Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
157 postów 6052 komentarze

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Kukły

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wałęsa, Kaczyński, o.Rydzyk to są tylko Polacy i to goje w dodatku... ich kukły mogą płonąć ale żyda Sorosa, który tyle złego wyrządził i Polakom i innym nacjom już nie!!

 1. Kaczyński spalił kukłę Wałęsy w 1993 roku - nie został ukarany.

 

 2. Piotr Rybak spalił kukłę Sorosa 18 listopada 2015 roku- Piotr Rybak musiał odsiedzieć 3 m-ce w więzieniu.

3. Sławomir Dul z Konfederacji Rodziców spalił kukłę Kaczyńskiego 13.12.2016 roku-  był to jego  protest przeciw skazaniu pana Rybaka i zrobił to pod sejmem -nie został ukarany.
 
  
4. Sławomir Dul spalił kukłę o. Rydzyka w maju 2017 -  został ukarany kwotą 300zł za spowodowanie zagrożenia nieodpowiedzialnego obchodzenia się z łatwopalnymi materiałami. 
 
 
Tylko ostatni wyrok jest adekwatny do postępowania. Właśnie dzisiaj przeczytałam o nim.
 
 
Tak sobie myślę i jest mi przykro, że za ten sam akt spalenia kukieł tylko kukłę Sorosa potraktowano jak prawdziwe przestępstwo.
Wałęsa, Kaczyński, o.Rydzyk to są tylko Polacy i to goje w dodatku... ich kukły mogą płonąć ale żyda Sorosa, który tyle złego wyrządził i Polakom i innym nacjom już nie!!
 
 
Tylko Piotr Rybak musiał odsiedzieć swoje 3 m-ce i to w dodatku w zaostrzonych warunkach. Dlaczego? Bo w trakcie jego rozmów telefonicznych oraz w mediach społecznościowych przebywając najpierw w półotwartym zakładzie karnym popełnił takie oto przestępstwo...
cyt:
"Wniosek ten miał związek z rozmowami telefonicznymi, które odbył skazany i które później zostały opublikowane - powiedział sędzia Poteralski. Sąd wskazał, że rozmowy te były za długie oraz "naruszały porządek prawny".
Chodzi o rozmowy, których zapisy pojawiły się na jednym z portali społecznościowych. Według zapisów Rybak mówił tam m.in. "Polska dla Polaków, a nie dla innych nacji, które okupują naszą kochaną Polskę. Będziemy robić wszystko, żeby odbić Polskę z rąk okupantów, którzy najechali naszą ojczyznę po 1989 r".
 
 
 
Nie dosyć, że go podsłuchiwali to jeszcze obostrzono mu wykonanie kary...
 
Za co? Jak to za co... za słowa o miłości do Polski. Jak on śmiał ten "zapluty karzeł reakcji" twierdzić, że chce odbić naszą Ojczyznę z rąk okupantów?
Smutne to i przerażające, że dalej ściga się i więzi Polaków za to, że są narodowcami.
 Szczęście, że na razie przynajmniej nie został przesłuchany jak dawniej... jak kiedyś innym... którym NKWD-owscy zdominowani przez pobratymców Sorosa prokuratorzy,  wydawali wyroki śmierci... i ich pachołkowie...  bili i łamali ich fizycznie i moralnie!!
 
 
Takie ot... szczęście ma Piotr Rybak, którego skazanie było pogrożeniem wszystkim Polakom ich brudnym paluchem!
 
 
A przecież wystarczyło wydać wyrok taki jaki wydał rozsądny sędzia w Toruniu - 300 zł kary za stworzenie zagrożenia nieodpowiedzialnego obchodzenia się z materiałami łatwopalnymi. Taki wyrok wydał właśnie sędzia Krzysztof Dąbkiewicz.
 
 
 
 
 
Zdjęcie wprowadzające
Pixabay darmowe zdjęcia
Tymon Oziemblewski
 

KOMENTARZE

 • Szanowna Autorko :-)
  "A przecież wystarczyło wydać wyrok taki jaki wydał rozsądny sędzia w Toruniu"

  Zaiste.

  Pozdrawiam serdecznie Panią.

  PS: Namiary na gostka... Jakby się dało podrzucić to tak bardziej może sieknąłbym tego Pana jakimś promieniem radosno - wdzięcznościowym za tak wspaniałą decyzję? Plizz... Nie mam czasu szukać. Ale poważnie... trzeba pochwalić Pana.
 • Rozumiem Pani Oburzenie. Ale jest też element pozytywny.
  Jasno są określone zasady jakie kukły i za ile można palić.

  Kukły polskich polityków max 300 zł.

  Kukły przypominające stereotypy narodu wybranego są po 3 miesiące za kratami i bez telefonu.

  Prawdopodobnie palenie kukły Putina są za darmo lub z reklamą
  w telewizji.

  Aby coś palić, wystarczy przeliczyć kasę i wolny czas.

  Wolność wypowiedzi jest zapewniona, ale nikt nie gwarantuje , że bezpłatna.
 • @Zbigniew Jacniacki 19:22:26
  "Kukły przypominające stereotypy narodu wybranego są po 3 miesiące za kratami i bez telefonu."

  Właśnie ... dlatego mnie to wkurzyło!
  Szlag by ich!!

  Pozdrawiam
 • @Franek Ganek 19:20:22
  Noo tak -300 za zagrożenie i tyle w sprawie i o to chodzi!

  Pozdrawiam również
 • Żabka!!
  https://pbs.twimg.com/media/DtCgj7BW0AE7xsN.jpg
 • @Zbigniew Jacniacki 19:22:26
  A jakbym chciał spalić kukłę D.Trampa , to ile mogę dostać,?
 • @Zbigniew Jacniacki 19:22:26
  „Aby coś palić, wystarczy przeliczyć kasę i wolny czas.

  Wolność wypowiedzi jest zapewniona, ale nikt nie gwarantuje , że bezpłatna.”

  :))

  No nie wiem, może warto się zastanowić, 3 miesiące bez telefonu... To bez internetu też zapewne... A książki można czytać?
 • @zbig71 20:18:06
  Eee no nie !!Uważaj ,bo orzeł Zdzisek czuwa!
  Poza tym~, biedny Trump jest między młotem a kowadłem!Tu Ivanka, tu rebe Kushner, Hillary go atakuje,żona rękę wyrywa nie chce iść za łapkę, sralny papier mu się do buta przykleja i faluje przy wejściu do samolotu, imigranci z Meksyku walą szeroką ławą na social w Ameryce,tu poćwiartowali Saudowie dziennikarza , a kontrakty miliardowe z Donaldem zawarli, i jak to ugryźć???Z Putinem mu się nie pozwalają uchlać,jakieś babska go ścigają ze je molestował 30 lat temu i tak z każdej strony jest uciskany!
  I jeszcze Ty Brutusie???
  https://youtu.be/M41aZX5ijVM
 • @trojanka 20:33:13
  Ja kukły Borata Zaczeski Trampa bym nie spalił, chodziło mi o to, że za Putina to pewnie można by jakąś premię złapać w Polin, natomiast jaka kara może być za spalenie wodza naszego najważniejszego sojusznika
 • @zbig71 21:01:12
  Ahaaa.
  Za spalenie kukły najlepszego przyjaciela Zaczeski, to Bereza jak nic!!Mycie kibli szczoteczka d żębów i kromka czarnego chleba raz dziennie.
  Za Putina, Błaszczu by Cię poklepał , wyjnia portalowa krajowa i zagraniczna , ogłosiłaby bohaterem , a Bezpieka Ukrainy obdarzyła orderem im.Bandery!
  Tak że do szmatek,koleżance Małżonce garsonkę potargaj i do robienia kukły Władimira Władymirowicza się bierz!!Zostaniesz Człowiekiem Roku Gazety Polskiej Codziennie, a nawet 2 razy dziennie.I kandydatem w kolejnych wyborach/ o ile mieszkasz w Polsce/.
 • @zbig71 21:01:12
  "wodza naszego najważniejszego sojusznika"

  Ja go tam nie widzę jako wodza - raczej kukłę wodza.

  Razem to by było jak za kukłę kukły wodza. Tylko czy komuś by się chciało coś takiego palić?
 • @trojanka 21:21:34
  Teraz mieszkam. Niestety z garsonką kojarzy mi się premier Szydło(brrr) zwana przez jednego mądrego człowieka smutną garsonką. Akurat jeśli idzie o W. Władymirowicza to mam do niego dużo szacunku, w przeciwieństwie do Borata Zaczeski Trampa, którego uważam za sługusa Syjonu. Nie daję wiary z jego walką z deep state
 • @zbig71 21:39:50
  Tak sobie myślę, ze na świecie zrobiłoby się potworne bordello bum bum,gdyby się sypnęła prawda, której nie widzimy!nawet jej niewielka część.
  Może kiedyś tak będzie , że część prawdy się objawi.!
  Wielu zaciekłych lujów , rozdziawi otwory gębowe ze zdziwienia!
  My tylko z lekka, ślizgamy się po wierzchołku góry lodowej.
  Gibraltar, Smoleńsk, Mierosławiec, .....ten sam reżyser i scenarzysta....
  A my jak te ćmy do ognia leziemy,prawdopodobnie do wrogów, po kościstych owłosionych łapach ich całujemy.
 • @trojanka 22:10:18
  No cóż, i Sikorski i Kaczyński wiernie służył swoim panom, a i tak postanowili ich w odpowiednim czasie wyłączyć. I wyłączyli
  Nie ma kogo żałować. A że ludzie są karmieni fałszywymi legendami? Jakbym był wrogiem Polskości, też bym to robil
 • @Astra - Anna Słupianek 19:27:40
  //Noo tak -300 za zagrożenie i tyle w sprawie i o to chodzi!//

  Nie no bo nie wiem... Był na tych od voodoo przepis czy nie? Gdzieś na cepeenie odstawiali błazenadę czy na jakimś deptaku koło jakiejchś ambarassy? ;-)
 • @Marx 8888 23:14:27
  Witam na moim blogu i dziękuję za opinię :)))

  Pozdrawiam
 • @Autorka
  Wyroki wydają sądy,a jakie są sądy w RP każdy widzi.Za takie samo przestępstwo można być uniewinnionym i dostać odszkodowanie a gdy się nie jest urodzonym pod znakiem gwiazdy Dawida to można załapać się nawet na kilka lat odsiadki.
  Przykładem jest M.Piskorski ,który siedzi w odosobnieniu już parę latek bez postawienia jakichkolwiek zarzutów i nikogo to nie rusza w tym ponoć demokratycznym kraju.Żadne kody srody i tym podobne organizacje broniące wolności nie kiwnęły palcem w bucie.
  Młodego bankowca przymknęli na 2 miechy bez żadnych dowodów tylko dlatego ,że żydowski bankster posądził go o korupcję.No cóż miał pecha bo urodził się Polakiem i tylko żal patrzeć jak tysiące młodych Polaków jest niszczona przez tą żydowską gangrenę.
 • @zbig71 20:18:06
  "A jakbym chciał spalić kukłę D.Trampa , to ile mogę dostać,?"

  To zależy za jakiego rządu. Obecnie pewnie 6miesięcy, ale rząd tuskoidów da czekoladę.
 • @Lotna 20:18:41
  "No nie wiem, może warto się zastanowić, 3 miesiące bez telefonu... To bez internetu też zapewne... A książki można czytać?"

  Pewnie można,a jak jeszcze osadzą w celi z grypserą to można jeszcze liczyć na inne przyjemności zwłaszcza te cielesne.
 • @matterhorn 09:33:53
  "Przykładem jest M.Piskorski ,który siedzi w odosobnieniu już parę latek bez postawienia jakichkolwiek zarzutów i nikogo to nie rusza w tym ponoć demokratycznym kraju.Żadne kody srody i tym podobne organizacje broniące wolności nie kiwnęły palcem w bucie."

  Ten przykład, który podałeś jest w samo sedno!
  Świadczy również o tym, o czym wielu z nas pisze ten dziadowski POPiS w sprawach ważnych zawsze rączka w rączkę się zachowuje i głosuje również.
  I nie ma darcia, że KONSTYTUCJA !!!
  Młodemu wykształconemu Polakowi zabrano już teraz kilka lat z życia i to bez wyroku...
  Staram się wierzyć, że une wszystkie kiedyś za to zapłacą ....

  Pozdrawiam
 • Po statystyce ocen widać ilu jest okupantów w Polsce.
  Jeden minus na kilkanaście plusów.
  I kilka % mafii żydowskiej oraz ich kolaborantów terroryzuje i okupuje cały Naród Polski od 89r.
  Jak s~ie Naród obudzi i podniesie głowę to te kilka procent zdrajców i obcych namiestników rozniosą w pył.
  I ..niestety istnieje wielkie niebezpieczeństwo wymierzania "ludowej" sprawiedliwości. A ludowa sprawiedliwość jest brutalna i bezlitosna.
  Przypominam los Mussoliniego i jego kochanki.
  I kto ich obroni od sprawiedliwości ?
  Te kilka milionów Ukraińców które podstępnie po cichu sprowadzili do Polski ?
  a może Amerykańskie bazy wojskowe o które błagają na kolanach starszego brata.

  Starszy brat nie liczy się takimi nachalnymi sługusami co w sumie poza szczekaniem niewiele mogą.
  Starszy brat rozmawia z poważnymi "partnerami" jak no Rosja, Niemcy..
 • @Oscar 11:47:16
  Tutaj podaję link do petycji o odwołanie Żorżety ze stanowiska ambasador

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

  Wysylamy bo nasze pisiory nic nie zrobią ...
 • @Oscar 11:47:16
  Z nami rozmawia amerykańska bezpieka. Tzn, oczywiście nie rozmawia, tylko mówi jak jest i jak będzie. Na początku Listopada była w Polin niejaką pani Tomsson, najprawdopodobniej z DIA(trepy) i rozmawiała z Żydem Cichockim z ,,naszego,, MSZ. Nawet oświetlenie wydali.
 • @Astra - Anna Słupianek 09:59:25
  " i nikogo to nie rusza w tym ponoć demokratycznym kraju."

  Kogo ma ruszać? Większość udaje, że nie wie co to jest "Równowaga Demokracji".
  Co oznacza brak do równowagi 1 głosu?

  Takim sposobem udawania, trwa jawna dyktatura dawnej cywilizacji opartej na wykluczeniu głosu niepiśmiennego ludu do dnia dzisiejszego.

  Na początku demokracji do wykluczenia 1. głosu ludu przyczynił się analfabetyzm. Brak edukacji zatrzymał trójpodział władzy do dnia dzisiejszego.

  Dziwnie, wszyscy udają że żyją w ponoć demokratycznym kraju, a Solon pierwszy ustawodawca czterech głosów podziału społeczeństwa w grobie się przekręca.
  Pozdrawiam
 • Dobre, dobre Pan Nikt!!Warto przeszkadzać!
  https://youtu.be/wWZRnWe3T4I
 • Bardzo przepraszam Astro, za wpis z niecenzuralnymi słowami / z twittera/.Mimo, że właściwie jest smutny
  popłakałam się ze śmiechu!!chociaż nie lubię niecenzuralnych słów, tutaj jakoś pasują!
  Cytuję:
  https://twitter.com/wiktorkoss/status/1067725222629978112
 • @trojanka 17:32:40
  Soczyście napisane ale prawdziwie.
  Za takie "chamstwo" ja osobiście bym wypromowała.. a co? :)))

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829