” – stwierdził w swoim tekście Dawid Karpiuk, który, jak widać, ma z Ojczyzną wiele przykrych skojarzeń.
  „Mam nadzieję, że kiedyś w ogóle nie będziemy zabijać zwierząt. Mam nadzieję, że kiedyś nie będzie ludzi uprzedzonych do innych kultur, nie będzie rasistów, nie będzie szowinizmów. Mam nadzieję, że kiedyś nie będzie Polski” – zdradził swoje marzenie publicysta pisma redagowanego przez Tomasza Lisa.
  Później rozpoczął wyliczankę przewin Prawa i Sprawiedliwości, do których, w opinii Karpiuka, należy m.in. to, że krytykujący WOŚP poseł Stanisław Pięta ma mniejsze zasługi na polu charytatywności niż Jerzy Owsiak i co więcej – jako poseł otrzymuje pensję z budżetu. Zdaniem dziennikarza „Newsweeka” działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nic Skarb Państwa nie kosztuje. Oberwało się również prof. Krystynie Pawłowicz, ministrowi Witoldowi Waszczykowskiemu i prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.
  „Najlepiej z Polski żyje oczywiście prezes Kaczyński, człowiek trudniący się polskością całe swoje dorosłe życie. Nie podejmę się wyliczenia ile kosztuje Polskę prezes Kaczyński, bo zdaje się, że najbardziej spektakularne momenty kariery prezesa jeszcze przed nami, a za każdy z nich przyjdzie nam słono zapłacić” – ocenił Karpiuk, który zdaje się nie wiedzieć, że lider Prawa i Sprawiedliwości dobrowolnie nie pobiera emerytury. „Życie z Polski” polityków głównego nurtu dziennikarzowi nie przeszkadza.
  Nienawidząc Polski rządzonej (zgodnie z wolą wyborców wyrażoną w demokratycznym głosowaniu) przez Prawo i Sprawiedliwość i nawołując do jej likwidacji Dawid Karpiuk wyraża pogardę dla ustroju demokratycznego i wszystkich Polaków, którzy mają inne niż on przekonania polityczne. Tego typu deklaracje łamią kolejną granicę w debacie publicznej i mogą okazać się niezwykle niebezpieczne w skutkach.
  Źródło: opinie.newsweek.pl Ps...Dopóki do Polski będą wpuszczani – jako rzekomi Polacy – żydzi, Ukraińcy i inni wrogowie Polski, będą szukali powodów do niszczenia naszej Ojczyzny. Chazaro kałmuk alkoholik i ćpun Sikora vel Sikorski rządząc MSZ – obsadzając ambasady i ataszaty swoimi – czyli najczęściej lewacką żydokomuną – wydał polecenie wydawania paszportów od razu z dowodami osobistymi – żydom, Ukraińcom, którzy nie powinni mieć nigdy prawa otrzymywania obywatelstwa polskiego, Nawet polecił sprowadzać imigrantów z Afryki . Za to zakazał przyjmowania do Polski – Polaków, którzy znaleźli się poza granicami kraju po wojnie, którzy byli zesłani na Sybir i przeżyli bardzo wiele zła po wojnie. Taki niby Polak – Chazaro kałmuk alkoholik i ćpun Sikorski – niszczył polskie ambasady – wyprzedając je żydom za bezcen, sprowadzał do Polski żydów, a usłużna chazarka Gronkiewicz-Walc wyrzucała ludzi z fińskich domków, żeby tym „imigrantom” zapewnić lokum. Kiedy nowy minister oczyści te ambasady z tych szkodników i wyda odpowiednie zalecenia, które zablokują tę radosny napływ do naszej Ojczyzny – wrogów Polski i wrogów obecnego rządu i Prezydenta, a zarazem umożliwią powrót do Ojczyzny tych cierpiących od wielu lat – prawdziwych Polaków, wobec których piętrzono wszelkie możliwe przeszkody, żeby uniemożliwić im powrót do własnej Ojczyzny !! Kiedy w końcu Polską będą rządzić Polacy, a nie wrogowie Polski i Polaków !! Czas także przywrócić nazwę POLONIA, zamiast tej wymyślonej przez Sikorskiego – diaspory polskiej. Wstyd nam Polakom, że taka kanalia zniszczyła tak wiele !! Czas zacząć wreszcie prawdziwe rozliczanie tych oszustów, którzy wiele lat niszczyli Polskę !! Panie Kaczyński prosimy przypomnieć rządowi i odpowiednim służbom, że Polacy oczekują na rozliczenie tych łotrów !
 • @Kula Lis 65 15:16:20
  " Powtarzam to do znudzenia: wprowadźmy w Polsce moratorium na przyjmowanie uchodźców aż do końca Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a potem przyjmujmy jedynie chrześcijan. To racja bezpieczeństwa dla naszych rodzin, kobiet, kraju. "

  Moim zdaniem Polska nie musi nikogo przyjmować, nawet chrześcijan...
  Daliśmy się wkręcić w to, że musimy przyjmować imigrantów, uważam, że nic nie musimy... to jest furtka do przyjmowania Ukraińców właśnie, sprytne co?

  Jesteśmy krajem, który pozbył się ponad 2 milionów własnych obywateli...
  Jeśli mamy kogoś przygarnąć to jedynie polskich obywateli ze wschodu, tak uważam...

  pozdrawiam
 • @zadziwiony 15:09:12
  W wyniku moich poszukiwan doszedlem do wniosku ze niektore kraje maja przydzielone numery kierunkowe o specjalnym symbolicznym znaczenie zwiazanym z wiedza starozytnych 'budowniczych'.
  Numer 48 jest byc moze najwazniejszym numerem ktory starozytni akcentowali pod postacia...malowidel oraz rzezby.

  To nie jest w zadnym razie przypadkowy zbior dwuch liczb a w kontekscie Polski ten numer potwierdza tylko niezwyczajnosc krainy wraz z 'duchem narodu'.

  Brzmi moze patetycznie ale historia Polski jest scisle zwiazana z ciagla walka z silniejszymi ulokowanymi ze wszad.
  Jest historia wyoalania w narodzie pewnego charakteru duszy...byc moze szykowanej na wielka kulminacje.
  Historia naszego kraju wiaze sie bezposrdnio z narodem zydowskim, z najwiekszyki wojnami, z 1-2-3 latami rozbiorow, z potopami, z polwieczem wiezienia domowego.
  To nie sa przecietne losy, nawet nie nadprzecietne.

  Na razie nie bede tego dalej rozwijal.

  Pozdrawiam.
 • @matterhorn 19:29:08
  A mnie się wydaje, ze zmieniło się postrzeganie Rosji. Bo w szerszym horyzoncie nie wypada ona tak diaboliczno. Inne kraje ją przebiły w żywotnych dla nich interesach. Dlatego jeśli miano rozmawiać o Rosji, to sądzę, aby się z nią dogadać. W obliczu zagrożeń jakie czyhają na Europę nie ma co straszyć Rosją.
 • @Astra 19:54:33
  Astro! wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Wydaje mi sie, że Brytyjczycy poczekają, gdy będzie dla nich korzystna sytuacja i wtedy z niej skorzystają.
 • @leoparda 15:58:57
  Witaj Leopciu na moim blogu :))))

  Ja Rosji nie wierzę, jeśli tylko będzie miała okazję to nas wchłonie... jesteśmy jej konkurentem w tym regionie, przynajmniej zawsze byliśmy... ale tak jak Ty i jak V.Orban uważam, że trzeba się z nią jakoś dogadać a nie prowokować i to w dodatku w imię obcych interesów.

  Pozdrawiam :)
 • Do adwersarzy
  Z całym szacunkiem dla każdego, bez względu na głoszone poglądy: do tej pory myślałam, że mamy Panią Premier i Pana Prezydenta i że to oni będą nas reprezentować... Dlaczego więc to pan Kaczyński prowadzi rozmowy z p. Orbanem? Czy warto nadal udawać, że jest premier i prezydent, skoro to nie oni podejmują decyzje? Może lepiej spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że i Premier i Prezydent tańczą tak jak im Kaczyński zagra?
 • @Astra 16:08:00
  Ja też jej nie wierzę. A innym można wierzyć? Masz rację, że byliśmy zawsze jej konkurentem, ale sytuacja się zmienia. Może uda się z nią dogadać? Prowokacja w imię obcych interesów to strzelanie sobie, jak to się mówiło? Chyba w stopę :)
 • @oza 16:24:03
  Kaczyński jest szefem partii i może się spotkać z szefem innej partii. To nic nagannego. Jeśli mnie pamięć nie myli to szef ugrupowania jakim był Kwaśniewski nie został premierem, ale kandydował na prezydenta. Tak samo Krzaklewski. Czyli nie ma się czemu dziwić.
 • ...
  naprawdę dobre:

  http://www.tvp.info/23477641/wybory-w-polsce-nie-dowodza-braku-demokracji-pe-zajety-iloscia-wody-w-spluczce-list-wloclawskiego-biskupa-do-schulza

  pozdrawiam
 • Polityczna emigracja Salety
  A wszystko z winy J.kaczynskiego i PIS-u
  Szok taka osobowosc i wielki Polak

  https://youtu.be/wbkkOgNzado
 • eonmark TO JAK CZARNA TECZKA TYMIŃSKIEGO :)
  ...serio serio :) pisz czlowieku jak cośś wiesz :)
  A Chiny 86 ?
 • Witam Nowym Rokiem :) panią Astrę!
  Właśnie tak trzeba pisać o sprawach dobrych w nowym roku.
  Zacznijmy pozytywnie postrzegać nasze sprawy.
  Ciągle jeszcze wierzę że J Kaczyński to uczciwy polityk . Piszą Żyd, piszą niegodziwe rzeczy o tym niskiego wzrostu człowieku!
  Ja jakoś nie widzę tych złych posunięć . Aż miło mi ze część blogerów ma takie zdanie jak ja.
  Kaczyńscy od początku nie zgadzali się z Wałęsą Michnikiem i resztą palantów. Jednak zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary. Gdy pada deszcz trzeba poczekać aż wzejdzie słoneczny dzień. Każdy dobry strateg tak czyni.
  Dziś jest czteroletni okres Kaczyńskiego jego tryumf , ile lat trzeba czekać na taki dzień walcowania . Ja nie mogę powstrzymać radości. Długo czekałam na taki zapis dziejów. Wszystko idzie po mojej myśli. Jak długo nie wiem. Dokąd dojdziemy też nie wiem.Ale cieszę się chwilą słodką dla moich ran.Wszystko to co dzieje się obok Palenie swiateł , ofiarowanie nart, rozmowy z Żydami , nie warte darcia szat!
  Świat nie jest czarno biały i z tymi przypadłościami zgodzić się trzeba.Każdy rozsądny człowiek wie , co jest grane . Dziś w dobie internetu ,nie można frunąć jak ćma do światła.

  Mam nadzieję że odtworzymy w naszym kraju monarchię!

  Dla sympatyków Słowian przypomnijmy słowa małego człowieka:

  https://www.youtube.com/watch?v=RQKaoO2QEqo&app=desktop

  Niektórym przypomnę że śp L Kaczyński miał zamiar w maju 2010r pojechać na 65 obchody zwycięstwa nad faszyzmem do Rosji. Komuś jednak zależało by nie był.
  Ufność go zgubiła jego brat już nie popełni takiego błędu!!
  Walcuje po kolei. !! Brawo Cieszmy się chwilą i wspierajmy mocnym słowem!!
  Pozdrawiam!
 • @klementyna 18:57:59
  Witam Klementynę na moim blogu.
  Wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2016 roku Tobie, Twojej rodzinie i nam wszystkim! :))

  "Ciągle jeszcze wierzę że J Kaczyński to uczciwy polityk ."

  Dla mnie, to on nie musi bć "uczciwy polityk" ważne, żeby był polski.. tak jak Orban jest z pewnością mądrym i dobrym węgierskim politykiem.
  Tak myślę, że 6 godzin to sporo, żeby się nauczyć czegoś od prymusa chyba?

  Pozdrawiam
 • @Astra 15:35:10
  SZWECJA: IMIGRANT ZGWAŁCIŁ TRZYLATKĘ! URZĄD IMIGRACYJNY PRÓBOWAŁ TO UKRYĆ Szczyty szwedzkiej poprawności politycznej wywołują oburzenie już nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Młody muzułmanin w ośrodku dla uchodźców w gminie Tingsryd w Szwecji we wtorek zgwałcił trzyletnie dziecko. Kiedy kierownictwo ośrodka dowiedziało się o zajściu, wraz ze Swedish Migration Board (Szweckim Urzędem Imigracyjnym) podjęło decyzję o przeniesieniu gwałciciela z ośrodka, w którym mieszkał... aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

  Pracownicy ośrodków dla uchodźców ukrywają informacje o przemocy wśród imigrantów
  Wspomniani wyżej urzędnicy zdecydowali się nie powiadamiać policji w celu ukrycia tego incydentu. Cała sprawa być może nie wyszłaby na jaw, gdyby nie przyjaciele matki zgwałconego dziecka, którzy powiadomili organy ścigania. Kiedy policja przybyła na miejsce, zwyrodnialca już tam nie było, został przeniesiony w inne miejsce, a pracownicy ośrodka dla uchodźców nie znali jego dokładnej lokalizacji ani nie potrafili wskazać, kim był. Według informacji zamieszczonych w Szwedzkim Radiu (link poniżej wraz z angielskimi napisami) policja skontaktowała się ze Szwedzkim Urzędem Imigracyjnym i wymogła podanie dokładnej lokalizacji gwałciciela.
  Informacja o zajściu była szeroko komentowana przez internautów na międzynarodowym portalu reddit.com.

  Skoro tak obrzydliwe przestępstwa jak gwałt na trzyletnim dziecku są tuszowane przez pracowników ośrodków dla uchodźców, to można sobie wyobrażać, ile przestępstw mniejszej wagi nie wychodzi na jaw, tylko po to, aby nie "zrażać" społeczeństwa do islamskich imigrantów.

  Fala przemocy i gwałtów w ośrodkach dla uchodźców
  W Unii Europejskiej, w wysoko rozwiniętych krajach takich jak Niemcy, Szwecja czy Austria, na co dzień dochodzi do niespotykanej fali przemocy w ośrodkach dla uchodźców. Władze nie są w stanie nad tym zapanować, a bardzo wiele spraw, tak jak ta opisywana w tym artykule, jest tuszowanych, aby nie drażnić opinii publicznej.

  Oto nagłówki prasowe z ostatnich dwóch tygodni:

  "Muzułmanie zbiorowo zgwałcili szefową ośrodka dla imigrantów" (Fiuggi, Włochy).
  "Islamski uczeń z nożem i bronią zaatakował nauczycielkę, krzycząc ‘Allah Akbar’" (Châlons-en-Champagne, Francja).
  "Kobiety i dzieci są regularnie gwałcone w ośrodkach dla uchodźców” (Hessen, Niemcy).
  "Imigranci zgwałcili lewicową aktywistkę" (Ponte San Ludovico, na granicy włosko-francuskiej).
  Tego typu przypadki nie są odosobnione. Skąd bierze się przemoc wśród młodych imigrantów? W krajach, z których pochodzą, zupełnie inaczej traktuje się kobiety, a w szkołach (Jak zadźgać Żyda' - książeczka dla palestyńskich dzieci) i w meczetach (Muzułmański kleryk namawia do zarzynania nożem Żydów!) bardzo często uczone są przemocy.

  Zapraszam również do posłuchania mojego nagrania wideo, gdzie mówię o różnicach kulturowych pomiędzy światem chrześcijańskim a światem islamu. https://youtu.be/crmTTme34Dw http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/szwecja-imigrant-zgwalcil-trzylatke-urzad-imigracyjny-probowal-to-ukryc-00618989.html Ps.... Kalifat Szwecja ...35 lat marksistowskiego zidiocenia spowodowała, że prawdziwi Szwedzi są jak Szoszoni....lewacy z polski też bardzo chętnie udostepnią swoje dzieci imigrantom celem ubogacenia kulturowego!
 • @Astra 15:35:10
  Problem w tym ,że większość z nich weszła do Europy bez żadnej rejestracji i bez dokumentów - teraz nawet złapanych na gorącym uczynku NIE BEDZIE GDZIE DEPORTOWAĆ!!!! gdyż żadne państwo arabskie ich nie przyjmie twierdząc, już to oficjalnie oświadczyli, że to nie ich obywatele(wyrzucali dokumenty, zdzierali opuszki palców, by zapobiec identyfikacji, etc..) - tam skąd przybyli nie są już nikomu potrzebni - przepadło - co zrobią teraz Niemcy - dadzą każdemu prawo pobytu z możliwością swobodnego przemieszczania się po UE?......Można tu odnieść się do doświadczeń rosyjskich (tak tak!) - imigrant dostaje tam na co najmniej rok nie więcej niż trzy lata "Pozwolenie na Pobyt Czasowy" - przez ten czas ma znaleźć pracę - POSIADAĆ LUB WSPÓŁPOSIADAĆ lokal mieszkalny i z tym statusem NIE MAJĄ PRAWA bez administracyjnego zezwolenia zmieniać miejsca zamieszkania na inny Region (odpowiednik landu w Niemczech) - za naruszenie deportacja albo więzienie - możecie być Państwo pewni , że każdy wybierze powrót do kraju pochodzenia a nie rosyjskie więzienie......Potem można uzyskać Prawo Pobytu Stałego - na 5 lat - można odnawiać - tu już można zmieniać miejsce zamieszkania na inne Regiony - pozostałe warunki bez zmian....
 • @klementyna 18:57:59
  // .Każdy rozsądny człowiek wie , co jest grane //
  My to wiemy, ale czy wszyscy.
  Swietny komentarz,
  Brawo
 • @Astra 19:54:33
  Znajomy przyjechał z Paryża. Syf okropny w parkach, Arabowie, murzyni nie wyrzucają śmieci do kubłów. Ulice zaśmiecone, zasrane, Arabów pełno- strach.
 • @Kula Lis 65 20:18:27
  Doskonale to sam widziałem .Pozdrawiam Ciebie i Basię . Pora na nową krucjatę . : http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/75737-zamkniete-strefy-islamisci-przejmuja-niemcy#
 • @Astra 19:22:29
  Kaczyński już dawno przyjaźnił się z W Orbanem tylko na czas wyborczy trzeba był zakopać tę przyjaźń. Media rozszarpywały by tę przyjaźń na strzępy.
  Przypadki dobre które zauważyłam :
  Uderzenie w komorników- brawo!
  Uderzenie w bandę TK -brawo!
  Uderzenie w banksterów- brawo!
  Uderzenie w markety-brawo!
  Uderzenie w służby zdrajców wojskowych-brawo!
  Uderzenie w pilnie strzeżone papiery zdrajców- brawo !
  Uderzenie snajperskie media -brawo , brawo!!
  Uderzenie w kamieniczników , za znęcanie się nad lokatorem kara od 3lat-brawo, brawo!!
  Uderzenie w mafię szkolną -nie damy Wam naszych maluczkich na zatratę ! Niech żyje dzieciństwo! -brawo ,brawo!
  Uderzenie w mafię paliwową kontrakt z Rosją -brawo !
  Nie dla przemycanej ropy z Syrii wszystko ma być czyste.Rura kasa i pomoc sąsiedzka przy okazji -tu brawo na stojąco.

  Pewnie coś mi jeszcze umknęło !

  Czy te wszystkie uderzenia są skierowane przeciwko Polsce? To ja o takiej Polsce marzyłam i sen się spełnia! Nie miałam jeszcze wtedy internetu. Tylko moje wychowanie w patriotyczne w domu!
 • @Kula Lis 65 20:18:27
  Też o tym słyszałam... w ogóle we Francji jak jeden nazwie drugiego ziomala Arabem to większej obrazy nie ma... i ja się przestałam temu dziwić.
  Oni już od wielu lat mają ich tam miliony, a teraz? szok!
 • @Astra
  Bywaj z Bogiem . No pasaran .Ave. : https://de-de.facebook.com/dominik.lieboner/posts/1177173522293566
 • @klementyna
  Pozdrawiam. :) https://www.youtube.com/watch?v=6JmZALpCGMM
 • @Oficer Prowadzący 00:42:58
  Zamieniles sie we wzrok...

  Caly, lacznie z mozgiem?

  To tlumaczy przynajmniej jedna kwestie.
  No nic, jak juz wrocisz do wczesniejszej formy, tak ze przywroci Tobie procesor, to odczytasz to co teraz napisze:

  tylko wspomnialem subtelnie o tym 'fenomenie'.

  Pamietasz, albo poprostu znasz wielka 'biologie villego'...?

  Jak sie z niej uczylem, to czytalem opis hasla za haslem.
  Tak upakowana ilosc informacji ze czytajac wydawalo sie wszystko proste ale nastepnego dnia pamietalem tylko powiedzmyglowne elementy.
  Ale wystarczylo porozmawiac chwile z dobrym wykladowca zeby zaczac rozumiec szerszy obraz, spojne mechanizmy.
  Proste podsumowanie z ust dobrego pedagoga od razu padalo na wlasciwy grunt bo najpierw sporo tam upchalem.

  Oczekujesz odemnie takiego prostego podsumowania, jakie tylko mozna umiescic w komentarzu pod znikajacym wpisem, ale bez przynajmniej czesciowo wypelnionego magazyny na zapleczu, nie zrozumiesz prostych wnioskow ktore wysmiejesz.

  W sumie, to raczej nie jestes wogole zainteresowany niczym innym w tym kontekscie jak mozliwoscia wysmiania.


  Jezeli jednak naprawde chcesz zapoznac sie z podstawami ktore doprowadzily mnie do takich a nie innych wnioskow ktore w formie skrotow myslowych oraz ogolnych hasel tutaj wybiorczo prezentuje, poczekasz sobie cierpliwie czas jakis jeszcze.
 • @Oficer Prowadzący 00:42:58
  Cos jeszcze, na oslode : )))

  starozytni, ci 'wielcy budowniczy' ktorzy zostawili po sobie splendor megalitycznego rozmachu, czasto posepnego, a przynajmniej tajemniczego, poslugiwali sie zlozonym 'kodem' ktory manifestowali pod postacia przeroznych dziel rak ludzkich.
  Malowidla, rzezba, architektura, literatura, obrzedy.

  Uczy sie nas ze kultury rozsiane po roznych kontynentach pojawialy sie niezaleznie od siebie, wyksztalcaly wlasne formy, manifestujac swoje unikalne 'ja' czym odciskali pietno na tkance ludzkiej oraz w srodowisku w ktorym bytowali.


  'Kod' jak zawsze ucza katedry mial byc wynikiem pewnej spontanicznej drogi rozwoju...


  Ale ten 'kod' jest uniwersalny dla wszystkich wielkich kultur.

  katedry ukrywaja to dzieki umiejetnemu dozowaniu informacji, milczeniu nad niewygodnymi elementami, dzieki ogolnej ignorancji mas, oraz dzieki roznorodnosci formy przynaleznej roznym charakterom spoleczenstw.

  Kazda kultura miala obsesje na punkcie astronomi.
  Naprzyklad, ilosc ramion u przedstawianej gwiazdy, nigdy nie byla przypadkowa, odpowiadala konkretnym porcjom informacji.

  tak jak numer 101 symbolizuje dwa pilary i tunel, razem - przejscie.
  A numer 96 w odpowiednim kontekscie, rownolegly wymiar.

  Dobranoc
 • @Oficer Prowadzący 01:14:16
  //No to napisz to na którąś sobotę, bo w tygodniu nie bardzo mam czas.//

  Dobre,

  : )))

  ; )
 • @eonmark 01:10:31
  Szkoda tylko, że ta biologia ,,Villego" jest pełna kłamstw, niestety.
 • @Astra
  Niemcy już znalazły złoty środek, jak nie dać się imigrantom! Nowa kreacja mody za Odrą: Köln HBF, Anti Vergewaltigung, Sylvester, Karneval, Schweine Kleidung für alle https://www.youtube.com/watch?v=DCa_390-7GE Gegen Grapscher, sexuelle Uebergriffe, Fummler, Vergaltigungen, bei Karneval, an Bahnhoefen, z. B. Köln, Hamburg, Stuttgart, Bielefeld. Mit diesen Kostuemen können Sie Sich frei und ohne Angst bewegen. Kein Gruppenzwang, kein Arm ausstrecken, kein Abstand halten.
 • @Astra 21:14:27
  To samo jest we Francji do Paryża to już nie ma po co jechać, Berlina też, tam jest rozpiździaj, nic nie zwiedzisz bo jakiś Arab cię kopnie albo opluje!
 • @Lotna 05:01:59
  Szkoda ze klamstwa sa wszedzie gdzie by nie spojrzec, niestety.
  Ale sa nie bez przyczyny.
 • @Astra
  Nie tylko Niemcy. Przez całą Europę w noc sylwestrowo-noworoczną przeszła fala seksualnych napadów muzułmanów na kobiety!!!...W noc sylwestrową w Helsinkach odnotowano niespotykaną skalę molestowania seksualnego kobiet
  — informuje fińska policja. Do napaści doszło – podobnie jak w niemieckiej
  Kolonii – w pobliżu dworca głównego w Helsinkach, gdzie zebrało się ok. tysiąca muzułmańskich uchodźców, głównie Irakijczyków.
  Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku, ani przy żadnej innej okazji… To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach
  — powiedział mediom Ilkka Koskimaki, zastępca komendanta stołecznej policji. Skala tych przypadków – jak na razie jest mniejsza niż w Niemczech– bo stwierdzono trzy przypadki molestowania seksualnego.
  Informacje o „otaczaniu kobiet przez duże grupy mężczyzn o ciemnej karnacji” dochodzą też z Austrii i Szwajcarii.
  Zdaje się, że Europa Zachodnia odkryła na masową skalę „seksualność islamu”. I to nie tą opiewaną w „Baśniach z tysiąca i jednej nocy”. Ps....Już kilkakrotnie padało nieśmiałe pytanie: GDZIE byli wtedy Niemcy, Francuzi, Austriacy, Finowie? A może poprawność polityczna nakazuje patrzeć na poniewieranie swoich kobiet? Testowali jak gościnne są europejki w kroku. Shahid Mehdi: "Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów. Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu"...Feministki. Wzywam do apelu!!!...Polskie etatowe córo-feministki, czekam na wasz wyjazd do Niemiec, w celu zorganizowania tam: "Marszu Szmat". Wasze poglądy znajdą tam pełne zrozumienie wśród młodych muzułmanów z Iraku i Syrii...Gdzie są Senyszyn i inne jej podobne? Nie bronią kobiet?
 • @klementyna 21:13:46
  Przekroczyli Rubikon? Antoni Macierewicz alarmuje: "namawiają żołnierzy polskich do odmowy wypełniania rozkazów zwierzchników"(sic!)... Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz ocenił, że trwająca nagonka przeciwko Polsce to „coś zupełnie niebywałego”:
  Nie powiem wojnę, bo to nadużycie, ale [to jest] agresja.
  Szef MON podkreślił w swoim cyklicznym felietonie „Myśląc Ojczyzna” na antenie Radia Maryja, że agresja wymierzona w Polskę „płynie z krajów zaprzyjaźnionych, które oficjalnie szczycą się tym, że wspierają wolność i demokrację.” Zwrócił uwagę, że agresja płynąca ze strony Niemiec musi być niepokojąca i rewoltująca dla każdego Polaka:
  Niemcy mają pretensję do tego, żeby Polaków uczyć demokracji. Żeby nam dyktować, co jest prawdziwą wolnością i co jest rzeczywistą demokracji. Ale nie tylko. Także w niektórych innych krajach zachodu, a przede wszystkim w Parlamencie Europejskim podnoszą się głosy, które musimy traktować nie inaczej, wydaje mi się, jak próbę ingerencji, bezprawnej ingerencji w sprawy suwerennego państwa.
  Zarzuca się nam, że łamiemy demokrację przywracając praworządność. Zarzuca się nam, że łamiemy wolność słowa dając środowiskom patriotycznym i katolickim możliwość wypowiedzenia się. Zarzuca nam się, że wprowadzamy jakichś dyktat do systemu zatrudnienia wówczas, gdy wprowadzamy możliwość zatrudniania szerokich grup społecznych. Krótko mówiąc: dotychczasowa grupa, która rządziła Polską od 1989 roku, mając swoich sojuszników innych państwach, organizuje atak przeciwko własnemu krajowi.
  Antoni Macierewicz przekazał też informację, która musi zaniepokoić:
  Doszli do tego, że namawiają żołnierzy polskich do odmowy wypełniania rozkazów zwierzchników. I to już jest bariera, na której [przekroczenie] ja zgodzić się nie mogę. W sytuacji, kiedy moi podwładni zostali odwołani ze względu na niewykonywanie rozkazów, odwołani ze stanowisk, namawianie ich do sprzeciwu wobec ministra obrony narodowej będę traktował z absolutnym zdecydowaniem i nigdy nie będę tolerował takiego działania. Będę protestował i nie dopuszczał, by politycy wspierali takie działania. A żołnierze, bądź funkcjonariusze, którzy by wsparli tego typu zachowania, ci żołnierze będą surowo karani. Bowiem to grozi bezpieczeństwu, stabilności, i porządkowi publicznemu, porządkowi wojskowemu Rzeczypospolitej.
  Mówię o tym, by wskazać, jak czasem bardzo nieodpowiedzialne zachowania opozycji narażają nasz kraj.
  My będziemy realizowali nasz program tak, jak się do tego zobowiązaliśmy. A wszyscy którzy, którzy chcą zburzyć w Polsce szansę odbudowy demokracji i wolności, muszą wiedzieć, że działają przeciwko Rzeczypospolitej.
  Czyżby polityczni przeciwnicy nowego rządu przekroczyli Rubikon? PS....Odmowa wykonania rozkazu powinna kończyć się w czasie pokoju natychmiastową degradacją do szeregowego a następnie trwałym wydaleniem ze służby. Wojsko nie jest i nie może być instytucją demokratyczną. Żołnierze winni wskazać judzicieli swoim dowódcom. Ci z kolei z mocy prawa są zobowiązani do zawiadomienia prokuratury wojskowej o podżeganiu do przestępstwa. Procedura prosta, ale skuteczna. Zobaczymy wtedy kto komu i za co. Sieć działania zdrajców należy tępić prawem karnym i publiczną wzgardą.
 • @Astra
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/07/800/400/8648a8161f8a4a01b834e15e22763ecc.png Kuriozalne! (Chazarski pomiot na zdjęciu) Renata Kim staje w obronie... cenzurowania informacji o napadach muzułmanów na kobiety! Solidarność transgraniczna? Polskojęzyczna prasa niemiecka w Polsce staje w obronie swych niemieckich kolegów, którzy ocenzurowali informacje o sylwestrowych atakach muzułmanów na kobiety.
  Według Renaty Kim z tygodnika „Newsweek”, która zabrała głos w radiowej Trójce, podanie z kilkudniowym opóźnieniem informacji o bandyckich napadach muzułmanów na kobiety w kilku niemieckich miastach, trzeba usprawiedliwić dobrem polityki imigracyjnej i ochroną przed prawicą.
  Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej
  — powiedziała redaktorka z pisma Tomasza Lisa. Następnie przedstawiła się jako ofiara prawicy.
  Dowiedziałam się o całej sprawie z twittów jakie otrzymywałam od zwolenników prawicy, które brzmiały mniej więcej tak: „a może by się pani wybrała do Frankfurtu (do napadów doszło w kilku miastach, ale akurat nie we Frankfurcie - przyp. red.)) i tam została zgwałcona. A może by tam pani wysłała swoją córkę. W ten sposób prawica wykorzystuje antyimigranckie nastroje. Więc ja rozumiem każdego dziennikarza, który zastanawia się 15 razy jak podać taką informację, jak ustalić, kto tak naprawdę stoi za atakami bestialskimi, brutalnymi i okropnymi i nie do usprawiedliwienia w żaden sposób, bo wie dokładnie, jak ta informacja zostanie wykorzystana przez prawicę
  — dodała Kim, choć przecież media niemieckie przeprosiły za celowe opóźnianie podania informacji o napadach na kobiety. Politycy niemieccy pytają, czy nie chodzi o cenzurowanie informacji, aby nie zaszkodzić rządowi Angeli Merkel i jej imigracyjnej polityce.
  Wnioski z wypowiedzi Kim łatwo każdy wyciągnie sam.
  Slaw/ „polskieradio.pl” Ps....Ona postulowała aby Polski wychodziły za mąż za islamistów!..Niech lepiej jedzie do Niemiec walczyć o imigrantów niżby miała dalej mówić takie bzdury. Te chazarskie usta mogłyby uszcześliwić niejednego biednego uchodżcę!...Nasuwa się pytanie: tylko kto by chcial ją brzydszą od kozy, owieczki czy rury wydechowej auta zgwałcic?
 • @Astra
  To nie jest czarny humor! Belgia w reakcji na przemoc ze strony imigrantów zorganizuje... kursy szacunku dla kobiet!!!(sic!!! czyli znowu tajemniczy ktoś zarobi na tych kursach a straci podatnik!)...Belgia zamierza zorganizować w belgijskich centrach przyjęć imigrantów kursy uwrażliwiające ich w kwestii „szacunku dla kobiet” - ogłosił w czwartek belgijski minister ds. polityki azylowej i imigracji Theo Francken.
  Skopiujemy model norweski i wprowadzimy w najbliższych tygodniach te kursy we wszystkich naszych ośrodkach
  — powiedział Francken, cytowany w belgijskich mediach.
  Dodał, że chodzi o „wyjaśnienie, że u nas mężczyźni i kobiety są równi”; w niektórych ośrodkach takie kursy już ruszyły.
  Francken poinformował też, że wraz z belgijskim ministrem spraw wewnętrznych i bezpieczeństwa Janem Jambonem utworzył grupę roboczą, która ma za zadanie zaproponować nowe sposoby walki z ewentualnymi incydentami w ośrodkach dla imigrantów. Zapowiedź kursów padła kilka dni po złożeniu przez ok. setkę kobiet w Niemczech skarg na policji na przypadki molestowania seksualnego w Kolonii w czasie obchodów sylwestrowych. Napastowania według policji oraz świadków wydarzeń dopuszczali się mężczyźni „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”. Ps....A kiedy kursy z budowy i obsługi karabinów maszynowych i składu materiałów wybuchowych. To jakiś matrix!!!! Ja mam lepszy pomysł: podstawić im kilka opłaconych (z budżetu) z góry prostytutek, niech se chłopy spuszczą w końcu z krzyża. Ja ich rozumiem tyle dni w podróży.... Orkiestra jak widać gra do końca! Poprawność polityczna to śmiertelna choroba przenoszona drogą dyplomatyczną wyżarła im mózgi. To ostatnie jej stadium. RIP Belgium!!!
  A ja proponuję darmowie wizyty i leczenie u psychiatrów dla rządu Belgii.
 • @Astra
  Ktoś gwałcił w Kolonii? Pewnie nikt. Albo może Hiszpanie... Jak skutecznie zamknąć oczy!!!...Jeśli ktoś nie wiedziałby, na czym polega zjawisko ideologicznego zamykania oczu, by tylko nie narazić się na zobaczenie czegoś, co mogłoby zburzyć miły nam obraz świata, to polecam radykalnie lewicowy portal „StrajkEU”.
  A konkretnie jego redakcyjną publikację nt.skandalu w Kolonii, gdzie jak powszechnie wiadomo w sylwestrową noc tłum młodych Arabów rabował, obmacywał, a czasem gwałcił niemieckie dziewczyny (zabawiając się ponadto obrzucaniem petardami głównej masy, rzecz jasna białych, uczestników zabawy pod gołym niebem).
  Powszechnie wiadomo? Właśnie to wzbudza czujność redakcji „Strajku”. Przecież właśnie nic nie wiadomo; wszystko może być – sugerują pp.redaktorzy – wymysłem burżuazyjnej, rasistowskiej propagandy. „Ich zamieszek – PS) uczestnicy MIELI (wytłuszczenie moje – PS) maszerować, jak też dopuszczać się przestępstw”. A przecież „wszelkie rozważania dotyczące pochodzenia osób, które wzięły udział w kryminalnych pochodach, oparte na spostrzeżeniach dotyczących karnacji uważamy za idiotyczne i z gruntu fałszywe. Nie jest bowiem możliwa żadna precyzyjna obserwacja cery ponad tysiąca awanturujących się mężczyzn w nocy”… Zresztą – sugeruje portal – jeśli gwałciciele byli naprawdę ciemni, to mogli to przecież być Hiszpanie…
  Ale może być jeszcze gorzej. Wszystko może być przecież prowokacją. Bo „zdarzenia te posłużyły jako asumpt do wszczęcia kolejnej rasistowskiej nagonki na wyznawców islamu oraz uchodźców z Bliskiego Wschodu” (KOLEJNEJ rasistowskiej nagonki… w Niemczech, tych Niemczech ściągających na Europę falę migrantów i bojących się z wiadomych względów jak ognia wszelkich podejrzeń o nacjonalizm…. Na jakim świecie żyją gentelmani i damy ze „Strajku”…?). A no na takim, w którym to, co się stało, to może być „sztucznie wytworzony pretekst do realizacji scenariusza francuskiego – wprowadzenia stanu wyjątkowego i masowego ograniczania praw i swobód obywatelskich, legitymizowanego „dbałością o bezpieczeństwo publiczne”. Prowokacja znaczy. Pewnikiem w interesie Amerykanów, no bo to oni stoją za wszystkim, co się na świecie dzieje złego…
  Dlaczego jednak warto zadać sobie trud i przeczytać kuriozalną publikację „Strajku”? Dlatego, że ideologiczne okulary – to nie jest zjawisko istniejące tylko po jednej stronie barykady. Warto zobaczyć, do jakich intelektualnych wygibasów zdolny jest umysł ludzki, konfrontowany z faktami których uznać nie chce, bo ich uznanie oznaczałoby podważenie wizji świata, z którą jesteśmy związani. Warto przejrzeć się w zwierciadle „Strajku”, żeby kiedyś – oczywiście w jakiejś zupełnie innej sprawie – nie wpaść w umysłowo-poznawczą pułapkę konstrukcyjnie podobną do tej, której ofiarą stali się radykalnie lewicowi dziennikarze. autor: Piotr Skwieciński Ps....Oto esencja głupoty europejskich żydolewackich "elit"..."Przecież właśnie nic nie wiadomo" i orzekną, iż młode chłopaki z "Południa" w sylwestrową noc, chcieli się ino zintegrować. Europa się zakręciła i już nie wiadomo tam co dobre co złe, oj mają problem.... ale i tak w nas widzą wroga i to jest niebezpieczne!!!
 • @Astra
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/07/800/400/de82744c5b43450caa5b2ebf2cd840ed.jpeg Imigranci stanowią zagrożenie również w Austrii! Mieszkanki Salzburga ofiarami przemocy ze strony cudzoziemców!!...Również w Austrii wiele kobiet poskarżyło się na molestowanie seksualne przez cudzoziemców w okresie świątecznym, zwłaszcza w sylwestra - poinformowała w czwartek policja. Do takich napaści doszło w Salzburgu. Konkretna liczba zgłoszeń nie jest znana.
  Zgłoszenia te napłynęły dopiero kilka dni po napaściach, po obszernych doniesieniach mediów na temat podobnych zajść w Kolonii w Niemczech - powiedziała rzeczniczka policji w Salzburgu Valerie Hillebrand.
  Krajowy Urząd Kryminalny sprawdza, czy doszło do zorganizowanych napaści bądź czy można znaleźć powiązania między pojedynczymi sprawcami lub grupami sprawców
  — dodała Hillebrand.
  Jak informuje austriacka agencja APA, 4 stycznia 22-letnia mieszkanka Salzburga złożyła skargę na policji w tym mieście na dwóch nieznanych mężczyzn, którzy dopuścili się wobec niej molestowania seksualnego. Mężczyźni ci byli „zagranicznego pochodzenia” i należeli do grupy ok. 10 osób. Kobiecie ukradziono też wtedy telefon komórkowy.
  W środę policja w Salzburgu otrzymała mailem zgłoszenie podobnego zajścia. W czwartek ujawniono, że w noc sylwestrową 28-letni Afgańczyk molestował seksualnie 58-letnią mieszkankę Salzburga oraz że 23-letni Syryjczyk dopuścił się w Salzburgu molestowania 20-letniej kobiety z Bawarii.
  W środę policja zatrzymała 24-letniego Afgańczyka, który tego dnia molestował seksualnie 28-letnią mieszkankę Salzburga w jednym z lokali. Ochrona zatrzymała sprawcę i przekazała go policji.
  Dziennik „Oesterreich” poinformował w czwartek, że 26 grudnia w Salzburgu dwie młode kobiety zostały napadnięte przez „15 młodych cudzoziemców”, gdy nad ranem wracały z jednego z klubów.
  Austriacka minister spraw wewnętrznych Johanna Mikl-Leitner zapowiedziała, że policja będzie postępowała zgodnie z zasadą „zerowej tolerancji”.
  Jedno jest pewne - my, kobiety na pewno nie pozwolimy ani na milimetr ograniczyć naszej swobody poruszania się w przestrzeni publicznej
  — podkreśliła Mikl-Leitner. Ps....Austria ma problem. Pewnie nie ratyfikowała Konwencji Antyprzemocowej Wobec Kobiet. Właśnie! Niemieckie i austriackie kobiety! Zrozumcie ich! Jesteście takie nietolerancyjne i nie poprawne politycznie! Islam Was ubogaca! Zrozumcie to! Rasizm w tych nazistach straszny! Polecam... http://www.dailymail.co.uk/news/article-3385075/Migrant-husband-allowed-people-smugglers-rape-wife-daily-three-months-payment-trafficking-Europe-joined-sex-attacks.html
 • @Astra
  Szokujące dane. Nawet 26 tys. uchodźców to dzieci bez opieki!(to narybek wyszkolonych już od małego obcinaczy głów i patroszaczy, filmy o nich są w You Tube!, żadnej j litości, czy jej wzbudzania!)...Brytyjscy deputowani z International Development Committee wzywają do jak najszybszego zajęcia się problemem nieletnich uchodźców. Szacuje się, że w 2015 roku do krajów Unii Europejskiej przybyło nawet 26 tys. dzieci, które zostają bez opieki dorosłych.
  Dzieci są narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Wśród uchodźców to one wymagają największej opieki
  —podkreślają unijni urzędnicy.
  Istnieje poważne prawdopodobieństwo, że dzieci bez opieki staną się ofiarami handlarzy ludźmi, którzy mogą je zmusić do prostytucji, niewolniczej pracy i zajęcia się handlem narkotykami
  —alarmują.
  IDC i organizacja Save the Children wspólnie zaapelowały do Davida Camerona o przyjęcie 3 tys. małoletnich imigrantów w trybie natychmiastowym.
  Podkreśla się też, że nieletni uchodźcy powinni być objęci specjalnym programem, który ułatwi im asymilację w kraju, który ich przyjmuje, naukę języka, a po uzyskaniu dorosłości znalezienie pracy. Nie należy też zapominać o pomocy humanitarnej w krajach skąd do Europy przybywa najwięcej uchodźców.
  parliament.uk/.polishexpress.co.uk Ps...Najeźdźcy biorą ze sobą sieroty aby były dla nich tarczą w ekspansji na Europę a potem je porzucają i tyle w temacie..Czytałem o tych 30letnich "nieletnich" w WB. Duża część tych dzieci wygląda nawet na 40 lat. Jaja to nie z Nas Polaków. Nas na karuzele nie wpuszczali gdy 126cm nie mieliśmy.
 • @Astra to są jakieś jaja! czyli gra na wzbudzenie litości!
  "Tu jest piekło"
  Warunki, jakie władze Berlina zgotowały uchodźcom, wołają o pomstę do nieba. Oto garść obserwacji ze stolicy, która lubi zadawać szyku, a nie potrafi stawić czoła kryzysowi imigracyjnemu. [Od miesięcy Lageso nie schodzi z pierwszych stron gazet. W październiku spod ośrodka rejestracji pedofil uprowadził czteroletniego Mohameda, którego później zgwałcił i zamordował. W internecie można obejrzeć filmy wideo, na których widać, jak ochroniarze okładają uchodźców pięściami i obrzucają nazistowskimi wyzwiskami. Dziennikarz "New York Timesa" nie potrafi zrozumieć, jak kraj znany z porządku i dobrej organizacji może dopuścić do powstania biurokratycznego piekła. Uchodźcy całymi dniami stoją w błocie w tasiemcowych kolejkach, aby zdobyć upragniony numerek do następnej kolejki.] Całość tu: http://wiadomosci.onet.pl/prasa/tu-jest-pieklo/23e4mm Ps..... Poczytałem sobie i jakoś mnie nie rusza. Makrela ich zaprosiła i teraz łapy umywa, a służby robią bokami za pieniadze takie jak rok temu
  [Emigranci] mają lepiej niz polski bezrobotny, a jeszcze chcą wiecej
  Niech lepiej napiszą o ich bezczelnym zachowaniu zamiast wypisywać ckliwe bajeczki
  Niech napiszą jak wchodzą do sklepu biorą co chcą a przy kasie rzucaja [Merkel zallen]
  Nie róbcie z nas durni - nie mamy nic wspólnego z tymi ludźmi. Do Arabii Saudyjskiej mieli blizej - i morza nie było. Niech wracają do domu. Jeśli uznacie, że to nieludzkie - uznam, że nie są ludźmi!
 • @Astra
  Zbiorowy gwałt w sylwestrową noc. Dwie nastolatki ofiarami imigrantów z Syrii!...Grupa imigrantów z Syrii jest oskarżona o popełnienie gwałtów na dwóch nastolatkach w wieku 14 i 15 lat. Do przestępstwa doszło w noc sylwestrową w dzielnicy niemieckiego miasta Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią.
  Trzech z czterech napastników zostało aresztowanych. Ostatni jest poszukiwany. Są to imigranci z Syrii, którzy obecnie mieszkają w Holandii, Szwajcarii oraz Niemczech. Do gwałtu doszło w noc sylwestrową, kiedy nastolatki, które tego wieczoru poznały swoich przyszłych oprawców, udały się do dzielnicy imigrantów Friedlingen do mieszkania 20-letniego Syryjczyka i jego 14-letniego brata. Tam dziewczyny zostały wielokrotnie zgwałcone przez grupę czterech imigrantów, ubiegających się o azyl w krajach Europy. Jak stwierdza policja, cytowana przez lokalną prasę, informację utrzymywano w tajemnicy przed mediami przez siedem dni, ze względu na dobro ofiar. Prokurator stwierdził, że ten gwałt „nie ma związku” z atakami na tle seksualnych w sylwestrową noc na kobiety w Kolonii. Ps....Pomijam już gwałt , bo to zbrodnia , ale czy nie jest rzeczą dziwną , że dwie gówniary dały się zaprosić 3em islamistom do mieszkania? Czy ta młodzież wychowana w laickiej kulturze nie ma jakiegoś instynktu samozachowawczego? Po co poszły, przecież nie na alkohol z islamistami ani nie na intelektualne rozmowy z przybyszami posługującymi się językiem ang. czy niemieckim : ja być, ty dać mi . Wina leży przede wszystkim po stronie państwa , bo co można wymagać od dziczy . Czy można mieć pretensje do lwa że zaatakuje człowieka ? Taki jego instynkt. Człowiek by się zabezpieczyć albo odgradza się ogrodzeniem od lwa albo dokonuje odstrzału a nie wchodzi między stado drapieżników . Tego powinni uczyć w szkołach i w mediach , a nie głaskania lwa czyli multikulti. Proszę pamiętać, że tym ludziom polityczna poprawność zablokowała rozsądek. Odmowa włażenia do mieszkania emigrantów byłaby zakwalifikowana jako rasizm (i prawdopodobnie odpowiednio ukarana). Jak łatwo szaleńcy zdobywają władzę. Przewidywalne konsekwencje polityki Merkel porównać można z ze skutkami polityki szaleńca Hitlera. Potrzebny jest nowy, ale skuteczniejszy Stauffenberg. Zasadnicze pytanie, jakie w związku z reakcją na zachowanie "zaproszonych uchodźców" przez Frau Merkel do Europy, jest takie, kto rządzi w Europie. I jest to ostatnia chwila, aby dać na nie odpowiedź,a później pozostanie nam albo, ... no właśnie. Słyszę, że w Kolonii, jak i w innych częściach Niemiec, niemieckie kobiety będą szkolone, jak zachowywać się wobec uchodźców, aby nie wystawiać ich na pokusy gwałcenia białych kobiet. Słyszę jak w Wielkiej Brytanii dla diaspory muzułmańskiej, stanowiącej zaledwie 3,38% społeczeństwa w religijnym państwie (kościół anglikański i kościół protestancki to kościoły państwowe, a królowa jest przecież głową kościoła anglikańskiego - katolickiego) zarządzono przesunięcie terminów egzaminów, z uwagi na ewentualne wycieńczenie świętym postem, bo akurat miesiąc ramadan koliduje z egzaminami maturalnymi. Furda kilka milionów młodzieży innych wyznań, ważne aby muzułmanie mieli to czego nawet głośno nie wyrazili, a co daje im na tacy rząd Jej Królewskiej Mości. We Francji, Austrii, napaści, ataki terrorystyczne, w Szwecji uchodźcy to członkowie jakże kulturalnej i pacyfistycznej organizacji Boko Haram. Pytam więc kto w niemal 500 milionowej społeczności rządzi - Niemcy, Polacy, Anglicy, Francuzi, czy stanowiący dzisiaj zaledwie niewielki - jeszcze -odsetek odłam wojującego i szybko ogarniającego strachem i terrorem Europę, islamu. Najwyższy czas sobie na to pytanie odpowiedzieć, inaczej za dwa, trzy lata poczujemy się gośćmi we własnym domu, a za ;at pięć nawet gośćmi mocno niepożądanymi. Dzisiejsze europejskie elity polityczne trzeba szybko odesłać w niebyt, aby to co przewiduję, nie stało się jakże przykrą rzeczywistością, powodującą, że biali Europejczycy będą zmuszeni masowo emigrować - tylko dokąd? Kto stoi za agresją na Syrię? Kto stoi za "ISIS" państwem islamskim?
  https://www.youtube.com/watch?v=2IwUWDovfN8
  To teraz wiadomo co to takiego ta Fundacja "Estera". Co za podłość.
 • @Astra
  A wyposzczenie będzie narastać.....na wiosnę, jaja będą spuchnięte jak dzwony. Chłopaki pontonami przyplyneli żeby ulżyć potrzebującym brzydszym od polskiej krowy starym Niemkom. Niepotrzebna już będzie turystyka seksualna bo popyt z podażą spotka się wprost na ulicy. W końcu karnawal dopiero się zaczął a Europa to taka większa Wenecja. Mili panowie niezbyt rozumieją obce im kulturowo subtelności. Dla nich kobieta z odkrytą twarzą i bez towarzystwa opiekuna to zwykła kurwa. Gdzie pani Merkel ta stara rura chce ich deportować? No i ta zapowiedź Merkel o deportacji śmieszy! Gdzie i kogo? Państwa z których ci ludzie przybyli już zapowiedziały, że nie będą nikogo przyjmować z powrotem poza tym sami imigranci wyrzucili swoje dokumenty w drodze do Europy więc nie wiadomo skąd są i dostają się do niej po kilkudziesięciu na jednym lewym paszporcie. Więc stara pusta i jałowa już rura Merkel po raz kolejny kłamie. Zwykły kit na zasadzie by coś powiedzieć jak się nabroiło. Gdzie ona ich deportuje? Kto ich przyjmie? Sorry Frau Merkel - zaprosiło się gości na stałe to nie można ich nikomu sprzedać. Chciałaś Polsce ale na szczęście Polacy pogonili twoje podnóżki i nic z tego. Jeżeli policja w Niemczech zataja fakty przed społeczeństwem to już nie są zachodnie standardy. I jeszcze są zaniepokojeni stanem demokracji w Polsce. Państwo niemieckie w kwestii imigrantów jest nieudolne. A żydolewacka, pedalska UE potrafi jedynie debatować o tym co należy zrobić. Nic więcej!.
 • Putin o szariacie
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/putin-o-szariacie.jpg
 • KONDOM – Komitet Obrony Niemieckiej Demokracji Oraz Mediów!
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/kondom.jpg W związku z zagrożeniem dla demokracji u naszych sąsiadów Niemców, postanowiliśmy zawiązać inicjatywę mającą na celu pomóc Niemcom w ich walce o wolność!
 • Astra..
  http://it-test.dziennikwschodni.pl/media/news/2016/2016-01/8722334b75dd70ef5398125d990e4530.jpg Znalazł pracę jako kierowca i zaczął spłacać dług. Wtedy urzędnicy zabrali mu prawo jazdy, czyli żądamy przywrócenia ustawy z dnia 18 marca 1921(*)...Tomasz Madejek będzie mógł wystąpić o zwrot dokumentu tylko wtedy, gdy przez pół roku będzie dokonywał regularnych wpłat. Ponieważ nie ma pracy, na razie jest to jednak niemożliwe

  .
  Kiedy znalazł pracę jako kierowca i zaczął spłacać dług, urzędnicy pozbawili go… prawa jazdy i tym samym możliwości płacenia alimentów. Mieszkaniec Lublina nie może zrozumieć decyzji MOPR.  .

  Tomasz Madejek ma dwoje dzieci, na które powinien płacić alimenty. W jakiej wysokości, ani ile zalega – tego nie chce zdradzić.

  – Nie płaciłem, bo nie miałem z czego – przyznaje jedynie w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim. – To nie jest jednak tak, że nie interesowałem się zadłużeniem. W 2013 roku poszedłem do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie dowiedzieć się, jak wygląda sprawa i powiedzieć, że nie lekceważę swojego obowiązku tylko nie płacę, bo nie mam pracy.

  Jak mówi, urzędniczka poleciła mu wtedy zarejestrować się w urzędzie pracy. – Nie zrobiłem tego, bo wiedziałem, że pośredniak mi nie pomoże – tłumaczy Madejek i dodaje, że zamiast tego zaczął intensywne poszukiwania zajęcia. Wysyłał setki cv. Umawiał się na spotkania z pracodawcami. – W 2014 r. znalazłem dobrą pracę na umowę-zlecenie. Zostałem kierowcą. Zacząłem płacić alimenty i spłacać zadłużenie.

  W ciągu pięciu miesięcy pan Tomasz wpłacił na konto MOPR ponad 4 tys. zł. – Urzędnicy nie byli jednak usatysfakcjonowani. Ciągle kazali mi się zarejestrować w urzędzie pracy. Mówiłem, że nie mogę tego zrobić, bo przecież pracuję. Pokazywałem swoje umowy, ale bez skutku. Ostatecznie odebrali mi, jako dłużnikowi alimentacyjnemu, prawo jazdy – denerwuje się. – Na pytanie dlaczego pozbawiają mnie pracy, urzędniczka odpowiedziała, że przecież nie muszę pracować jako kierowca. Jakby znalezienie innego zajęcia było czymś prostym.

  Madejek prawo jazdy stracił we wrześniu ubiegłego roku. Razem z nim także pracę. – Teraz mieszkam kątem u znajomych i nie bardzo wiem, jak związać koniec z końcem. Zamiast wpłacać do MOPR całe alimenty i dług, wpłacam po 50 zł miesięcznie tylko dlatego, żeby nie wyszło że się uchylam od tego obowiązku i żeby z tego powodu nie trafić do więzienia – przyznaje mężczyzna.

  – To oburzająca sytuacja – denerwuje się pan Konrad, znajomy mężczyzny, który próbuje mu pomóc. – Urzędniczki odbierając mu prawo jazdy odebrały mu pracę i dochody. Odebrały możliwość spłacania długów. Teraz pewnie będą chciały go skazać za tzw. niealimentację. Zupełnie nie rozumiem, jak to możliwe.

  Pracownicy MOPR mówią, że nie mają sobie w tej sprawie nic do zarzucenia. – Nie robimy nic złośliwie. Wszystkie nasze działania są podyktowane przepisami – podkreśla Magdalena Suduł, rzecznik lubelskiego MOPR. – To, czy ktoś jest zarejestrowany w urzędzie pracy, nie jest dla nas kwestią kluczową. Bazujemy w nich na zaświadczeniach otrzymywanych od komornika.

  Decyzję o uznaniu dłużnika alimentacyjnego za uchylającego się od zobowiązań wydaje się, gdy przez okres 6 ostatnich miesięcy wpłaca on mniej niż 50 proc. zasądzonej kwoty. Pan Tomasz takim okresem płacenia nie mógł się wykazać.

  – Wpłaty były nieregularne – podkreśla Suduł. – Przesłanką do skierowania wniosku o zatrzymanie prawa jazdy nie był wyłącznie fakt niezarejestrowania się jako osoba bezrobotna, a informacja przekazana przez komornika sądowego o braku regularnych, comiesięcznych wpłat ze strony dłużnika w ostatnich 6 miesiącach. Co istotne, decyzja podjęta w tej sprawie przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie została utrzymana w przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze oraz sąd administracyjny. Żaden z tych organów nie stwierdził działania, które byłoby sprzeczne z prawem.
  Magdalena Suduł https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/ustawa-z-dnia-18-marca-1920r.jpg?w=640&h=427 Ps...MOPR, MOPS to agendy miejsko-rządowe powołane po to, aby pokazać w Unii, że jesteśmy państwem zorganizowanym, państwem prawa, państwem opiekuńczym i demokratycznym?. Te instytucje to tylko opakowanie, pomocy nijakiej nie uzyskacie, jedyną pomoc mają dla siebie – to etaty dla zatrudnionych w niej osób. Procedury przeczą sobie i są nielogiczne, "baby" przemądrzałe, kompletny brak asertywności.
  Mam kontakty ze znajomymi, którzy pracują w krajach zachodnich i wiedzą, jak tam jest z podobnymi służbami – u nas tylko wstyd i poniżenie przed urzędasem.
 • Pamiątka z Kolonii...!
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/pamic485tka-z-kolonii.jpg
 • Astra!
  To będzie eksplozywnym hitem Niemiec w 2016 r!!!.: Allahu Trapbar | Arabic | Trap | Beat | Instrumental | Compilation video https://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4
 • Astra a poniżej "deser"!
  Niemcy ROZEDRZYJCIE Zdzirę A.Merkel Na KAWAŁKI ! Ta komunistyczna ŻYDOLEWACKA zdzira A. Merkel na zamówienia ideologiczne ZBOCZEŃCÓW żydo-masonerii z pod szyldu „Bnai Brith International” oraz pazernych korporacji przewrócili do góry nogami całe państwo niemieckie zamieniając je normalne PIEKŁO dla wszystkich tam zamieszkałych niemieckich obywateli ! Czy rzeczywiście wszyscy Niemcy już kompletnie ZGŁUPELI ? Przecież tą oczywistą żydolewacką PSYCHOPATKĘ A. Merkel już przeciętni obywatele Niemicy powinni dawno ODSUNAĆ od władzy jako NISZCZYCIELKI państwa niemieckiego. ŻYDOLEWACZKA A. Merkel była zawsze stuknieta … na obozie szkoleniowym FDJ!..."Ładne" te Niemry nie ma co!!! Polskie krowy i kozy muzułmańskie czy rury wydechowe aut ładniejsze od nich!... https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/scan10139.jpg To trzeba mieć naprawdę sieczkę w głowie robiąc z siebie takie ŻYDOLEWACKIE widowisko: https://theslnaturist.files.wordpress.com/2015/02/merkel.jpg
 • @@@!
  Widzieli ataki na kobiety, nie mogli zareagować. Wstydliwy raport niemieckiej policji...!

  Niemiecki „Der Spiegel” dotarł do wewnętrznego raportu policji powstałęgo po fali przemocy wobec kobiet, do której doszło w sylwestrową noc w Kolonii. Według dokumentu funkcjonariusze byli otoczeni i nie mogli pomóc osobom, które wołały o pomoc. Sytuacja na dworcu jest opisana jako „chaotyczna i wstydliwa” dla policji.

  Kolońska policja krytykowana jest za opieszałość i początkowe bagatelizowanie incydentów. Ofiary molestowania skarżą się na brak pomocy ze strony stróżów prawa. Krytykowane są także media za poinformowanie o napaściach z kilkudniowym opóźnieniem. Do wewnętrznego raportu federalnej policji, którego autorem jest wysoki rangą funkcjonariusz, dotarł niemiecki „Der Spiegel”. Wynika z niego, że funkcjonariusze stracili w sylwestrową noc kontrolę na dworcu w Kolonii.

  Według raportu policjanci widzieli wiele zrozpaczonych, zapłakanych, przestraszonych głównie kobiet i dziewcząt. Odnotowali „bójki, kradzieże i napaści o charakterze seksualnym”. „Kobiety czy same, czy w towarzystwie stanęły wobec trudnego do opisania w słowach wyzwania stawienia czoła masie mocno nietrzeźwych mężczyzn. Horda przed dworcem i wewnątrz niego pozostawała niewzruszona obecnością policji” – czytamy w raporcie.

  Nie udało się zidentyfikować większości odpowiedzialnych za napaści. „Siły bezpieczeństwa nie były w stanie odnotować wszystkich incydentów, ataków i przestępstw, ponieważ po prostu było ich zbyt wiele jednocześnie” – stwierdza raport.

  Relacje policjantów

  Policjanci według dokumentu mieli być sfrustrowani tym, że nie mogą pomóc ofiarom. Nie byli nawet w stanie nagrać jednocześnie wszystkie incydenty, które miały miejsce. Raport powołuje się na kilka relacji funkcjonariuszy. Funkcjonariusze wskazują, że dotarcie do ofiar napastników utrudniał tłum ludzi dzwoniących po pomoc do służb bezpieczeństwa.

  W relacji inny policjant twierdzi, że jeden z mężczyzn krzyczał: „Jestem Syryjczykiem, trzeba mnie traktować uprzejmie. Pani Merkel mnie tu zaprosiła”. Inny napastnik miał podrzeć swoje pozwolenie na pobyt i stwierdzić, że „jutro pójdzie po nowe”. Napastnicy mieli odmawiać opuszczenia miejsca zdarzenia, a sami policjanci nie mieli środków, aby zatrzymać sprawców.

  Raport nazywa sytuację, która miała na miejsce na dworcu w Kolonii „chaosem”. Według autora wydarzenia wymknęły się spod kontroli policji do tego stopnia, że mogło dojść do poważnych obrażeń, a nawet śmierci. Autor dokument zaznacza, że policjanci zostali obrzuceni butelkami i materiałami pirotechnicznymi.

  Raport kończy ponura konkluzja. Twórca raportu przyznaje, że przez 29 lat swojego doświadczenia w policji nie widział takiego działania policji. Wskazuje, że na miejscu było za mało funkcjonariuszy i zbyt mało sprzętu. Pojawia się też zarzut bezsilności policji w tej „chaotycznej i wstydliwej” sytuacji.

  http://www.tvn24.pl/niemcy-wewnetrzny-raport-policji-po-napasciach-w-kolonii,608827,s.html
 • Astra.
  Ciekawy wpis policjatki /strażniczki więziennej z Niemiec, więc go zamieszczam: Magda K. do ~przyjechała do naszego miasteczka: Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale mam wrażenie, że mieszkamy w tym samym miejscu, choć pewnie tak samo czują się setki kobiet w całych Niemczech. Pracuję w więzieniu niemieckim dla mężczyzn, gdzie nie ma segregacji wg pochodzenia i zauważam powolny przyrost osadzonych pochodzenia północnoafrykańskiego (tak to sie teraz zwykło mówić ze względu na falszywie rozumianą poprawność polityczną). Mimo miejsca, w którym pracuję nie miałam lęku przed obcymi do momentu, gdy w moim mieście spacerują kilkuosobowe grupki młodych mężczyzn o ciemnym kolorze skóry. Oblepiające spojrzenia ignoruję, ale jest w tym pewien rodzaj abnegacji z ich strony. Obcisłe spodnie, buty na obcasie i rozpuszczone włosy to dla nich obraz łatwej i niemoralnej kobiety. Choć to brzmi strasznie, to nie zaskoczyły mnie te ataki w Köln, choć bardzo zbulwersowały. Spodziewałam się, że dojdzie na tym punkcie do zderzenia kultur. Niemiecki rząd jeszcze gorzko pożałuje swoich decycji. Obawiam się jednak, że tacy politycy jak Reker są w stanie wprowadzić prawo szariatu, skoro już nakazują wprowadzenie kodeksu zachowania dla kobiet.
 • @Astra
  Przypominam, że w Finlandii ze 100 przyjętych uchodźców z Somalii , zrobiło się po łączeniu rodzin, imamów, i dzięki ich jurności w 2011......13 000!!! . Bezrobocie wśród Somalijczyków w UE sięga nawet 98 % wśród kobiet i 90% wśród meżczyzn. Do Polski ponoć trafią tylko te "dobre muslimy" które tylko gwałcą, biją i okradają. Te "złe muslimy" które biegają z kałasznikowami po ulicach i się wysadzają w powietrze zostaną w Europie Zachodniej. No mam taką nadzieję. Kibole będą miały co robić a kobietom radzę już teraz zaopatrzyć się w "pasy cnoty" i burki.
 • @Astra
  Więcej wiedzy więcej strachu, uchodźcy w Europie. Dlaczego polskie służby mogą „kury szczać prowadzać” a nie sprawdzać uchodźców. Krótka historia imigranta-oszusta Simona Mola.

  a. Dyrektor Urzędu ds. Cudoziemców nie miał wątpliwości że akta Kameruńczyka Simona Mola są znakomicie zweryfikowane i udokumentowane. Zaklinał się nawet że w porównaniu z dokumentacją innych uchodźców którzy dostali azyl są wręcz idealne.
  b. Gazeta Wyborcza piała z zachwytu nad uchodźcą pisząc że pan Simon Mol jest przykładem tego co uchodźcy mogą dać Polsce. Mol pouczał Polaków że muszą zapomnieć o ksenofobi i rasizmie. Działaczki lewicowe patrzyły w niego jak w tęczę a ten zachwyt przełożył się u niektórych na stosunki bardziej imtymne co tragicznie dla nich zaowocowało.
  c. Po tym jak się okazało że świadomie zarażał kobiety HIV wyszło na jaw że jest zwykłym oszustem. Zdołał wykiwać polskie władze, zmyślał od samego początku, skłamał w każdym szczególe swojej biografii a skala tego fałszerstwa była wprost ogromna.
  d. Gazeta Wyborcza szybko zapomniała o swoim guru a Urząd ds. Uchodźców do dzisiaj nie ma sobie nic do zarzucenia.
  e. Jak więc polskie służby chcą sprawdzać 7 tys. uchodźców skoro jeden Kameruńczyk zdołał ich wydupczyć?

  1. http://www.pomorska.pl
  2. http://www.owczarek.com.pl
  3. http://wpolityce.pl
  4. "wSieci" nr 38.
 • @Astra
  Po zamachach, ofiarnych całopaleń samochodów, złodziejstwie i gwałtach, wiemy jakie powstały nowe kraje w Europie, to bez wątpienia: Kalifat Francuski, Kalifat Niemiecki i Kalifat Benelexu. Pierwszy powstaje z podziału Francji, drugi wg zajmowanych Landów, a trzeci po połączeniu Belgii, Holandii i Luksemburga. TYMCZASOWY NOWY PODZIAŁ EUROPY. Zeznania świadków, szczególnie polecam 4:33, strażnik hotelowy mówi jak policja aresztuje a potem wypuszcza i jak aresztowani niszczą dokumenty z pogardą. Policja legitymowała i doskonale wie, że to tzw. Syryjczycy
  https://www.youtube.com/watch?v=qk5hroambIs
 • @Astra 16:08:00
  A tak kochają emigranci tych co na nich pracują, etc... obejrzyjcie!. Polki, nas to samo czeka!!! www.facebook.com/844314728955238/videos/892657477454296/?pnref=story
 • @Repsol
  Kogoś to dziwi? Wychowani w kulturze islamskiej młodzi mężczyźni DADZĄ PRZEDSMAK MULTIKULTUROWEGO FAJNEGO PAŃSTWA NIEMCOM !!!... Niemki poznają swoją przyszłą pozycję sołeczną trochę wyższą od kozy ... I ból będzie, ale też może być już za późno na odkręcenie tego!!! ...Brawo chłopcy tak trzymać. Za dwa lata bedziecie rządzić w Reichu. Jak powyrzucacie pedałów w tym burmistrza Berlina z jego "żoną" z dachów, to zostanie tylko jedna trzecia Niemców. Tym, co przetrwają dacie trochę piwa i po samochodzie i sami wyjadą ciupciać do Tajlandii lub Afryki. Reich wyludni się i jak sprowadzicie swoje rodziny, to będziecie mieli większość.!!!
 • zmiana przy korycie
  Zastanawiam się jak długo jeszcze w mediach będzie trwała celebracja spotkania Orbana z Kaczorem?
  Niektórzy może nie wiedzą , albo zapomnieli że Kaczor to okrągłostołowiec i członek założyciel złodziejskiej szajki okradającej Polskę od dwudziestu sześciu lat.
  Nie ma najmniejszej różnicy między PO i PiS. Wszelkie występujące obecnie powierzchowne antagonizmy są spowodowane tylko i wyłącznie oderwaniem od koryta jednych i zastąpieniem przez drugich.
 • @Oficer Prowadzący 22:44:19
  Za trzy lata po tym wszystkim zostanie tylko smród i kolejna ekipa przy korycie opowiadająca bajeczki dla głuptactwa o swojej "prawicowości" i pilnej potrzebie ratowania Polski. Raczej to nie będzie PiSiarstwo. Może PO , może inna farbowana ekipa postsolidrnościowo - ubecka.
 • @Oficer Prowadzący 00:04:23
  To są ci sami ludzie którzy doprowadzili Polskę do stanu w jakim się obecnie znajduje. Nikt mi nie wciśnie kitu że teraz nagle w ich pustych łbach nastąpiła cudowna przemiana.
  Chodzi tylko i wyłącznie o koryto.
  Prawdziwych zmian nie będzie. Będzie pic na wodę fotomontaż i ściema których początki już widać.
 • @Oficer Prowadzący 00:04:23
  "budują polską gospodarkę" ?
  Wyjaśnij proszę o co chodzi?
  Jakoś nie zauważyłem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829