Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
151 postów 5980 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Szkodnicy i awanturnicy, czyli my...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak to wczoraj przeczytałam mało mnie szlag nie trafił!!

 

 

Jak to wczoraj przeczytałam mało mnie szlag nie trafił!!

 

Cyt:

 

„Przynależność do UE traktujemy jako trwałą. Być w Europie to być w UE. Polacy są Europejczykami dlatego, że są Polakami, ale realna przynależność do Europy to przynależność do Unii. Ci, którzy mówią inaczej są szkodnikami, są politycznymi awanturnikami - podkreślił prezes PiS. Kaczyński przypomniał w tym kontekście, że jego pierwsza partia, PC, postawiła wstąpienie do EWG jako jeden ze swoich celów politycznych.”

http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/160509905-Kaczynski-Byc-w-Europie-to-byc-w-UE.html#ap-1

 

„Realna przynależność do Europy” to UNIA!!!!??

Czyli, że jak? Niedawne uroczystości 1050 lecia Chrztu Polski to jakaś lipa?

Nie byliśmy w Europie przez ten tysiąc lat realnie?

Nie chroniliśmy jej leniwego dupska w 1683 i w 1920 przed zalewem najpierw muzułmanizmu a potem bolszewizmu? To nie było realne?!

A te obchody pamięci Żołnierzy Niezłomnych to też jakaś lipa?

To znaczy, że w referendum w 2003 roku kiedy 23% procent z nas powiedziało nie UE to dzisiaj szkodnicy i awanturnicy?

Głosowało tylko 58% czyli te 42% nie głosujących (swoją drogą to skandal) to też szkodnicy?

 

Może na początek przytoczę słowa nieżyjącego już Filipa Adwenta.

To taki wspaniały Polak o którym mało kto pewnie słyszał, ja sama jakieś 3 lata temu dowiedziałam się o nim. O takich ludziach z prawdziwych a nie łżych elit pewnie jeszcze będzie cisza przez jakiś czas...mam nadzieję tylko niestety...

Cyt:

 

Czy warto dołączyć do UE?  Wejście Polski do Unii oznacza utratę suwerenności administracyjnej i gospodarczej, ateizację, demoralizację, wynarodowienie, likwidację państwa, germanizację. W imię pokrętnie rozumianej wolności wypowiedzi, można przyznać prawo do głośnego wypowiadania się za likwidacją Polski i za jej zgermanizowaniem. Ale, błagam, niech to będzie uczciwie postawione i nazwane!!!”  – tak pisał Filip Adwent,patriota, wspaniały człowiek,  lekarz, który porzucił dostatnie życie we Francji by służyć swej ojczyźnie – Polsce. 

..............................

Filip Adwent doskonale rozumiał co oznacza suwerenność Rzeczypospolitej i z niebywałym zaangażowaniem wypełniał swoje polityczne i obywatelskie obowiązki. To on jako europoseł (a nie europoseł Kalinowski) zabiegał i wywalczył dopłaty dla polskich rolników – producentów  owoców miękkich. Zabiegał o wiele innych spraw widząc dyskryminację Polski i Polaków w codziennej działalności Unii Europejskiej. Wielokrotnie grożono jemu i jego rodzinie.

  Zginął w niewyjaśnionym do dzisiaj wypadku  samochodowym.”

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/04/bozena-ratter-polskie-elity-polityczne-i-ich-rozumienie-pojecia-suwerennosci-rzeczypospolitej/

 

To było 18 czerwca 2005 roku. Na miejscu zginął jego ojciec i 19 letnia córka, a on sam z matką zmarli 8 dni później...

Ateizacja, demoralizacja i ... wynarodowienie, z tego zdawała sobie sprawę nie tylko elita (ta szczątkowa i prawdziwa) ale i prości Polacy, którzy głosowali na NIE. I właśnie do takich się zaliczam.

A dzisiaj jakiś gość który uważa się za wielkiego patriotę, mówi mi i tym inteligentniejszym, że jesteśmy szkodnikami i awanturnikami?!!

 

 

Jednak w listopadzie 2002 roku udzielił Jarosław Kaczyński takiego oto wywiadu dla Gazety Wyborczej. Wielu z nas pamięta jak sceptycznie odnosił się do samej koncepcji przystąpienia do UE, ale też wielu z nas nie zna prawdziwych powodów niestety..

Zamieszczam tutaj obszerne fragmenty udzielone jeszcze wtedy w 2002 roku we wcale nie piętnowanej gazecie Szechtera... co innego dzisiaj, no cóż ... internet pamięta panie Kaczyński!!

 

Cyt:

 

Argumenty Pacewicza za naszym wejściem do UE są polityczne. On nie kusi dopłatami, ale pokazuje, że jeśli sytuacja polityczna na świecie się gibnie w niedobrą stronę, Polska bez UE będzie w gorszej sytuacji. Co Pan na to?

- A jak w Polsce sytuacja potoczy się w złym kierunku? Jak wejdziemy do UE na tych warunkach, to szansa radykałów na wygraną jest bardzo wysoka. I co wtedy? Chce pani, żeby rządziło Stowarzyszenie Grunwald [Stowarzyszenie Patriotyczne "Grunwald" to narodowo-komunistyczna, antysemicka organizacja działająca w PRL - red.].

Jak wojna z Irakiem potrwa nie kilka dni, jak ta z roku 1991, lecz kilka miesięcy? Jak podrożeje ropa naftowa? Jak ben Laden zaatakuje tuż obok nas? Czy nie bezpieczniej wtedy będzie nam w UE?

- Toteż ja właśnie ze względów politycznych, i tylko tych, jestem zwolennikiem wejścia do UE. Ze względów gospodarczych przecież to się wcale nie opłaca. Ale co pani chce powiedzieć: że opłaca się wejście Polski do UE za cenę naszego zepchnięcia na Białoruś? Rządzić tu będzie Lepper razem z Łukaszenką.

Czy PiS tak teraz kontestuje nasze wejście do UE, żeby zdobyć wyborców nieufnych wobec UE i żeby na koniec powiedzieć: OK, możemy wchodzić, warunki uzyskaliśmy całkiem niezłe?

- Po pierwsze, ja przedstawiam swój pogląd, nie pogląd PiS.

Ale Pan będzie szefem PiS.

- Faktycznie byłem nim także do tej pory. Na razie jest to pogląd mój, choć chciałbym, aby stał się poglądem PiS. Widzę, że sytuacja światowa idzie w złym kierunku, że skończyły się słodkie lata 90. Tyle że to, co się może stać z bardzo wysoką dozą prawdopodobieństwa w Polsce, to jest najczarniejszy scenariusz i należy zrobić wszystko, by go uniknąć. W gradacji czarnych scenariuszy ten jest najgorszy i zarazem najbardziej prawdopodobny. Ja wejścia Polski do UE na takich warunkach nie poprę, bo ja nie poprę władzy Leppera w Polsce. To tak samo, jakbym poparł wejście do Polski wojsk radzieckich.

A władzę LPR Pan poprze?

- Nie będę tu opisywał swojej taktyki. LPR różni się od Samoobrony, choć to też jest siła radykalna, która mogłaby niszczyć w Polsce to, co mimo wszystko przez ostatnie 13 lat się udało. Jesteśmy niepodlegli i demokratyczni, a to jest warte wszystkiego innego.

Czy POPiS się utrzyma do wyborów parlamentarnych 2005?

- Do tego czasu prawica będzie się musiała przekształcić. Jeśli się chce rządzić, trzeba mieć przynajmniej 30 proc., a nie 16 - jakie osiągnęliśmy w tych wyborach.

Właśnie Donald Tusk z PO skrytykował PiS za antyeuropejskie stanowisko.

- Jestem rozczarowany takimi publicznymi wypowiedziami przed próbą jakiegoś wyjaśnienia sytuacji w cztery oczy.

On też, tak jak Pacewicz, podejrzewa PiS, że wykorzystuje UE do poszerzenia kręgu swoich wyborców.

- To mnie martwi. Myślałem, że nie będziemy rozmawiać ze sobą przez media, nawet gdy jesteśmy z siebie bardzo niezadowoleni. Przypomnę, że w angielskiej Partii Konserwatywnej są i wielcy zwolennicy integracji, i jej radykalni przeciwnicy, i eurosceptycy. Można współpracować i przy dużych różnicach”

 

http://wyborcza.pl/1,75248,1123858.html

 

 

Co tak zmartwiło Jarosława K.?

To, że D. Tusk nie stał się jeszcze wtedy do końca cynikiem, politycznym śmieciem na usługach , że jeszcze czasem dawał cynk o swoich przypomnijmy sojusznikach z POPiS?

Czy już dotarło do nas wszystkich, że nastąpiła jedynie zmiana wachty? A te wszystkie duperele o racji stanu i patriotyzmie to o kant „dupy i kamieni kupy” można potrzaskać?

 

Jeszcze jedno mnie zastanowiło... otóż.. największym zmartwieniem pana Kaczyńskiego wtedy było, aby na fali niezadowolenia z warunków przyjęcia nie doszedł do władzy ruch „Grunwald”

Nawet redaktor GW zaznaczył, że:

[Stowarzyszenie Patriotyczne "Grunwald" to narodowo-komunistyczna, antysemicka organizacja działająca w PRL - red.].”


Narodowa .. i antysemicka! I o to chodzi, bo chyba komunistyczna to już jest dyskusyjna sprawa i to bardzo.

Mieliśmy na Neonie blogera i wspaniałego reżysera B. Porębę członka Stowarzyszenia Grunwald, bardzo  zachęcam do przeczytania jego 6 zaledwie wpisów... zmarł w 2014 roku., ale warto!

http://b.poreba.neon24.pl/

 

Jacy musieli być niebezpieczni, bo.... antysemiccy? Że patrioci to już nieistotne panie Kaczyński?

 

Na koniec napiszę tak... jestem rozczarowana rządem filosemickim, dla którego wejście do UE było mniejszym złem niż wzrost wpływów stowarzyszenia Grunwald kilkanaście lat temu.

Jestem rozczarowana narażaniem Polski na zagładę, bo tak się skończy „zabawa” w nieodpowiedzialne szczucie i to nie leżące w żaden sposób w interesie Polski, przeciw Rosji, przykro mi, że Pan Kaczyński w niczym nie przypomina szanowanego i podziwianego w Polsce premiera Węgier W.Orbana. Jego sympatia do Polski to sprawa historii między naszymi krajami i Pan Kaczyński nic nowego tutaj nie wniósł, tak uważam.

To jest brudne politycznie i nie służy Polsce w żaden sposób.

To znaczy, że podobnie jak kiedyś PO, tak i  dzisiaj pisiory sterują naszymi zachowaniami i starają się skłócić Polaków, nie pozwólmy na to!

Komu tak naprawdę zależy na podziale między nami Polakami?

Może jednak tzw.  lobbystom wszelkich możliwych nacji oprócz naszej-polskiej!

Dlatego właśnie nie dziwi mnie atak na dzisiejszych ONR-owców, bo kochać Polskę to za mało okazuje się... straszne? Nawet bardzo!!

Tam również wpuszczą „swoich”?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ACqE-0ErffY

KOMENTARZE

 • Zawsze twierdziłem, że PO-PiS to jedno i to samo
  Różnica tylko w tym, które ryje przy jakim korycie. Gdyby nie Smoleńsk to ich spory byłyby całkowicie pozorne, jak wtedy gdy o pistolecik i wilcze zęby się spierali. Myślę, że Kaczyński zaczyna rozumieć iż społeczeństwo wreszcie pozna się, jakiego bajzlu w kraju narobił. Stąd uśmiech do bardziej umiarkowanej części elektoratu, ale mieliśmy już i Kaczyńskiego w sweterku, i listy do braci Moskali, wróć Rosjan :) Zachowuje się jak polityczny schizofrenik, po prostu długo nie potrafi wytrzymać w narzuconej mu przez PR-owców i doradców nie jego skórze. To typowy polityk destruktor, jego żywioł to niszczenie, stąd PiS chce zmienić wszystko, tyle, że nikt logicznie myślący remontując mieszkanie w którym mieszka nie rozwala wszystkiego, a robi to stopniowo.
  5*
 • Jestem rozczarowana narażaniem Polski na zagładę,
  a ja wkurzony,

  wszyscy, którzy "starają się skłócić Polaków, "

  odniosą sukces, bowiiem Polacy odczuwają pogardę dla wyrażających inne poglądy,

  jak masz złoty róg, który potrafi wykrzyczeć coś, co zaakceptuje większość, to dmij co sił.
 • @Zawisza Niebieski 16:15:49
  "To typowy polityk destruktor, jego żywioł to niszczenie, stąd PiS chce zmienić wszystko, tyle, że nikt logicznie myślący remontując mieszkanie w którym mieszka nie rozwala wszystkiego, a robi to stopniowo. "

  Niech rozwala swoje "mieszkanie" mnie się nie podoba, że rozwalał Polskę bo mu Grunwald szkodził!!

  Pozdrawiam :)
 • @interesariusz z PL 16:25:57
  "jak masz złoty róg, który potrafi wykrzyczeć coś, co zaakceptuje większość, to dmij co sił."

  Nie mam :(
  Tak jak i Ty mogę jedynie pisać i wklejać na kilku portalach... to za mało chyba?
  Musimy o tym mówić w rodzinach, wśród znajomych i spotykać się w realu

  Pozdrawiam
 • Będzie się działo...
  http://pressmix.eu/2016/05/02/co-oni-nam-szykuja/
 • @Talbot 17:35:15
  Przeczytałam i...
  "Wydaje się, że powoli spadają maski, na przykład taki układ TTIP pokazuje o co może w tym wszystkim (przynajmniej częściowo) chodzić i pokazuje ogrom naszej bezsilności. Zwyczajnym ludziom nie zostało już nic, bo ostatni bastion, jakim jeszcze ćwierć wieku temu były (upadające już wówczas) wolne media, padł definitywnie. Mediami na świecie rządzą dziś całkowicie banki i producenci broni, którzy wzięli w swoje ręce w zasadzie wszystkie zasadnicze kanały przekazu i zapewne ostatecznie przejmą również Internet."

  Pisałam ja i inni również o TTIP:

  http://astra.neon24.pl/post/129494,nwo-wskie-ttip-polski-rzad-jest-za
 • @Astra 17:56:47
  Od razu wiedziałem, że Kaczor i PiS chcą rozwalić Europę.
  Musimy trzymać z Rosją
 • @Talbot 18:07:38
  Nie czytałeś mojego wpisu?
  Przeczytałeś chociaż link, który podałeś?!!
  Une wcale nie chcą rozwalić "Europy"tylko Polskę, bądź chociaż rzetelnym proamerykańskim trollem, no co Ty?:)
  Z tą Rosją też... masz jakieś instrukcje od nich?

  A na poważnie... masz coś do powiedzenia w temacie? jesteś zachwycony polityką dzisiejszych władców dusz?
  Bo jak nie to spadaj z mojego bloga, nie bawią mnie Twoje nieodpowiedzialne żarty!!
 • 5*
  Kaczyński powinien swoją żydowską myckę nosić na codzień ( wszyscy oni zresztą też), wtedy nie byłoby wątpliwości, jakiemu narodowi i państwu służy. Polska jest dla niego najważniejsza tak długo, dopóki Jej interes i racja stanu nie stoi w sprzeczności z interesem syjonistów, którzy się w Polsce coraz wyraźniej dekują i dobrze by było, aby Polacy zdali sobie z tego sprawę.
 • @Lotna 18:45:35
  Interes syjonistów, masz rację Lotna - a ja mam nadzieję, że coraz więcej Polaków zdaje sobie z tego sprawę.
  Dalej uważam, że pomimo tylu wewnętrznych i zewnętrznych wrogów, śmiertelnych wrogów... jesteśmy mądrą nacją, jakiś instynkt przetrwania czy co?

  Pozdrawiam :)
 • @Katana 18:59:12
  Katana.. są rzeczy o których się wie ale skoro uważasz, że jestem "banifikatorem" topo co gadać ze sobą?:)
  Rozmowa to co innego...

  Żegnam
 • @Ex admin 19:12:09
  Witaj Marx :))
  Trochę odpoczęłam, po prawie półtora roku ... adminowania.
  Wakacje są fajne !! :))))

  Pozdrawiam
 • @Astra 19:16:22
  PS do Marxa 8888

  Pisz, bo dobrze piszesz a zlikwidowałeś swój blog :(
  Nawet nie mogę Cię dodać do "ulubionych" :((
 • @Astra 19:05:05
  Też tak uważam i wierzę, że jest siła w Narodzie, której żadne żydostwo ani inni wrogowie nie pokonają.
  Pozdrawiam wzajemnie, :)
 • @Ex admin 19:40:38
  ,, troche starych znajomych się tam zebrało" ...

  Widząc, co się tutaj dzieje, będzie ich tam coraz więcej. :)
 • @Ex admin 19:40:38
  "Ależ ja piszę :) tylko u siebie. Po co drażnić jedynie właściwie myślących."

  A o kim Ty piszesz Marksie? :))
  O jakiś idiotach chyba, bo ja i tysiące czytelników NEonu czekamy jednak na Twoje wpisy.. nie bądź taki i wklejaj je tutaj.
  Na pewno zostaną docenione :)
 • Sceptycyzm to choroba 8-))))
  Dość sceptyczne i jednostronne podejście do bycia w U.E
  A co mają powiedzieć ci którzy właśnie dzięki temu że jesteśmy w U.E zmienili swoje życie na lepsze,pewniejsze finansowo i pełną niezależność.
  Czy te miliony młodych ludzi na emigracji to wina wejścia czy nie wejścia do U.E. Co robiła by ta młodzież dziś,czekała na cud z nieba.
  80% tych co wyjechali w latach 2004-2006 nie ma zamiaru wracać do kraju. To coś mówi. Czy jak wyjdziemy z U.E to wrócą.

  ps.
  Witam (po bardzo długiej) przerwie i pozdrawiam
 • @Husky 20:48:51
  "Czy jak wyjdziemy z U.E to wrócą."

  Sorry ale to dla mnie najmniej ważne, chociaż uważam, że nie wrócą... to ich życie i ich sprawa :))
  Widzisz, może dla Ciebie ten portal i nasze sprawy to taka zabawa, ale dla mnie nie... ja tutaj żyję i tutaj zostanę choćby w nas ruskie swoje rakiety wywaliły :(
  Tyle, że Ty również nie czuj się zbyt bezpiecznie, bo może okazać się, że to my tutaj... my "szkodnicy" przetrwamy heheh

  http://www.wspolczesna.pl/archiwum/art/5747322,ojciec-klimuszko-przepowiednie-wiele-sie-sprawdzilo-wideo,id,t.html
 • @Husky 20:48:51
  Nie widzisz, że to są dwa końce tego samego kija? Wychać Polaków za granicę, aby przyjmować uchodźców, między innymi z banderlandii, zwijać polską gospodarkę kosztem innych bogatych krajów unijnych, a przede wszystkim żydowskich korporacji?

  Po to istnieje ta Unia właśnie, aby nie było państw, aby zlikwidować nacje, zniszczyć lokalną kulturę, obyczaje i tradycję, etykę i moralność, co by międzynarodowy żyd czuł się wszędzie jak u siebie w domu.
 • @Astra 20:57:22
  Zupełnie nie o to chodzi.
  Czy ci właśnie 12 lat temu, wyjeżdżając w poszukiwaniu lepszego życia, zdawlo sobie sprawę że to bilet w jedna stronę. pewnie nie. Czy ich wybór był koniecznością, zapewne tak.
  Oczywiście że nikt nie zdawał sobie sprawy jak wszystko to się potoczy, a przecież zobaczmy obok siebie, czy naprawdę przez te 12 lat nic się w kraju nie zmieniło.
  Rzadko odwiedzam kraj, a za każdym razem będąc widzę zmiany i to na lepsze.
  Nie mamy się czego wstydzić.
  A polityka ?
  Ten armagedon zapowiadany jest od dziesiątków lat, i jestem przekonany że tak naprawdę to przez kolejne kilkadziesiąt lat będzie tematem nad którym się będą głowic ci co uważają jest za spokojnie.
  To moja indywidualna ocena obecnej sytuacji. Bo nic a nic nam nie grozi.
 • @Lotna 21:01:49
  ok. po części zgoda.
  Ale właśnie mam żal do nas (czyli emigrantów) do tych co tak się pastwią nad U.E i zachodem (USA,Kanada etc)
  Fajnie się ocenia z perspektywy kilku tyś. kilometrów, ale czy właśnie Ci mają zamiar kiedykolwiek wrócić, by "pomóc" w tej walce na "śmierć i życie" pozostawionym samym sobie rodakom ???
 • @Astra 20:57:22
  Tu się zgadzam z Tobą całkowicie.
  Taki wierszyk dla Zbója, czy zrozumie?
  Ignacy Krasicki
  Dzieci i żaby


  Koło jeziora
  Z wieczora
  Chłopcy wkoło biegały
  I na żaby czuwały.
  Skoro która wypływała,
  Kamieniem w łeb dostawała.
  Jedna z nich, śmielszej natury,
  Wystawiwszy łeb do góry,
  Rzekła:"Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie!
  Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie".
 • @Husky 21:11:40
  Nie o to chodzi? to o co?
  I o jakim "lepszym życiu" Ty piszesz?
  Dla mnie to tutaj jest najlepsze, tak uważam :)
  Nie chodzi o armagedon czyli koniec świata, dlaczego uważasz, że jak w dupska dostaną a na to się zapowiada kraje unijne to będzie koniec świata?
  Doświadczyliśmy już gorszego i świat... się wypiął na nas tak jak dzisiaj na inne kraje.
  Mnie interesuje tylko tutaj i teraz, dlatego piszę o naszych politykach.
  Oni nie zdają sobie sprawy.. albo jak najbardziej zdają z kary jaka może ich spotkać za to całe draństwo!!

  http://historiezapomniane.blogspot.com/2012/01/haniebny-koniec-targowickiej-zdrady.html
 • @Astra 21:30:39
  // Dla mnie to tutaj jest najlepsze, tak uważam :)//

  Oczywiście że masz rację.
  Jednym w kraju się po 89r udało i załapali się na tzw.klasę średnią inni niestety nie.
  A nie zaprzeczysz oczywisty faktom że w mieście którym mieszkasz coś się przez te ostatnie lata zmieniło.

  A politycy, ok. Kaczynski i PIS to na dziś całe zło, powrotu PO raczej nie pragniesz.
  Inne partię na dziś to tzw.kanapy. To kto ma wreszcie rządzić tak jak byś tego chciała i nie tylko Ty.
  Kto ? Kto dziś zapewni Polsce maksimum bezpieczeństwa. Petru.Schetyna.Kukiz czy Mikke.
  Widzisz taka partię, polityka ?
 • @lorenco 21:30:24
  Nie znałam tego wiersza Krasickiego, ale jest na czasie jak najbardziej..

  "Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie".

  Tyle, że ci chłopcy dzisiaj co wkoło biegają... no cóż... oni mogą nie zauważać, że sami są zielonymi żabkami i ktoś je już zaczął gotować, jeszcze nie czują żaru spod pieca chyba raczej...

  Pozdrawiam :)
 • @HuskyHusky 21:45:3803.05.2016 21:45:38
  "Widzisz taka partię, polityka ?"

  Na razie jeszcze nie, aaallleee jak mawia pewien mój znajomy i fajny gość:
  "przyjdzie czas, będzie rada"

  I to by było na tyle...
 • @Astra 21:52:21
  Od skrajnego sceptycyzmu do umiarkowanego optymizmu
  Moja "terapia" pomogła 8-)))))))
  I to by było na tyle...
 • @Husky 21:58:20
  Twoja terapia? daaaj spokój...
  Tutaj u nas w Polsce sami optymiści zostali :))
  Tyle, że wkurzeni już jesteśmy!!

  PS
  I jeszcze jedno... ci smutni panowie chyba jeszcze o tym nie wiedzą... może to i lepiej, niech się wypowiedzą do końca......
 • @Husky 21:45:38
  Polityka to ja bym podał, jednak nie podam aby nie "powiesił się samobójczo" w piątek po południu.
  A PIS to nie tylko na dziś całe zło, to takie samo zło było i jest jak PO i wydmuszki.
  Była koalicja LPR, PIS, Samoobrona, była dobra dla Polski, co PIS razem z PO z nią zrobił? Rozwalił, bo jakaś putana Krawczyk czy odrolnienie ziemi. Lepper nie żyje, Giertych skacze jak idiota na marszach KOD-u (pewnie boi się powiesić) a PIS i PO mają się dobrze. Jak w USA - dwie partie i jakieś tam satelity, oby za bardzo satelity nie zbaczały z kursu, bo piątkowy zabójca czuwa.
  Jednak przyjdzie dzień zapłaty!
  A teraz praca u podstaw, cierpliwość.
  A jak Zbóju chcesz dobra dla Polski, przyjedź do nas, idź do pracy ( może nie będzie to śmieciówka) i działaj; siedząc na obczyźnie jesteś jak ten rząd co spieprzył w pierwszych dniach września 1939 ale wymądrzał się z ciepłych foteli.
 • @Astra 22:07:28
  Wkurzona optymistka 8-))))

  Nic na świecie nie jest tak zaraźliwe jak śmiech i dobry humor

  // Zawsze należy pamiętać że obecna sytuacja nie jest naszym ostatecznym celem.
  Najlepsze jest jeszcze przed nami//

  autor nieznany
 • @lorenco 22:52:51
  // chcesz dobra dla Polski, przyjedź do nas, idź do pracy ( może nie będzie to śmieciówka) i działaj; //

  Jaką stawkę oferujesz/cie
  może być w euro 8-)))))
 • @Husky 23:00:55
  5 złotych za godzinę. Za taką stawkę pracują u nas Ukraińcy.
  Mam taką prośbę do Ciebie. Zamiast tego 8-))))), używaj :).
  Mniej mnie irytują Twoje teksty niż te hamerykańskie emotikony a i tak nie wyświetlają się.
 • @lorenco 23:10:35
  // 5 złotych za godzinę//

  ok. zgoda ale pod warunkiem że ta moneta będzie wykonana z
  24-karatowego złota :)
 • @Husky 23:30:03
  Oznacza to, że do Polski nie chcesz przyjechać i nie masz zamiaru pracować na polski dobrobyt, jak trzeba, to znosić biedę i niewygodę. A i umrzeć w Polsce nie masz zamiaru, nie ze starości a nawet z braku opieki medycznej lecz np. z powodu zbrojnej konfrontacji między USA a Rosją, zanim zdążysz przyjechać na niby, z Polski zostanie tylko dziura.
  Zatem młody, odczep się od Polski!
  Masz inną swoją ojczyznę i bój się o nią!
  Bo dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło - jak powiada przysłowie!
 • @lorenco 23:50:47
  //zanim zdążysz przyjechać na niby, z Polski zostanie tylko dziura.//
  aż tak źle życzysz Polsce
  ciekawe ;)

  ale kolego na dziś koniec, jutro idę pracować na dobrobyt....
  swój
  Good night
 • @Husky 00:04:45
  To Ty źle życzysz Polsce judząc przeciwko Rosji. My tu w Polsce chcemy żyć ze swoimi sąsiadami w poprawnych relacjach.
  Kadzą banderlandii o mało do tyłków nie wejdą juncie kijowskiej POPISY aby tylko Rosji dokopać. Jeśli to jest normalne według Ciebie, to masz coś z głową nie tak.
 • @lorenco 00:20:55
  Jak zwykle zaczynasz trolowac. Żadna nowość. czy jest coś we wpisie Astry o Ukrainie.Czy ja coś napisałem o Ukrainie. Czy jest coś o Rosji.Czy ja napisałem coś o Rosji. Ty naprawdę fobię Ukraińska masz. Ty bez Ukrainy i tematu o Ukrainie byłbyś na portalu nikim. Kompletnie nikim. Czy Ty jesteś UKARAINCEM.Czy Ty jeden dzień, jeden dzień przestaniesz pier... o Ukrainie
  Żegnam bez odbieru
 • @Husky 00:56:39
  Na tym portalu jestem nikim, zgadza się. Dlatego chcę zwrócić na siebie uwagę wątkami o Rosji i Ukrainie. Dlatego nie przestanę pier... o Ukrainie.
  Wręcz przeciwnie do Ciebie; jesteś skromnym blogerem, nie mającym żadnych fobii. Jesteś tak wspaniały, że hej! Zacznę się modlić do Ciebie!
  Kwiatuszki dla Ciebie:
  http://cs633817.vk.me/v633817244/2def2/oLBzHak5ILw.jpg
 • @Husky 21:45:38
  O czym TY mówisz?
  Celowo manipulujesz rzeczywistością skrajnymi przykładami!!!
  Przykłady:
  1. "Kaczynski i PIS to na dziś całe zło"
  Oczywiście, że tego zła jest więcej, również i poza PIS-em!
  2. "powrotu PO raczej nie pragniesz"
  Oczywiście, że nie chcemy powrotu PO!
  Problem tylko polega na tym, że celowo podkłada (kreuje się) się nam takie uproszczone wybory.
  "A nie zaprzeczysz oczywisty faktom że w mieście którym mieszkasz coś się przez te ostatnie lata zmieniło."
  Czy nie zauważyłeś jakim kosztem dokonały się te "zmian"?
  Jakie zadłużenie ma nasz kraj?
 • @lorenco 01:14:51
  Tak , ten troll zadaniowy Mosio....jest bardzo dobrym człowiekiem Lorenco, zaczął "karierę na Neonie od donoszenia do redakcji różnych portali na blogerów Neonu!!
  po czym......... sam zaczął namolnie kopiować głównie z Łoneta i wirtualnej oraz in- terii

  CYTAT:
  Czy zerżnięcie w całości czyjegoś wpisu nie jest pospolitym plagiatem, czy autor Krakauer (z którym mam swietny kontakt) wyraził na to zgode.
  To nie jest pierwszy wpis w całości skopiowany, a odnośnik (link) nie jest upoważnieniem do tego typu działań.

  ps.

  liczę na odpowiedz
  Wojna domowa na Ukrainie 19.03.2015r - Quo vadis
  Husky 19.03.2015 14:39:47


  ---------------------------
  II.
  W sprawie kradzieży praw autorskich do tego wpisu otrzymałem e-mail że redakcja NIKOMU nie zezwalała na przedruk art. w całości i jest to naruszenie praw autorskich.
  Jeśli chcesz moge to tu wkleic, wcześniej oczekujemy stosownego wyjasnienia

  ps.
  fragment e-maila

  // Portal
  WolneMedia.net nie udzielał dalszej zgody na kopiowanie tego tekstu na
  innych stronach. Jeśli ktoś to zrobił, naruszył prawa autorskie //

  Husky 20.03.2015 22:14:27
  -------------------------------------
  Jego nienawiść do Rosjan jest tak wielka, że nawet nie przeszkadza mu działalność ukraińskich feministek,robiących brewerie w kościele i poniżanie Jezusa breweriami przed tabernakulum!!..
  KTO wierzący, się na to nie wścieknie??????
  I mamy odpowiedź na pytanie o wartości tego pana.
  Nienawiść większa niż miłośc hmmmm.......

  Ja odeszłam od was z bloga,właśnie przez to , bo nie odpowiadało mi jako osobie wierzącej chrześcijance ,traktowanie Jezusa i poniżanie mojej wiary, dopuszczając to ze każdy ma prawo do własnych poglądów.

  Piękna zdolność do mimikry u czlowieka, w zależności od sytuacji..i koniecznie czytaj jego blogi, umiera z powodu braku "odsłon"......

  Człowiek ma poważne problemy ze sobą, lata po wszystkich blogach czyli człowiek orkiestra, na każdy temat wie wszystko...tak że szacun dla niego Lorenco........

  Koledzy koczownicy go wspierają,, aż ta hasbara,ciągle usprawnia swoje metody...
 • @Astra 16:41:29
  Dobrze, że przypomniano te antypolskie wypociny Kalsteinów, dzisiaj mamy do czynienia z totalną likwidacją Polski, podstepną, bardzo wyrafinowaną bo opierającą się o symbole wiary i KK w naszym upadłym kraju. Obecnie Naród Polski o niczym nie decyduje w kwestiach zasadniczych, jest tylko takim ,,zakręconym motłochem telewizyjnym i radiowym".
  Suwerenny Naród to świadomy Naród, ale neistety tego nie ma.
 • @Astra 20:57:22
  TO SZOK CO TEN HEJTER HUSKY PISZE TUTAJ.
  TO JĘZYK PARSZYWEJ ŚWINI MICHNIKOWSKIEJ. PISZE, ŻE DZIEKI UE WIELE ZAWDZIĘCZAMY BO NIE KTÓRYM STOPA ŻYCIOWA SIĘ PODNIOSŁA. TAK NIE LICZNYM TAK, ALE, ŻE ZLIKIWDOWANO POLSKĘ JAKO PODMIOT TO NIE PISZE, ŻE ROZKRADZINO MAJATEK I ZLIKWIDOWANO KONKURENCYJNY PRZEMYSŁ, TO NIE PISZE, ŻE NIE DOŚĆ, ŻE WYPRZEDAWANO MAJĄTEK TO JESZCZE DŁUG POLSKI WZRÓSŁ DO NAWET 3 BLN ZŁ.
  TO ZAWDZIECZAMY PO PIS, AWS, UW, SLAD, PSL, PC.
  HEJTERZE HUSKY SPADAJ DO SZAMBA PISUAROWSKIEGO.
 • @Wrzodak Z. 08:57:19
  no właśnie, aby być suwerennym, czyli wolnym, niezbędna jest świadomość,

  budziła się 1981, w początkach stanu wojennego, a potem zdechła.

  Dlaczego?
 • @Wrzodak Z. 09:03:29
  teksty pisane dużymi literami są nieczytelne,

  na takiej samej zasadzie, jak rozkradziono Polskę, działa każde spółdzielnia mieszkaniowa,

  mimo, że spółdzielnie to najbardziej demokratyczne organizacje,

  dlaczego?

  bo większość Polaków ma mentalność szabrowników.
 • @Astra
  naprawdę fascynujące zdjęcie wprowadzające,

  miałem od początku pochwalić, ale .....

  skąd to?
 • @Wrzodak Z. 08:57:19
  Pan Filip Adwent, który zginął w wypadku a przed nim bardzo się obawiał ....
  On chyba należał do LPR, znał go Pan może?

  Pozdrawiam

  PS - Oczywiście, że cynizm i brak troski o przyszłość Polski wprost bije po oczach. My "szkodnicy i awanturnicy" widzimy to chyba dokładniej
  niż inni :(
 • @interesariusz z PL 09:12:18
  Skąd to?
  Z mojego "archiwum" a dokładnie to z sieci i tyle :)
  Podczas pozycjonowania wpisów, zwłaszcza tych bez fotek, trzeba szukać odpowiednich w internecie, obrobić i wstawić, czasami to zajmuje sporo czasu.
  Zachowuję co lepsze z nich, tych niewykorzystanych do innych wpisów.

  Pozdrawiam
 • Czy to wszystko jest pro-Polskie......Czy wszystko?
  Prawda,Polacy wybrali Polskosc.Stan Kraju po wrogach /po-psl/ jest tragiczny.liwidacja kraju-przemyslu plus 3 bln dlugu.,plus wynarodowienie .
  To jest zatrzymywane i to wlasciwy ruch-brawo!.To ze banki oblozono ok 6mldzl -dobrze,to otwiera sciezke dalej,to ze sklepy/2mlrdzl/r naklada sie, to dobre .Ale pamietajmy ze przed nami ogrom, czy bedzie pokonany?
  Popatrzmy tylko na same obce wrogie Polsce banki, z kreacji inflacyjnej,przyrostu PKB,czy ich kredytow z oplatami wywoza sr okolo 200mldzl/ a placa okolo 12mldzl/rr,Z konta bledow i opuszczen NBP ginie ok 70mlrdzl,na oplaty za odsetki tuska placone redshieldom topione jest ok 55mldzl,na sklepach ok 20mlrd /tyle winni zaplacic podatku placa ok 0,4mldzl/r/ tego jest wiecej np stabilizacja bankow redshieldow,w uni i Grecji,,oplaty na Ukraine,wojny w Iraku,Libii,na wschodzie,przesyly gazu bezoplatowe,zabrane koncesje na gaz,gazu brak- koncesje nieoddane, bo zabieraja zasoby ziemi np metale /patrz tuska ustawy,skladki uni itp itp/.
  Gdy te kwoty podsumowac to wyjdzie okolo 400mld zl /rok!!!!!!! jest OUT.Nawet jak uwzgledni sie tzw pomoc uni 13mlrd EUR/r to okolo zaledwie 50mldr zl/r.zatem mamy do tylu okolo 350mldzl/r
  te podatki ,tzw bankowe czy sklepowe to pryszcze na tkance zagrabianej z Polski.No ale to moze otwiera droge by dalej je podnosic ,moze to dyplomacja by nie straszyc od razu wroga, moze tak jest ,nie wiem.
  Ale czy inne posuniecia sa proPolskie, z pewnoscia nie! wezmy np kreowanie antyrosyjskiej-wrogiej narracji w zamian za utworzenie na terenie Polski muru miesnego z Polakow chroniacego zachod.To jest scena dla przyszlego teatru wojennego gdzie Polacy zaplaca ofiarami i utrata ziemi/Ziemia po wybuchu tylko na odpad. Dalsze watpliwosci to np wymuszone na sile finansowanie -pomaganie bankom sorrozza na Ukrainie za wywolanie rozbioru podboju Ukrainy przez Banki.Sorrozz juz zabral zloto z Ukrainy a my pomagamy tym oligarchom! by nikt nie zauwazyl ze zlota np juz nie ma na ukrainie.Czy kolejny np ruch wybiegajace przed orkiestre deklaratywne poparcie ukladu USA -TTIP -Unia.W wyniku tego ukladu Polska traci suwerennosc godpodarcza/finansowa juz utracila/ juz na wieki.W Polsce beda rzadic obce wrogie Polsce koncerny/np eksterytorium w wwie dla monsanato/ I ich prawo bedzie nadrzedne nad Polskim ,ktore juz dzis jest okrojone przez Unie.
  Czy dalsze np brak wycofania ustawy 1066 o zaborze Polski przez wojska obce okupacyjne.A dodatkowo do tego przygowywana jest ustawa ktora rozszerza zakres interwencji obcych wojsk/ patrz senat/
  Czy to jest pro Polskie? Polacy boja sie o taka Polske,gdy wrog bedzie mial tu zagwarantowane prawa ustawawami.Czy to ma zwiazek moze z 40tys agentow wojskowych mosadu? ktory jest w Posce,i boimy sie ich wypedzic.? Czy to jest pro Polskie? Polacy widza plusy ale sa zagrozenia ogromne ,czy to tylko gra przed wrogiem? ,nie wiem,A jezeli to nie gra ,to tragedia dla nas.
 • @lorenco 01:14:51
  //Na tym portalu jestem nikim, zgadza się.//

  I tego sie trzymajmy
 • @trojanka 08:48:23
  to moja sprawa i wara ci do tego !!!!!
  pisz za siebie, będzie ci lżej na duszy
  bo ja też mam podobne zdanie o Tobie
  pa,pa
  bez odbioru
 • 10+10=20, a gdzie 4 godziny?
  .
  XXI Wiek - darmowa energia punktu zerowego.

  "szkodnicy-i-awanturnicy-czyli-my"
  A, polityce w systemie dziesiętnym brakuje 4 godziny czasu każdej doby.

  Taka systemowa kradzież. umożliwia zawłaszczenie przez Dyzmokracje, superpozycji prawdziwej Demokracji w celu uprawiania iluzji.

  Systemem dziesiętny, nigdy nie pozwoli człowiekowi na obliczanie prawdziwej demokracji:)
  https://www.youtube.com/watch?v=VXeL29YEMLo

  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30